Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy wifi w mieszkaniu ma negatywny wpływ na płód?

Polecane posty

Gość Gość

Czy wifi szkodzi plodowi? Gdy jestem w mieszkaniu mam zawsze wyłączony modem, niestety maz sie  burzy, ze ucinam mu kontakt ze światem ... Jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dodam, ze w pracy mamy tak samo wifi i chociaż w mieszkaniu chciałabym tego uniknąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda

szkodliwe nie tylko dla plodu ale dla wszystkich - dzieci, doroslych, zwierzat... poczytaj o tym, tak samo jak o 5G, chca nas powyzabijac. swiat jest zly. :o 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, musisz rozeeeeebać router, jak ostatnio teściowa jakiejś kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tak, musisz rozeeeeebać router, jak ostatnio teściowa jakiejś kafeterianki

Po necie krążyło zdjęcie jakiejś kartki, którą rodzice przykleili na dole budynku z prośbą o "wyłączanie wifi", bo oni mają dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi wifi

Nie pozwala mi wrzucić linka do dobrego artykułu

 no to googluj: howtogeek.com  artykuł Don’t Worry: Wi-Fi Isn’t Dangerous

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Tak, musisz rozeeeeebać router, jak ostatnio teściowa jakiejś kafeterianki

 😄 😄😄😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój ginekolog zawsze powtarzał,  że dostęp do Internetu szkodzi. Ale matce.  Bo czyta głupoty. Mikrofala, płyta indukcyjna, smog, pestycydy,  antybiotyki, metale ciężkie,  promieniowanie uv. Długoby wymieniać. 

Najlepiej po  pozytywnym teście wziąć łopatę,  uciec do lasu, wykopać ziemianke i żyć tam do rozwiązania.  Nie dajmy się zwariować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

W Izraelu, na ten przykład nie ma w szkołach wifi. Ciekawe czemu? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość gośc napisał:

W Izraelu, na ten przykład nie ma w szkołach wifi. Ciekawe czemu? 🙂

Żeby dzieciaki nie grzebały w telefonach tylko zajęły się nauka na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkusjsm

W wielu szkoła w pl nie ma wifi 🙂 ale wymieńmy najpierw szkoły z innych części świata w których nawet nie mamy znajomych, ale przeczytaliśmy to gdzieś w jakiejś podrzędnej gazetce. 

Nie daj się zwariować. Na dobrą sprawę wiele rzeczy jest szkodliwych i wiele rzeczy zostanie ci wypomniane. Najlepiej po prostu się nie stresuj i tak będzie najzdrowiej, bo jak zaczną ci wymieniać co jest szkodliwe to nawet nie zjesz sałaty - bo podobno dużo chemii wchłania 🙂 I to mi teściowa rozwaliła router xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Co kuurwa? To żart? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja proponuję jeszcze nie korzystać z elektryczności, bo może też jest niebezpieczna 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumia

No niestety ale usłyszysz wiele rad, od dobrych "ciotecznek", jak dużo rzeczy jest szkodliwych. Od tych samych co w ciąży jadły tłusto i niezdrowo (bo wtedy to było normalne). Nie stresuj się, jedz dobrze, zdrowo, ale jak będziesz miała ochotę na frytke to ja zjedz! Kontroluj wyniki i będzie ok. Jeżeli za przeproszeniem nie mieszkasz na zadup*u to wyłączenie wifi w twoim mieszkaniu raczej nic ci nie da, a raczej nie bądź typem baby który cały blok zacznie terroryzować bo zaszłam w ciążę więc nikt ma nie mieć wifi. Przypomnę tylko że opcja wifi jest dostępna od X lat, a dzieci rodzą się zdrowe 🙂 pozdrowienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Żeby dzieciaki nie grzebały w telefonach tylko zajęły się nauka na przykład?

Dobry przykład, ale też dlatego bo wifi ma negatywny wpływ na młode organizmy. Obejrzyj na yt: SZKODLIWE ZABÓJCZE PROMIENIOWANIE WiFi, TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH,MIKROFALE-Barrie Trower-Napisy Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałosne
18 minut temu, Gość paris napisał:

Dobry przykład, ale też dlatego bo wifi ma negatywny wpływ na młode organizmy. Obejrzyj na yt: SZKODLIWE ZABÓJCZE PROMIENIOWANIE WiFi, TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH,MIKROFALE-Barrie Trower-Napisy Polski

Kto normalny ogląda filmiki na YT i bierze to za podstawową wiedzę? W miejscu gdzie każdy może mieć kanał i wystarczającą ilość oglądających by zacząć mówić co się chce? Nadeszły czasy że naukowiec i lekarz to osoba która chce cię wykończyć a szarlatan, osoba która podaje się za "naukowca" a w życiu nawet nie studiowała - jest uznawana za cudotwórcę, który chce ocalić świat. Serio są poważniejsze rzeczy na tym świecie które trzeba w trymiga ogarnąć. Powietrze, ekologia, zwierzęta, czyszczenie planety, przeludnienie i na prawdę polecam ewentualne spotkania z naukowcami jako przykłady wiedzy oraz artykuły naukowców którzy poświęcają życie dla nauki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

 😄 😄😄😄 

Był nawet artykuł o tym na WP 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja proponuję jeszcze nie korzystać z elektryczności, bo może też jest niebezpieczna 🤣

Brechtasz się, a dla mnie to wcale nie jest śmieszne. Przecież wiadomo, że pole elektromagnetyczne nie jest bez wpływu na ludzki organizm. 

Jeszcze zwykłe okablowanie mieszkania to pikuś, ale ludziom którzy mieszkają w pobliżu słupów wysokiego napięcia współczuję. 

Ja wyłączam wi-fi na noc, razem z największym węzłem elektrycznym w naszym domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Iubire napisał:

Brechtasz się, a dla mnie to wcale nie jest śmieszne. Przecież wiadomo, że pole elektromagnetyczne nie jest bez wpływu na ludzki organizm. 

Jeszcze zwykłe okablowanie mieszkania to pikuś, ale ludziom którzy mieszkają w pobliżu słupów wysokiego napięcia współczuję. 

Ja wyłączam wi-fi na noc, razem z największym węzłem elektrycznym w naszym domu. 

Wyłącz jeszcze Ziemię. Wiesz ile emituje promieniowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
43 minuty temu, Gość Iubire napisał:

Brechtasz się, a dla mnie to wcale nie jest śmieszne. Przecież wiadomo, że pole elektromagnetyczne nie jest bez wpływu na ludzki organizm. 

Jeszcze zwykłe okablowanie mieszkania to pikuś, ale ludziom którzy mieszkają w pobliżu słupów wysokiego napięcia współczuję. 

Ja wyłączam wi-fi na noc, razem z największym węzłem elektrycznym w naszym domu. 

Wyłączasz bezpieczniki na noc? Wszystkie? A co z lodówką? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
33 minuty temu, Gość paris napisał:

Wyłączasz bezpieczniki na noc? Wszystkie? A co z lodówką? 🙂

Wyłączam pilotem specjalnym gniazdko, do którego są podłączone tv, router, wieża. 

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wyłącz jeszcze Ziemię. Wiesz ile emituje promieniowania?

Ziemia akurat ma naturalne promieniowanie, które podtrzymuje życie na Planecie. W tym nasze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość tak to prawda napisał:

szkodliwe nie tylko dla plodu ale dla wszystkich - dzieci, doroslych, zwierzat... poczytaj o tym, tak samo jak o 5G, chca nas powyzabijac. swiat jest zly. 😮

I piszesz to używając Internetu 😄 poświęcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Iubire napisał:

Wyłączam pilotem specjalnym gniazdko, do którego są podłączone tv, router, wieża. 

 

Ziemia akurat ma naturalne promieniowanie, które podtrzymuje życie na Planecie. W tym nasze 🙂

A jakiego typu to promieniowanie, to już nie wiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guoźdź
Dnia 29.12.2019 o 13:32, Gość Gość napisał:

A jakiego typu to promieniowanie, to już nie wiesz? 

Pewnie jakieś magiczne fale xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×