Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Friendzone

Facet dominujący w babskich sprawach jak np.wiele spraw z codzienności

Polecane posty

Gość Gość Friendzone

raczej ośmiesza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. Codzienność? Nigdy w życiu! Facet powinien dominować tylko w sprawach niecodziennych. Nic się nie stanie, gdy raz na ruski rok wybierze pensjonat na wakacje, albo kolor tapicerki do auta. A w reszcie zagadnień, niech się lepiej podda dominacji kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Onkosfera napisał:

No pewnie. Codzienność? Nigdy w życiu! Facet powinien dominować tylko w sprawach niecodziennych. Nic się nie stanie, gdy raz na ruski rok wybierze pensjonat na wakacje, albo kolor tapicerki do auta. A w reszcie zagadnień, niech się lepiej podda dominacji kobiety.

to ironia, czy serio tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Onkosfera napisał:

No pewnie. Codzienność? Nigdy w życiu! Facet powinien dominować tylko w sprawach niecodziennych. Nic się nie stanie, gdy raz na ruski rok wybierze pensjonat na wakacje, albo kolor tapicerki do auta. A w reszcie zagadnień, niech się lepiej podda dominacji kobiety.

Wstawaj Onkosfera, zesrałaś się 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone
Przed chwilą, Gość gość napisał:

to ironia, czy serio tak twierdzisz?

Ja tak twierdzę.Natomiast facet jak już musiałby być dominujący to w takich sprawach strategicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Wstawaj Onkosfera, zesrałaś się 😄

Mam nadzieję, że bardzo smrodliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość Friendzone napisał:

Ja tak twierdzę.Natomiast facet jak już musiałby być dominujący to w takich sprawach strategicznych.

Najlepszy jest kompromis i partnerstwo, bo brak kompromisu powoduje nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone
5 minut temu, Gość gość napisał:

Najlepszy jest kompromis i partnerstwo, bo brak kompromisu powoduje nieporozumienia.

Oczywiście,ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość Friendzone napisał:

Ja tak twierdzę.Natomiast facet jak już musiałby być dominujący to w takich sprawach strategicznych.

Ja uważam, jeśli chodzi o strategię, że to mężczyzna lepiej pakuje kufry na wyjazdy. Zawsze wie ile puszek paprykarzu zabrać, ogarnia te wszystkie butelki i pieluchy dla dziecka, pakuje do walizek moje gacie, okulary przeciwsłoneczne itp. Ja to bym od tych wszystkich decyzji oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×