Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yes

sex zbyt dłuuugi

Polecane posty

Gość yes

Problem-nie problem ale pytanie

Obecnie chodze z"długodystansowce" jest suuuper zadbana, dopieszczona ale ile można? jak zacznie to może w nieskończoność

- i tu pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek czy jest możliwość "dyskretnego" , "niby przypadkiem" przyśpieszenia finału?

nie chce aby źle to odebrał w stylu "już doszłam to spadaj" 

poza tym zależy mi aby sprawić mu przyjemność i nadal chce sie uczyć - hmm obsługi faceta?

no coś w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bękart

w sumie nie jestem doświadczoną koleżanką, tylko kolegą i zawsze mogłem długo, to znaczy raz podobała mi się dziewczyna do tego stopnia, że za każdym razem mogłem skończyć od razu, ale zwykle się powstrzymałem i jak miała mi prędkosć za złe, to "na złość" udało się przez całą noc. chyba tego nie miała mi za złe. 😛 myślę, że facet może dojść, jak w pewnym momencie nastawi się na orgazm. albo pomóż mu oralnie, wtedy on nie kontroluje, tylko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bękart

powiedz mu, że czasami chciałabyś szybciej, pewnie wtedy będzie chciał częściej 😛 ale możecie się umówić na szybkie numerki i już. albo powiedz mu, że uwielbiasz, jak szczytuje, to pewnie się nabierze. xd

generalnie jęczenie dużo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes

I tak jęcze , a później obolała chodze, czasami rano ud nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bękart

no co ja ci mogę powiedzieć. za krótko, źle, za długo, źle. po prostu z nim pogadaj i tyle. chyba, że jest nierozmowny i potrafi tylko posuwać. to już lepiej zamów sobie fuck maszynę, ją przynajmniej będziesz mogła wyłączyć, kiedy będziesz chciała.xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bękart

tak samo ostre pieprzenie jako dobre pieprzenie może być pomyłką. to zależy też od temperamentu i czyichś potrzeb etc. albo czasami potrzeby chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36

Po 20 latach z jednym facetem mogę Ci powiedzieć,że ja po kilku orgazmach gdy już nie mam siły na więcej pieszczę mojego męża oralnie, wtedy on szybko szczytuje i jesteśmy oboje zadowoleni. Ewentualnie sex analny też szybciej dochodzi,ale to bardziej zaawansowana sztuka kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×