Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochanie w 10 lat starszej mężatce

Polecane posty

Gość gość

Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

myślę, że nie, bardziej w młodszej to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukasz mamusi

Ugotuje  wysłucha i poglaszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co piszę

Całkowicie możliwe. Tylko, że absolutnie pozbawione sensu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem

A co młodszy widzi w starszej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za stara na życie z nią. Na przygodny seks to całkiem dobrze - taka mama Stiflera.

Nie zakochany a napalony - nie myl pojęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

Czy to możliwe?

Hehe wątpie!! No może taki Dragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
Przed chwilą, Bezedury napisał:

Za stara na życie z nią. Na przygodny seks to całkiem dobrze - taka mama Stiflera.

Nie zakochany a napalony - nie myl pojęć

A co Ty możesz wiedzieć? Moja żona jest ode mnie starsza o 12 lat . Dla obojga nas jest to drugie małżeństwo . Kompletnie straciłem dla niej glowe. Piękna kobieta i mądra . Moja pierwsza żona jest moja rówieśniczka. I jest moja porażka ,największy błąd w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Tim napisał:

A co Ty możesz wiedzieć? Moja żona jest ode mnie starsza o 12 lat . Dla obojga nas jest to drugie małżeństwo . Kompletnie straciłem dla niej glowe. Piękna kobieta i mądra . Moja pierwsza żona jest moja rówieśniczka. I jest moja porażka ,największy błąd w życiu.

Można wiedzieć ile mieliście lat jak się poznaliście i co się stało ze tak straciłeś dla niej głowę? Podbudował mnie Twoja wypowiedz. Nie miałeś oporów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaona

Od dluzszego czasu przyglada mi sie bardzo ladny mlodszy chlopak :) brunet sredniego wzrostu. a jestem mezatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić ale pierwsze małżeństwo zawarte za "gówniarza" to tak bywa.

Żonę też mam starszą ale nie aż tak.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Można wiedzieć ile mieliście lat jak się poznaliście i co się stało ze tak straciłeś dla niej głowę? Podbudował mnie Twoja wypowiedz. Nie miałeś oporów? 

Gdy się poznaliśmy miałem 20 parę lat . Oboje byliśmy w związkach małżeńskich,więc byliśmy tylko znajomymi . Podobała mi się od samego początku. Od 4 lat jesteśmy razem . Kocham ją za jej ciepło ,dobroć ,za to ,że zawsze mogę liczyć na nią . Przy tym jest naprawdę piękna kobieta,taka za którą mężczyzni oglądają się na ulicy . Kompletnie straciłem głowę .To ona miała opory ,nie ja . Ja nawet nie wiedziałem ile ma lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
11 minut temu, Gość gość napisał:

Można wiedzieć ile mieliście lat jak się poznaliście i co się stało ze tak straciłeś dla niej głowę? Podbudował mnie Twoja wypowiedz. Nie miałeś oporów? 

10 minut temu, Gość gość napisał:

 

Ogromne poczucie humoru, energia,jest taka "wariatka ,",nigdy się z nią nie nudzę,trudno za nią nadążyć . Kocham gdy się śmieje . No i seksapilem mogłaby obdzielić  przynajmniej kilka kobiet. Jest tego świadoma . Kobieca do granic możliwości. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Tim napisał:

Gdy się poznaliśmy miałem 20 parę lat . Oboje byliśmy w związkach małżeńskich,więc byliśmy tylko znajomymi . Podobała mi się od samego początku. Od 4 lat jesteśmy razem . Kocham ją za jej ciepło ,dobroć ,za to ,że zawsze mogę liczyć na nią . Przy tym jest naprawdę piękna kobieta,taka za którą mężczyzni oglądają się na ulicy . Kompletnie straciłem głowę .To ona miała opory ,nie ja . Ja nawet nie wiedziałem ile ma lat. 

Dziękuję Ci za wpis. Mój znajomy jest po 20 tce ja po 30 i zastanawiam się czy mógłby się we mnie zakochać,czy to w ogole możliwe. Twoje wpisy pokazały mi ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duże potrzeby a były mąż nie nadążał??

Zazdroszczę troszkę, jakby moja kobita wykazywała większą chęć to pewnie picie ograniczyłbym do prawie zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Tim napisał:

Ogromne poczucie humoru, energia,jest taka "wariatka ,",nigdy się z nią nie nudzę,trudno za nią nadążyć . Kocham gdy się śmieje . No i seksapilem mogłaby obdzielić  przynajmniej kilka kobiet. Jest tego świadoma . Kobieca do granic możliwości. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność

Wspaniałe, ze trafiłeś na kobietę, która Ciebie uszczęśliwia i ze nie patrzyłeś na cyferki w jej dowodzie tylko szedłeś za głosem serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"tylko szedłeś za głosem serca" - raczej za chucią piczki. Babka jak lubi ten sport to może być dużo starsza lub/i dużo głupsza  😻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uftydyt

Wszystko jest możliwe, tylko zderzenie z rzeczywistością weryfikuje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
11 minut temu, Bezedury napisał:

"tylko szedłeś za głosem serca" - raczej za chucią piczki. Babka jak lubi ten sport to może być dużo starsza lub/i dużo głupsza  😻

Figę wiesz ,a obrażasz . Z takimi kafeteryjnymi " mędrcami" aż nie chce się rozmawiać. Seks jest tylko dopełnieniem relacji . Fajnym , oczywiście,ale tylko dopełnieniem. Współczuję ciasnoty umysłowej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Bezedury napisał:

"tylko szedłeś za głosem serca" - raczej za chucią piczki. Babka jak lubi ten sport to może być dużo starsza lub/i dużo głupsza  😻

Prymityw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie obrażam - ja po prostu z doświadczenia swojego tak piszę. Jak się czujesz urażony to przepraszam. Może szukałeś w kobiecie czegoś innego niż ja i stąd to nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
5 minut temu, Gość Tim napisał:

Figę wiesz ,a obrażasz . Z takimi kafeteryjnymi " mędrcami" aż nie chce się rozmawiać. Seks jest tylko dopełnieniem relacji . Fajnym , oczywiście,ale tylko dopełnieniem. Współczuję ciasnoty umysłowej . 

czyli baba po 50 tce? czy tak? a czemu nazywasz ją ,,wariatka'? dzieci macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Tim napisał:

Figę wiesz ,a obrażasz . Z takimi kafeteryjnymi " mędrcami" aż nie chce się rozmawiać. Seks jest tylko dopełnieniem relacji . Fajnym , oczywiście,ale tylko dopełnieniem. Współczuję ciasnoty umysłowej . 

Widać, ze ja kochasz bardzo. My nie znamy się za dobrze i nie wiem, czy czymś bym go tak zafascynowała. Jesteśmy chyba skrajnie różni. Jestem nudna i poukładana a to on szalony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

do mnie rok temu startował chłopak 22 lata -na ucho mi powiedział że jestem doskonałym materiałem na żonę tyle że ja już mam męża i skończyłam 40 nie będe brać rozwodu dla chłopca w wieku mojego syna niemal ,choć chłopak jak na swój wiek bardzo poważny i odpowiedzialny .Powiedziałam mu w ramach rewanżu że z niego żona przyszła tez będzie miała pożytek a on do mnie ,,to jej to powiedz'' ja do niego ,,no powiem jak ją spotkam.'';-)potem zapytał mnie czy jestem zakochana -mówię ze tak ale to nieszczęśliwe uczucie i że ta osoba nie wie o tym nawet  ,zapytał na ile liter -mówię 8 ,patrzę a on za tyłkiem z boku na palcach odlicza .;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Prymityw 

racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój już z tym - jesteśmy dorośli i wiemy o co tak naprawdę chodzi 😂

Te gadanie o miłości, zakochaniu 🙄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 godzinę temu, Gość Tim napisał:

A co Ty możesz wiedzieć? Moja żona jest ode mnie starsza o 12 lat . Dla obojga nas jest to drugie małżeństwo . Kompletnie straciłem dla niej glowe. Piękna kobieta i mądra . Moja pierwsza żona jest moja rówieśniczka. I jest moja porażka ,największy błąd w życiu.

masz dzieci? ona je akceptuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Bezedury napisał:

Mogę się mylić ale pierwsze małżeństwo zawarte za "gówniarza" to tak bywa.

Żonę też mam starszą ale nie aż tak.

 

 

 Powiesz w jakim przedziale wiekowym jesteś?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim
13 minut temu, Gość parassolka napisał:

czyli baba po 50 tce? czy tak? a czemu nazywasz ją ,,wariatka'? dzieci macie?

Wariatka w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bardzo pogodna , uśmiechnięta, uprawia sport ,ma mnóstwo energii. Lubi się wygłupiać . Dzieci nie mamy wspólnych , z poprzednich związków tak . Jej są dorosłe. Słowa baba nawet nie skomentuje ,bo nie warto . To kobieta 100 %, kwintesencja kobiecości. Piękna , zgrabna,zmysłowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×