Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edytkaaka

Mój mąż znowu mnie zwyzywał mam dość proszę przeczytajcie

Polecane posty

Gość Wredna

Jutro napisz, jak bylas z corka polowac na jednorozca, bo babcia cie prosila, a maz biegal za toba po lesie i wyzywal od dziwek. Pa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Wredna napisał:

Jutro napisz, jak bylas z corka polowac na jednorozca, bo babcia cie prosila, a maz biegal za toba po lesie i wyzywal od dziwek. Pa. 

Ahahahaha. Wygrałaś Internety ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ahahahaha. Wygrałaś Internety ❤

Dziekuje ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy popełnia błędy ale potem niestety musi ponosić za to odpowiedzialność, jeżeli jak mniemam mąż po ślubie i adopcji córki czyli po fakcie dowiedział się niechcacy o kamerkowej działalności, to poczuł się oszukany stąd jego zachowanie i lepiej chyba nie będzie. Człowiek potrafi oszukiwać się latami z nadzieją że może będzie lepiej, lata mijają a nie jest, żyje plonnymi nadziejami, chwytając się resztek miłych wspomnień, nie potrafi być razem i nie potrafi odejść, nie napisze chyba nic optymistycznego oprócz tego że prawdop macie 2 wyjścia, albo się rozstaniecie albo będziecie się wzajemnie wyniszczac przez kolejne lata, innej opcji nie widzę, a faceta chyba resztkami sił tylko ten sex trzyma, bo co ma nie skorzystać, i możliwe że ma drugie życie, tylko odejść nie potrafi bo przerażają go komplikacje z tym związane i wolałby żebyś to ty odeszła i cie do tego prowokuje, amen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośmieszasz się

prowokacja 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz Cię wyzywa

za jakiś czas zacznie Ciebie i dzieci ...lać 

synek będzie to powtarzał 

Twoja córka będzie zaprogramowana na agresywnego gnoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaaka

Dzisiaj przeprosił i obiecał poprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W chooy z toba
3 godziny temu, Gość Edytkaaka napisał:

Dzisiaj przeprosił i obiecał poprawę. 

Weź się utop, du.r.ny trollu. I tak ci już nikt nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość W chooy z toba napisał:

Weź się utop, du.r.ny trollu. I tak ci już nikt nie wierzy.

Ale naprawde dzisiaj mnie przeprosil. Moze nie bedzie tak zle. Dzisiaj bedzie sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
22 godziny temu, Gość Edytkaaka napisał:

Nie minęły 3 dni a dzisiaj znowu w domu awantura. Zadzwoniła do mnie babcia żebym przyjechała i poprosiłam męża, by mnie zawiózł. Oczywiście miał z tym wielki problem więc się popłakałam a on zaczął mnie znowu wyzywac, że już ma dość takiego życia, że mnie nie kocha, że.ma mnie serdecznie dość. Zaczął mi wypominać moja przeszłość i powiedział, że dz*iw*ka zawsze zostanie dz*i*w*ją.  Próbowałam być stanowcza zameaszymi radami i powiedziałam, że skoro tak to ja się wyprowadzamni niech mnie nie szuka. Oczywiście mnie wyśmiał bo wiedział, że nie mam gdzie iść. Powiedział, że droga wolna, że mi nawet dopłaci do wynajmu mieszkania ale mam zniknąć z jego życia. To było już parę godzin temu, ja siedzę z córką w pokoju i nie wyjdę chyba do jutra. Juz sama nie wiem co robić.

Tez mialam takiego cwaniaczka ale koplam go w d....  na początku nie bylo mi latwo ale dalam sobie rade i dzis jestem niezależna on potem skrobal w moje drzwi ale nic nie mu to nie dało. Uwierz w siebie i nie daj sie tak traktować!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala
21 godzin temu, Gość Edytkaaka napisał:

Nie jest mi łatwo odejść bo :

-widzę w nim czasami mądrego człowieka i jest taki zaradny życiowo, przedsiębiorczy i złota rączka, 

- wspominam mile chwile( są takie raz w miesiącu może) 

-sex też jest bdb

-dba o to by nikomu nie brakowało pieniędzy lub jak trzeba coś naprawić to robi to

-był pomocny np jak mój dziadek umierał na raka  to chodził u go strzygl, golil, podnosił z podłogi gdy upadł itp

-są takie momenty że nie zawiedzie i można na niego liczyc

-czekam na zmianę ale bez skutku 

Sugerowalam jemu wizyty u psychologów ale nie chce się zgodzić 

Jego wady główne :

-najbardziej obstaje za swoją rodziną, za braćmi i za matka, 

-moje zdanie mało się liczy czyli ja jeszcze nigdy nie mogłam wybrać wycieczki wakacji. Robił to on lub jego rodzina (im ufa). Cokolwiek znaleźli i zaproponowali to on to robił a ja się musiałam godzić bo kiedyś nie pracowałam.... 

Jesteśmy razem 5lat

Od dwóch lat ja pracuje 

Ale boję się odejść... Boję się że może by się zmienił i widzę że może to ja nie umiem z nim postępować... 

Boję się również że nie podolam finansowo bo zarabiam 1900zl... I alimentów nie dostanę więcej niż 500zl i 500+....razem 3tysiace

A wynajem to koszt z opłatami 1600zl

Jedzenie i inne wydatki 1500zl

I na styk

A gdzie leki? Jakieś buty np dla dziecka czy coś do szkoly

Dasz rade a jesli myslisz ze sie zmieni to jestes ślepo głupia.szkoda mi tego dziecka bo wyczuwa wasza atmosfere mnie jak by mój mąż wzywał od dziwek tak był by to koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

To już jest nudne.

Jesteś masochistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne w choooj

......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czasu

pisać

stary ją tłucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×