Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć kobietki, mam pewien delikatny problem, piszę tutaj dlatego, że może któraś z was miała podobny.
Otóż jakiś czas temu miejsce intymne zaczęło mnie szczypac. Nie jakoś bardzo silnie, da się żyć ale jest to mega dyskomfort. Takie jakby szczypanie, klucie, ale nie cała, tylko w niektórych miejscach...
Polecialam do apteki po clotrimazolum i po globulki,  odstawilam na 3 dni ze względu na to że pojawił się okres, gdy była końcówka znów zaczęłam stosować, było okej przez następne dwa tygodnie. Po tym czasie zauważyłam że wargi są zaczerwienione i śluzowka również,na pierwszy rzut oka jest to niewidoczne ale gdy rozciągam to miejsce już tak.. to zaniepokoilo mnie najbardziej, dodam że rano na bieliźnie zauważyłam jakby takie lekkie uplawy, w niektórym miejscu białe, ale też wystąpiło troszkę w kolorze zielonkawym, nie smierdzialo. ... Dodam, że gdy robię siku nic nie boli. Umówiłam się do ginekologa ale wizytę mam dopiero za miesiąc. Na prawdę już wariuje, nie wiem co robić boję się, że w ciągu tego miesiąca bardzo mi się pogorszy i wyląduje w szpitalu. Wiecie od czego to może być? Dodam, że o higienę dbam... A może przedobrzylam ta maścia, wkładkami? Bo globulki to raczej był wyrób medyczny i można je brać kiedy się chce... Proszę was o pomoc, może któraś z was tak miała... Może polecicie jakiś lek bez recepty do tego czasu...

Edytowano przez Agata15035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosia

Wiesz, ja też dość długo walczyłam ze swoją infekcją intymną. Na początku myślałam, że sobie pomogę sama naturalnymi sposobami no ale niestety rezultatów za bardzo nie widziałam. Dlatego postanowiłam w końcu wybrać się do ginekologa żeby mnie dokładnie zbadał co i jak i by zalecił odpowiednie leczenie. No i skończyło się na tym, że zalecił mi stosowanie żelu papilocare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

czy ktoś jeszcze żel papilocare stosował? Lekarz też zalecił go przy wyniku lsil, nie powiem trochę się stresuję, ale ginekolog powiedziała, że żel jest naprawdę skuteczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

tak, ja go stosowałam i wyniki kolejnej cytologii naprawdę były zadziwiająco dobre, więc jak widac warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werta

jakie to byly globulki? ja polecam gynalgin. Cena niezbyt mala ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merianka

nie to nie globulki, tylko żel papilocare, który aplikuje się dopochwowo, najlepiej na noc, żeby nie wypłynął, do tego nie brudzi bielizny. Kupisz go bez recepty w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2019 o 13:06, Gość kosia napisał:

Wiesz, ja też dość długo walczyłam ze swoją infekcją intymną. Na początku myślałam, że sobie pomogę sama naturalnymi sposobami no ale niestety rezultatów za bardzo nie widziałam. Dlatego postanowiłam w końcu wybrać się do ginekologa żeby mnie dokładnie zbadał co i jak i by zalecił odpowiednie leczenie. No i skończyło się na tym, że zalecił mi stosowanie żelu papilocare

I pomógł ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2019 o 23:44, Gość ola napisał:

czy ktoś jeszcze żel papilocare stosował? Lekarz też zalecił go przy wyniku lsil, nie powiem trochę się stresuję, ale ginekolog powiedziała, że żel jest naprawdę skuteczny. 

I pomógł ten żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2020 o 16:04, Gość milena napisał:

tak, ja go stosowałam i wyniki kolejnej cytologii naprawdę były zadziwiająco dobre, więc jak widac warto 🙂

A z jakiej grupy na jaka była zmiana w cyto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×