Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy jeśli zgłoszę w urzędzie, że ojcem mojego dziecka jest Michał Wiśniewski z Ich Troje, to będzie on automatycznie musiał płacić na nas alimenty?

Polecane posty

Gość gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Bo on za ze sobą jeden poważny problem. Jego żona musi być w jego cieniu, nie może być na równi z nim. Z każdą żoną ten sam schemat. Żona się wybija, a jemu gul skacze.

Jemu to ogólnie gul skacze. Na serio tak, po co mu te żony? Ma być cicho, siedzieć w jego cieniu, nie pyskować, eielbic paba i władcę bezgranicznie, a no i dawać dupy na zawołanie o każdej porze dnia i nocy. Dobrze, że chociaż z Magdą i Dominiką dzieci nie ma. W sumie to tych dzieci mi najbardziej szkoda, ja bym się takiego ojca wstydziła. 

Pomyśleć tylko, jaki on cyrk robi ze słów "I że Cię nie opuszczę aż do śmierci". Życie to nie gra komputerowa, masz je tylko jedno. No chyba, że czerwonołby czterokrotnie już umierał, ale to wyższa zajawka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wielbić pana i władcę miało tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja się pytam bardzo poważnie: co te kobiety w nim widzą?? Przecież wiadomo jaki ma charakter, wiadomo że alkoholik i hazardzista, wiadomo że miał chorobę weneryczną, z której zresztą zrobił show w mediach aż wstyd. Wiadomo, że jest atencjuszem i egoistą, a gołodupcem został wyłącznie na własne życzenie, bo całe 35 milionów przepìździł w pokera. Wiadomo, jak potraktował swoje żony, głównie Martę i Dominikę. A mimo to kobiety lecą do niego jak muchy do gőwna, i ja pytam, co nimi kieruje? One naprawdę wierzą, że będą "tą jedyną" i że przy nich ten pajac się zmieni? Czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież to niewyżyty rüchacz, tylko ja się dziwię, że ciągle znajdują się chętne, żeby mu dać. Fuj. Jednak Magda Femme miała rację kiedy radziła mu wykupić sobie karnet do urzędu stanu cywilnego,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A poniżej kilka dowodów na zdebiInienie tego osobnika.

"Niestety, podczas koncertu na białostockich juwenaliach Michała znów poniosła fantazja godna podpitego wujka na wiejskim weselu. Fakt donosi, że otwierając na scenie szampana opryskał nim publiczność oraz wokalistkę Agatę, by chwilę później stwierdzić, że to jest pierwszy wytrysk, po którym Agata musi się wycierać.

Rozochocony własnym poczuciem humoru, podczas przeboju "Wypijmy za to", leżąc w łóżku z wokalistką wypalił ej, mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś. Domyślamy się, że to nie był oficjalny tekst piosenki...

Czerwonowłosy skandalista nie omieszkał też pochwalić cech płciowych reszty zespołu. Perkusista miał więc "zdecydowanie mieć trzy wielkie pały" a puzonista okazał się posiadaczem "najdłuższej rury w zespole". W juwenaliowo-genitalnym uniesieniu zaprosił też na scenę dwóch studentów, których miał częstować gorzałą."

"Znalezienie kolejnej kandydatki zajęło kochliwemu muzykowi kilka tygodni - już w lipcu wyszło na jaw, że Michał spotyka się z 35-letnią Pauliną, która sama ma już czwórkę dzieci. Ugodzony strzałą amora piosenkarz szybko zorientował się, że spotkał na swojej drodze miłość życia, z którą chce założyć następną "patchworkową" rodzinę."

"Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość" - powiedział nagle Michał. "I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak."

"Jak się teraz okazuje, przed Michałem i Pauliną wkrótce kolejne ważne wydarzenie w życiu. Media obiegła bowiem wieść o ich... zaręczynach! Na facebookowym profilu jednego z użytkowników pojawiło się wspólne zdjęcie z Michałem oraz jego wybranką opatrzone krótkim wpisem:

"Po zaręczynach Michała i Poli".

Co więcej, Michał zmienił również status związku na Facebooku na "zaręczony".

"

Wydawało się, że czwarta żona ekscentrycznego piosenkarza miała na niego bardzo dobry wpływ - trwała przy nim, gdy walczył z nowotworem i uzależnieniami, dbała o jego dobre relacje z dziećmi i poprzednimi żonami, porządkowała jego finanse oraz pomagała kierować karierą Ich Troje.

Wszyscy mieli nadzieję, że po trzech nieudanych małżeństwach czerwonowłosy łodzianin "dobił wreszcie do portu". Niestety, okazało się, że jedynie na chwilę przycumował. Decyzja Michała zaskoczyła jego żonę, która przyznała, że ma złamane serce.

Michał na swoim InstaStory opublikował jedynie kopię postu, który zamieściła jego była już żona. Zrezygnował z dodania swojego komentarza "od serca". Nam jednak trudno uwierzyć w to, że Michał, który przez lata robił przedstawienie ze swojego życia prywatnego i niejednokrotnie niepochlebnie wypowiadał się w mediach o byłych żonach, powstrzyma się od komentarzy."

"Tajner-Wiśniewska wspierała męża w walce z rakiem i alkoholizmem i ratowała rodzinne finanse, występując w programach rozrywkowych niezbyt wysokich lotów. Za wszystko, co dla niego zrobiła, Michał podziękował jej... pozwem rozwodowym.

W rozmowie z Super Expressem Dominika jeszcze broniła męża, który, już wtedy na nią obrażony, nie pojawił się na widowni Tańca z gwiazdami, podczas gdy ona na parkiecie zarabiała pieniądze na pokrycie jego długów."

"

Dominika Tajner wprawdzie wybaczyła Michałowi zatajenie przed nią jego kłopotów finansowych oraz to, ze o licytacji domu w Magdalence dowiedziała się z gazet i Pudelka, ale to jeszcze nie znaczy, że nabrała do niego pełnego zaufania.

Wręcz przeciwnie. Jak donosi Fakt, Tajner uznała, że jej chłopak zupełnie nie radzi sobie ze swoimi finansami i postanowiła go w tym wyręczyć. W ciągu kilku dni przejęła całkowitą kontrolę nad pieniędzmi Michała, a raczej nad tym, co z nich zostało po serii nietrafionych inwestycji i hazardowym hobby."

Ciąg dalszy nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ten facet jest klasycznym przykładem przerostu formy nad treścią. Chce być kontrowersyjny, a gőwno. W dzisiejszych czasach pofarbowanie włosów na czerwono i strzelenie sobie aż dwóch kolczyków nikogo nie dziwi. A charakter ma paskudny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Santi: Pamiętam ciebie z gejowskich klubów w Łodzi i zapytam wprost, czy jesteś jednym z nas?

Wiśniewski: Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia.

Santi: No dobrze, ale pojawia się w takim razie dysonans. Z jednej strony ludzie pamiętają ciebie z klubów gejowskich, a z drugiej kojarzą z gazet z żoną, dzieckiem na ręku, inaczej mówiąc jako wzorzec heteroseksualnego mężczyzny.

Wiśniewski: Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety.

Santi: Mało który polski znany artysta przyznaje się otwarcie do homoseksualizmu. Jak myślisz dlaczego tak jest?

Wiśniewski: Może się czegoś obawiają? Powiem ci tak, kiedyś zapytał mnie o "to" Piotr Najsztub w pierwszym wywiadzie po Opolu lub nawet przed Opolem. Odpowiedziałem mu po prostu tak: "Miałem facetów. Było, minęło."

Antarex: Czy próbowałeś z facetem stworzyć coś trwałego?

Wiśniewski: Gwarantuję ci, były takie próby. Bardzo się starałem.

A teraz się wypiera, jëbaniutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2020 o 15:32, Gość gość napisał:

Bo on za ze sobą jeden poważny problem. Jego żona musi być w jego cieniu, nie może być na równi z nim. Z każdą żoną ten sam schemat. Żona się wybija, a jemu gul skacze.

No to teraz wyobraźmy sobie, co się stanie gdy Paulinka się wybije. Podobno jest całkiem utalentowaną panią fotograf. Zanim gul mu skoczy, to zdąży zrobić jej jeszcze jedno dziecko. A potem znajdzie sobie szóstą żonę, koniecznie młodszą, żeby była w wieku rozpłodowym 😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×