Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia

Upadły aniele

Polecane posty

Gość sylwia

kto ci skasował temat? To nie ja pisałam .Tak jestem mezatką w maju mam 41 lat .Mam dwoje dzieci syn 22 w styczniu i córka 16 w styczniu.Owszem jest ktoś kogo już dawno pownnam była postawić przed sadem ,bynajmniej nie tylko za obrażanie .Chodzi o łamanie prawa dużego kalibru.Jestem otwarta.Tam to byli suflerzy których nie potrzebuję bo żadna to tajemnica że jestem matką i mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s

ach myslałam że ten ... skasował.-sylwia.suchy@onet.pl , pisz o wszystkim jak masz ochotę się wygadać ,na ilę mogę to postaram się pomóc.Pozdrawiam.

Ide spać bo chyba mam gorączkę a jutro do pracy trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadły anioł
4 minuty temu, Gość sylwia s napisał:

ach myslałam że ten ... skasował.-sylwia.suchy@onet.pl , pisz o wszystkim jak masz ochotę się wygadać ,na ilę mogę to postaram się pomóc.Pozdrawiam.

Ide spać bo chyba mam gorączkę a jutro do pracy trzeba iść.

Nie piszę z mężatkami, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
8 minut temu, Gość Upadły anioł napisał:

Nie piszę z mężatkami, przykro mi.

nie musi ci być przykro ,nie o to chodzi.Studiuję psychodietetykę a to zobowiązuje .Ja jestem człowiek z zasadami moralnymi ale z dobrym sercem ,każdego jestem w stanie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość sylwia s napisał:

nie musi ci być przykro ,nie o to chodzi.Studiuję psychodietetykę a to zobowiązuje .Ja jestem człowiek z zasadami moralnymi ale z dobrym sercem ,każdego jestem w stanie zrozumieć.

Hahahahahaha suchy stary dziad, sutener, haker, stallker, rozpoczął łowy. Z zasadami moralnymi to ty suchy h*ju /celowo przez samo h/ masz tyle samo co lucek, któremu służysz. 82 lata, i w damskich majtkach za studentke robi. 18-tka, szkoda, że do setki, co za błazen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahahahahaha suchy stary dziad, sutener, haker, stallker, rozpoczął łowy. Z zasadami moralnymi to ty suchy h*ju /celowo przez samo h/ masz tyle samo co lucek, któremu służysz. 82 lata, i w damskich majtkach za studentke robi. 18-tka, szkoda, że do setki, co za błazen !

Tadeusz Koniarczyk! ogarnij sie albo ci wyrobie żólte papiery! stalkerze ...y!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Tadeusz Koniarczyk! ogarnij sie albo ci wyrobie żólte papiery! stalkerze ...y!!!

Wyrobić to powinny tobie stary dziadu, będą ci potrzebne w najbliższym czasie książę! Jak tam twoje k*rwy, mają przerwę świąteczną, czy pracują na kamerkach cały czas?Bardzo aktywny się stałes dzisiaj i jako chłopczyk i jako dziewczynka, w każdym temacie cię widać. Nie przemęczaj się tak, sam wiesz.... wiek! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, _Królowa29_ napisał:

Typowy temat o niczym

Królowa kamerek się odezwała, ratuje sytuację! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
22 minuty temu, _Królowa29_ napisał:

Typowy temat o niczym

cześć Jolka pamiętaj o tej pracy z ,,Etyki zawodu'' do Zdunkowej. To ma być prezentacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość sylwia s napisał:

cześć Jolka pamiętaj o tej pracy z ,,Etyki zawodu'' do Zdunkowej. To ma być prezentacja .

Nowy materiał nakreciliscie? Prezentacja? Jolka zrobiła porządek z wagina, czy dalej ma znaczną? Znowu wpadkę zaliczy, choćby nie wiem za kogo się przebrala! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×