Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lol

Czy każdy mężczyzna chce mieć dziecko?

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Uuuuu Res pisze z gościa hehe:) przestraszył się hehe

A ty jak piszesz? Przestraszyłas się hehehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
31 minut temu, Rescator555 napisał:

O co było w tym temacie o aborcji? Że robilem sobie jaja z podobnych do ciebie.  Czy ja zaprzeczam , że pisałem o dzieciach? Tyko skąd wiesz, że pisałem prawdę? Mam może taki obowiązek? Pierwsze słyszę? 

o swoich dzieciach deb.ilu - zapomniałeś dodać. czyli sam pokazujesz ze twoje wszelkie pier.dolety mozna włożyc między bajki 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To co szmaty? Która doniesie na mnie na policję? Bo za nakłanianie do aborcji grozi 5 lat. Może ta, co pisała, że jej to nie wygląda na prowo? A może ta id.iotka Resiurek i jej glupi mąż? Ta ma już wprawę w byciu olewana 😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Resjanusz sie oburzyl, piana leci z ust, dup.sko boli oj boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Janusza to masz w chałupie, Grazyno. A, jeśli go boli dupsko, to nie powinien dawać byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Rescator555 napisał:

Janusza to masz w chałupie, Grazyno. A, jeśli go boli dupsko, to nie powinien dawać byle komu.

hahahha ale boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

hahahha ale boli

Na drugi raz nie dawaj byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Na drugi raz nie dawaj byle komu.

Res ma doświadczenie w dawaniu 😄 Chłopakom z doczepianymi cycami. Na statku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resiurek
9 minut temu, Rescator555 napisał:

I co szmaty? Żadna nawet nie wspomni o tym, o co pytam tylko pier/tolicie od rzeczy ? Nie ma chętnych, do złożenia donosu? Która bezmozga pisała, że to nie wygląda na prowo? Głupie peezdy lyknely jak młody pelikan 😝😝😝.

Weź leki Res. Meliski się napij. Swoją dmuchaną lalę pobzykaj. Moze się troszkę wyciszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość resiurek napisał:

Weź leki Res. Meliski się napij. Swoją dmuchaną lalę pobzykaj. Moze się troszkę wyciszysz.

O, resiurek się ujawnił?  To jak, pójdziesz znowu na policję z donosem na mnie? Już wysuszylas ubranie po policyjnym moczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resiurek
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

O, resiurek się ujawnił?  To jak, pójdziesz znowu na policję z donosem na mnie? Już wysuszylas ubranie po policyjnym moczu ?

weź leki. Dobrze ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ale go boli d😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość resiurek napisał:

weź leki. Dobrze ci radzę.

Też ci radzę: ty się połóż, ja ci wsadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resiurek
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Też ci radzę: ty się połóż, ja ci wsadzę.

🤢🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość resiurek napisał:

🤢🤮

Mogę ci też wylizać, tylko dobrze umyj broche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość resiurek napisał:

🤢🤮

Mogę ci też wylizać, tylko dobrze umyj broche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resiurek
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Mogę ci też wylizać, tylko dobrze umyj broche.

jesteś deb.ilem Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jesteś taka głupia, że wierzysz, że ktoś mógł namówić czy zmusić córkę do aborcji i potem opisać to na takim forum? Poważnie?  To możesz robić za wzorzec głupoty.

Tamten temat o aborcji był założony przez kogoś, kto pisał, że zmusił córkę do aborcji, a Res go tam poparł w 100%. Temat mógł być nieprawdziwy,ale dyskutujący w nim Res i jego poglądy jak najbardziej prawdziwe. On będzie zaprzeczał, pieklił się, wyzywał te, które ten temat pamiętają od wszystkich najgorszych, ale tak jest. Res jest całym sobą za aborcją. A teraz odpowiedz sobie na pytanie. Kiedy został wprowadzony zakaz aborcji w Polsce, kiedy pojawiła się antykoncepcja hormonalna w Polsce i jak wyglądała, czy Res jest w stanie przytulic gumeczki, oraz ile lat ma Res i jego żona. Połącz kropeczki, to może dojdziesz do zaskakujących wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Tamten temat o aborcji był założony przez kogoś, kto pisał, że zmusił córkę do aborcji, a Res go tam poparł w 100%. Temat mógł być nieprawdziwy,ale dyskutujący w nim Res i jego poglądy jak najbardziej prawdziwe. On będzie zaprzeczał, pieklił się, wyzywał te, które ten temat pamiętają od wszystkich najgorszych, ale tak jest. Res jest całym sobą za aborcją. A teraz odpowiedz sobie na pytanie. Kiedy został wprowadzony zakaz aborcji w Polsce, kiedy pojawiła się antykoncepcja hormonalna w Polsce i jak wyglądała, czy Res jest w stanie przytulic gumeczki, oraz ile lat ma Res i jego żona. Połącz kropeczki, to może dojdziesz do zaskakujących wniosków.

No kuźwa też mi odkrycie, że Res jest za prawem do aborcji 😀. Straszne, co za zbok z niego 😝😝. Myślisz, że będzie temu zaprzeczał? To cos ci się miedli w tym malym rozumku.

No ale te połączenie kropeczek i zaskakujące wnioski to moze być ciekawe. Więc nie trzymaj nas w napięciu, tylko pochwal się co wymyśliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No, szmaty- hejterki. Przecież ten wpis powyżej to mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

No, szmaty- hejterki. Przecież ten wpis powyżej to mój.

jedną szmatę widzisz w lustrze, a druga codziennie ci sie wypina od 20 lat, stary zyebku

bo trzeba być naprawde szmatą, żeby zgodzic sie na bycie żoną takiego obrzydliwego, prymitywnego, mizoginistycznego troglodyty 

to raz, dwa - jeżeli myś;lisz, ze ktokolwiek uwierzy w jakieś trzecie osoby cie broniące (które o ironio, zawsze używają podobnych wyrażen i maja podobny styl pisania) to jesteś zyebem do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

jedną szmatę widzisz w lustrze, a druga codziennie ci sie wypina od 20 lat, stary zyebku

bo trzeba być naprawde szmatą, żeby zgodzic sie na bycie żoną takiego obrzydliwego, prymitywnego, mizoginistycznego troglodyty 

to raz, dwa - jeżeli myś;lisz, ze ktokolwiek uwierzy w jakieś trzecie osoby cie broniące (które o ironio, zawsze używają podobnych wyrażen i maja podobny styl pisania) to jesteś zyebem do kwadratu

No już, spokojnie, oddychaj głęboko. Znowu zapomniałaś o lekarstwach? Ale nie bój się, ten paskudny Rescator jest daleko i po ciebie nie przyjdzie. Ale bądź grzeczna dziewczynką. Połóż ręce na kolderce i śpij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

res twoja baba dalej daje dupy wszystkim a nie tobie?

Już się obudziłas? To Spier... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi
Dnia 29.12.2019 o 12:37, Gość Lol napisał:

Dziękuję, to pokrzepiąjące co mówicie. Można odnieść takie wrażenie, że częściej to właśnie kobiety chcą mieć dzieci. Mężczyzna na to po prostu przystaje. A ja nie chcę takiego obowiązku. Mój partner to mój przyjaciel, nie chcę psuć dzieckiem tego co jest między nami. Niestety posiadanie potomka często, lecz nie zawsze psuje relacje miedzy partnerami. A ja tego nie chcę. Dziecko to nie jest sens życia dla mnie. Nie chcę się dla niego poświęcać. Bardzo lubię siebie i swoje życie. 

Jak najbardziej masz prawo do tego żeby nie posiadać dziecka. Dzieciak to ogromna odpowiedzialność do końca życia bo rodzicem jest się aż do śmierci. Ja mógłbym mieć jednego szkraba ale nie więcej bo przy jednym jest już co robić. Posiadanie potomka nie jest moim życiowym priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×