Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaJasia

Czy moje dziecko jest opóźnione?

Polecane posty

Gość gamoń

Mysle, ze to o to chodzilo w tej ukladance, tescie, grze, zabawie, wyzwaniu, zaliczeniu, egzaminie, gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Mama jasia napisał:

Mój ma problem z układaniem czteroelementowych puzzli ;(

Zdecydowanie do lekarza, moja córka 18 miesięcy i puzzle 8 i 16 elementów to nie problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

A jak nie wiesz ktory kąt w trojkacie jest ostry to sie razem z ta gazeta psychologami i innymi pédęrastami odwal od dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń
2 minuty temu, DANIEL napisał:

Zdecydowanie do lekarza, moja córka 18 miesięcy i puzzle 8 i 16 elementów to nie problem. 

Na pewno piradxi sobie doskonale na tasmie produkcyjnej albo przy porzadkowaniu segregatorow w ksiegowosci albo kadrach.

Twoja corka to geniusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

A ty wiesz bez gugla, ktory kat w trojkacie jest ostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Mam niejasne przeczucie, ze wasze dzieci sa madrzejsze od was.

Niestety juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, DANIEL napisał:

Zdecydowanie do lekarza, moja córka 18 miesięcy i puzzle 8 i 16 elementów to nie problem. 

No i co z tego? A to jest jakaś norma że trzeba koniecznie puzzle układać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Dxieciak, ktory nie uklada puzxli to frajer, ktory nadaje sie tylko do ogladania smerfow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiadomo, że każde dziecko ma prawo mieć to swoje "własne tempo", do tego nie zawsze być entuzjastycznym co do jakiegoś typu zabawek, ale czterolatek który nie radzi sobie z czteroelementową układanką wzbudziłby mój niepokój. Najpierw sprawdzilabym wzrok, a potem uzyskała opinie jakiegoś psychologa dziecięcego. Na pediatrę nie tracilabym czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Czyli mamy tu rodzicow, ktorzy nie wiedzą ktory kat trojkata jest ostry zamartwiajacy się faktem, ze ich dzieci nie beda takie inteligente jak oni sami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i co z tego? A to jest jakaś norma że trzeba koniecznie puzzle układać?

Nie ma normy ale na miejscu matki wolałbym dmuchać na zimne, nawet jeśli specjalista by stwierdził że nic się nie dzieje. Dzieci się rozwijają w różnym tempie ale jeżeli ma wystąpić jakieś opuźnienie lub upośledzenie to im wcześniej to odkryje tym szybciej może zacząć na to reagować. I to bez żadnych złych podtekstów z mojej strony, po prostu wizyta u specjalisty najszybciej uspokoi rodzica lub pomoże reagować w odpowiednim czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ciekawe jak teafisz do tego lekarza bez elementarnej wiedzy z grometrii?

Chyba w karetce na sekcje zwłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ciekawe jak teafisz do tego lekarza bez elementarnej wiedzy z grometrii?

Chyba w karetce na sekcje zwłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z malymi pracujaca

czy kiedykolwiek ukladalas z nim takie proste ukladanki?  czy on zna pojecia  pasuje-nie pasuje? Czy chodzi do przedszkola? (co to trojkat, kolo, kwadrat wie juz 3latek, bo tam o ym mowia) .. Czy robisz  z nim cokolwiek (ukladanki, puzzle, dopasowywanie elementow)?  Naucz go najpierw, czego oczekujesz, zrob z nim cos na wzor... Teraz kazdy sie sciga i chwali a prawda jest taka, ze dzieci tozwijaja sie w roznym tempie, sa dzieci bystre i mniej bystre i sa dzieci, z ktorymi nikt nie pracowal. W przedszkolu w tym mlynie z 25-28dziecmi malo kiedy jest czas na prace z jednym, co innego np. u logopedy, psychologa, gdy dziecko jest 1 w cichym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam kupić książeczki z puzzlami, mój synek uwielbiał je. W środku są 3 układanki 9 elementowe, a pod puzzlami rysunek podpowiadający. Chyba firma Egmont takie robi, np z Bingiem, Maszą i Niedźwiedziem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam kupić książeczki z puzzlami, mój synek uwielbiał je. W środku są 3 układanki 9 elementowe, a pod puzzlami rysunek podpowiadający. Chyba firma Egmont takie robi, np z Bingiem, Maszą i Niedźwiedziem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×