Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FrauKrate

W PAŃSTWIE POLSKIM POWINIEN BYĆ PODATEK BYKOWY! OKOŁO 40%!

Polecane posty

Gość FrauKrate

Z OBSERWACJI WIEM, ŻE SPORO TZW STARYCH KAWALERÓW ZNALAZŁOBY Z POWODZENIEM ŻONĘ, GDYBY ZWRÓCILI UWAGĘ NA BRZYDSZE KOBIETY. JEDNAK Z EGOIZMU I WYGODY WYBIERAJĄ SAMOTNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak i byloby na siłę i traktowanie sie jak przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdm

Wielu facetów zwraca uwagę na te brzydsze kobiety, ale one ich nie chcą, bo uważają się za piękne i szukają przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ci ludzie przynajmniej pracują w przeciwieństwie do patologii 500+.

Dodatkowo mnie  ie interesują jakieś modelki. Szukam po prostu przeciętnej lecz zadbanej dziewczyny, która nie jest zakompleksiona i toksyczna jak wy kafeterianki. 

Dodatkowo wiele kobiet może być naprawdę pięknymi jeślo tylko trochę zadbają o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba nie wyobrażasz sobie, że w erze równouprawnienia taki podatek mógłby być płacony tylko przez mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

W zyciu bym nie zaplacil takiego podatku to obrazliwe seksitowskie i tylko skonczony de...bil z pisu mogl cos takiego wymyslic.Po za tym jak ktos chce sie chajtac  z 40 po przejsciach bo idi...oci w rzadzie stiwerdzaja ze tak bedzie im lepiej to juz tylko stwierdza jaka nedza umyslowa musi dopiero na nich glosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Chyba nie wyobrażasz sobie, że w erze równouprawnienia taki podatek mógłby być płacony tylko przez mężczyzn?

Teraz jest era pislamu. Nowy wspanialy świat. Odradzający się ożywczy konserwatyzm. Baby do rodzenia i do garów, a faceci do roboty i płacenia. Niech produkują kolejnych wojowników krzyża, a jeśli nie, to niech płacą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

dokladnie, w zyciu bym grosza nie dal buhehhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lex

jestem za i moje dzieci nie beda robic na egoistow obojga płci. w wiekszosci polacy to oportunisci i mysla tylko aby teraz bylo dobrze a to ze nie bedzie komu robic na ich zasrane emerytury to juz nie trafia do pustych łbów. jak ja was robacy nienawidze, naród gnoi i egoistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermetyk
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba nie wyobrażasz sobie, że w erze równouprawnienia taki podatek mógłby być płacony tylko przez mężczyzn?

A czy się zdarza, żeby po rozwodzie babka płaciła alimenty na zdrowego byłego współmałżonka? Nie (i słusznie).

A czy się zdarza, żeby facet płacił alimenty na zdrową kobietę, kiedy nie mają dzieci? Ano właśnie... Marcinkiewicz najlepszym przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga strona medalu

Ja nie mam ani mieszkania ani stałej pracy,ciekawe gdzie mam rodzić te dzieci? Ku.wa czy ktoś pomyślał o tym że nie każdy ma możliwości finansowe i mieszkalne na dzieci? Łatwo pisać jak się mieszkanko od rodziców. Możecie pisać że jestem nieudacznik,bo mieszkam u rodziców w pokoju ale ja takiego podatku nie zapłacę bo zwyczajnie nie stać mnie na dzieci!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Hermetyk napisał:

A czy się zdarza, żeby po rozwodzie babka płaciła alimenty na zdrowego byłego współmałżonka? Nie (i słusznie).

A czy się zdarza, żeby facet płacił alimenty na zdrową kobietę, kiedy nie mają dzieci? Ano właśnie... Marcinkiewicz najlepszym przykładem...

Wierz mi, zdarzają się takie cuda, o jakich nie śniło się filozofom. Również przytoczona przez Ciebie pierwsza sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×