Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Płaszcz welniany

Polecane posty

Gość Gość

Pierzecie same czy nosicie do.pralni? Ja wróciłam ze spaceru z dzieckiem i płaszcz jest brudny: błoto od noszenia, wata cukrowa... długa historia.. dramat. Na matce pisze,żeby prac w pralni, ale zależy mi by mieć go na wtorek. Zaryzykować i wrzucic na 30 st do pralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko do pralni. Ale tak na szybko, weż na gąbkę trochę mydła,  zrób pianę, i przeczyśc go po wierzchu tą pianą. Potem przetrzyj wilgotną gąbką bez mydła. Jeśli są plamy, to zmocz mydełko do odplamiania, i tym mokrym mydełkiem przecieraj plamy, a potem wilgotną gąbką. Powieś płaszcz w przedpokoju, by przesechł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko do pralni. Ale tak na szybko, weż na gąbkę trochę mydła,  zrób pianę, i przeczyśc go po wierzchu tą pianą. Potem przetrzyj wilgotną gąbką bez mydła. Jeśli są plamy, to zmocz mydełko do odplamiania, i tym mokrym mydełkiem przecieraj plamy, a potem wilgotną gąbką. Powieś płaszcz w przedpokoju, by przesechł.

Sprawdze, martwi mnie ta wata cukrowa. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Wrzuciłam do pralki płaszcz z wełna w składzie 30% na program wełna. Małe obroty, temp. 30 stopni. Kompletnie nic się z płaszczem nie stało, jest z H&M więc jakośc nie powala dlatego nie byłoby mi żal w razie czego. Ale mam też taki gdzie wełny jest 70% i tego na pewno do pralki nie wrzucę bo jest zbyt ładny i zbyt drogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gośc napisał:

Wrzuciłam do pralki płaszcz z wełna w składzie 30% na program wełna. Małe obroty, temp. 30 stopni. Kompletnie nic się z płaszczem nie stało, jest z H&M więc jakośc nie powala dlatego nie byłoby mi żal w razie czego. Ale mam też taki gdzie wełny jest 70% i tego na pewno do pralki nie wrzucę bo jest zbyt ładny i zbyt drogi. 

przeczysciłam,boje sie bo malo nie kosztował i jest na prawde bardzo wygodny i elegancki. Dzisiaj pokusiło mnie go wziac na miasto z dzieckiem , w koncu młody sie zmeczyl, musiałam wziac go na rece, w drodze przez swoje humory wybrudził mnie całą i o. Trudno majac male dziecko wygladac elegancko i wyjsc z tego czysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×