Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Interesuje mnie starożytna Persja i wiem, że to ambitne. Ale dla przeciętnej 25 latki facet z takimi zainteresowaniami, oznaczałby obciach.

Polecane posty

Gość DrFizyki1984
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytałam autora wątku, to że ktoś inny wie co i jak to mnie nie dziwi

Wybacz, nie  zrozumiałem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva25l

a ja tam bym chciała, żebyś mnie czegoś nauczył 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba
14 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Dla przeciętnej 25 latki facet w twoim wieku, do tego otyly, nieatrakcyjny i bez pieniędzy to ogólnie wstyd. Młoda dziewczyna może mieć lepszego. 

Mógłbyś młodym przystojnym chłopakom pokazać co osiagnales... W sensie poopowiadac o swojej cukrzycy, miazdzycy i impotencji. Do tego dać im wskazówki czego maja nie robić żeby nie skończyć tak jak ty. Żadna młoda fajna, wesoła dziewczyna nie będzie ratować z szamba starego nieszczęśliwego człowieka. Czego nie możesz pojąć? 

Słuchaj, co bys napisał kobiecie w twoim wieku, do tego schorowanej i z nadwagą, która dzień w dzień zakladalaby tematy, ze jej sie nalezy przystojny milioner, bo w koncu ona będzie lepsza żona i matka niz 25cio letnia laseczka z fajna d0pa?? 

P. S. Ja nie wdze nic intelektualnego w twoich zainteresowaniach. Normalne klimaty dla osoby po studiach. Fajnie jest gdybyś do tego uprawiał jakis sport, udzielał się charytatywnie i planował awanse w pracy. 

jaka z ciebie wredna malpa, z was wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba

oprocz kilku osob, reszta ma tu hobby nasrac na innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej punkt widzenia
3 godziny temu, Gość baba napisał:

jaka z ciebie wredna malpa, z was wszystkich 

Ona nie jest wredna tylko szczera. 

Załóż temat o 40sto letniej grubej kobiecie z dobrym serduszkiem, wrażliwej i opiekuńczej, która chciałaby przystojnego i w miarę zamożnego mezcyzne. I która obsmiewalaby konkurentki w postaci młodych dziewczyn nazywając je pustakami twierdząc, ze ona będzie lepsza żona i matka niz taka siksa. Wiesz co autor jej odpisze?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

1 godzinę temu, Poetka napisał: Facet z własnym hobby, o którym może mówić godzinami i w którym się spełnia jest cholernie seksowny.  X *oprócz gier.

Gry to specyficzny obszar zainteresowań, obarczony dużą dawką infantylizmu (w odbiorze). Poza tym, Persją czy radiostacjami interesuje się niewielu mężczyzn, a grami prawie każdy. Toż to żaden smaczek czy atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Kobieta napisał:

Dla przeciętnej 25 latki facet w twoim wieku, do tego otyly, nieatrakcyjny i bez pieniędzy to ogólnie wstyd. Młoda dziewczyna może mieć lepszego. 

Mógłbyś młodym przystojnym chłopakom pokazać co osiagnales... W sensie poopowiadac o swojej cukrzycy, miazdzycy i impotencji. Do tego dać im wskazówki czego maja nie robić żeby nie skończyć tak jak ty. Żadna młoda fajna, wesoła dziewczyna nie będzie ratować z szamba starego nieszczęśliwego człowieka. Czego nie możesz pojąć? 

Słuchaj, co bys napisał kobiecie w twoim wieku, do tego schorowanej i z nadwagą, która dzień w dzień zakladalaby tematy, ze jej sie nalezy przystojny milioner, bo w koncu ona będzie lepsza żona i matka niz 25cio letnia laseczka z fajna d0pa?? 

P. S. Ja nie wdze nic intelektualnego w twoich zainteresowaniach. Normalne klimaty dla osoby po studiach. Fajnie jest gdybyś do tego uprawiał jakis sport, udzielał się charytatywnie i planował awanse w pracy. 

Mi się też podobają zjadliwe i celne wypowiedzi tej babki. Natomiast interesuje mnie skąd wiadomo kto jest autorem posta. No skąd?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość gosc napisał:

jestes intelektualistka, po co ta skromnosc?

 

Zgadzam się, twoja fałszywa skromność do wręcz, nie wiem, pycha? Nikt przeciętny nie czyta takich rzeczy w podstawówce. Ja czytałem Harry'ego Pottera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff
5 godzin temu, Gość Jej punkt widzenia napisał:

Ona nie jest wredna tylko szczera. 

Załóż temat o 40sto letniej grubej kobiecie z dobrym serduszkiem, wrażliwej i opiekuńczej, która chciałaby przystojnego i w miarę zamożnego mezcyzne. I która obsmiewalaby konkurentki w postaci młodych dziewczyn nazywając je pustakami twierdząc, ze ona będzie lepsza żona i matka niz taka siksa. Wiesz co autor jej odpisze?? 

nie wiem bo autor nie napisal swojego wieku ani nic wiecej procz tego co czyta i co ona na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha

23 lata - za młoda

27 lat - stare pudło

Może jakby autor rozszerzył przedział wiekowy to znalazłby kogoś kogo by zainteresował. Każdy wiek rządzi się własnymi prawami. Od 25-latki trudno wymagać żeby była miła, ładna, z ciekawymi zainteresowaniami, ogarnięta życiowo i była perfekcyjną panią domu. Zwłaszcza jak te wymagania kieruje w jej stronę jakiś podstarzały nieatrakcyjny incel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×