Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co powiecie na temat imienia Tradycja?

Polecane posty

Gość Gość

Urodziła mi się córeczka i chcemy z żoną jej dać na imię Tradycja, ale nie wiemy co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To sięgnijcie po encyklopedie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Piękne imię, ale pasuje tylko do nazwiska Bareja, także najpierw zmieńcie nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Pytasz dlaczego? No, bo tradycją nazwać niczego nie możesz. I nie możesz uchwałą specjalną zarządzić, ani jej ustanowić. Kto inaczej sądzi, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworzu! Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza! Tradycja naszych dziejów jest warownym murem. To jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza, to jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza historia, której się nie zmieni. A to co dookoła powstaje od nowa, to jest nasza codzienność, w której my żyjemy.”

I jak tu nie kochać Bareji😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

To sięgnijcie po encyklopedie. 

Ktoś tu nie załapał chyba 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Sansey napisał:

„Pytasz dlaczego? No, bo tradycją nazwać niczego nie możesz. I nie możesz uchwałą specjalną zarządzić, ani jej ustanowić. Kto inaczej sądzi, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworzu! Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza! Tradycja naszych dziejów jest warownym murem. To jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza, to jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza historia, której się nie zmieni. A to co dookoła powstaje od nowa, to jest nasza codzienność, w której my żyjemy.”

I jak tu nie kochać Bareji😉

A ja myślałem, że tradycja to znaczy że jak ktoś zabierze nam naszą furę, to muszą oddać nam samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja myślałem, że tradycja to znaczy że jak ktoś zabierze nam naszą furę, to muszą oddać nam samolot.

Wtedy to jest ekstradycja😉😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Sansey napisał:

Wtedy to jest ekstradycja😉😉😉

Haha, dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Piekne imie. Do nazwiska Miś będzie pasować idealnie.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×