Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2Julia4

Czy to możliwe żeby krwawienie implantacyjne pojawiło się już dwa dni po owulacji?

Polecane posty

Zaczęliśmy się starać z chłopakiem o pierwsze dziecko, kochaliśmy się w dni płodne. Dwa dni po owulacji pojawiło się lekkie plamienie, najpierw kolor był jasno czerwony a potem brązowy. Trwało tylko nie cały jeden dzień i na prawdę mało tego było. W ten sam dzień chłopak robił mi palcówkę i po tym właśnie się zorientowaliśmy że krwawię. Raczej nic mi w środku nie uszkodził ponieważ nic nie czułam, nic mnie nie bolało, więc to raczej nie było przez to. Czy to możliwe że dwa dni po owulacji pojawiło się już krwawienie implantacyjne? Czytałam że powinno być od 6 do 12 dni po zapłodnieniu więc zdziwiłam się tym krwawieniem, ale inaczej tego wytłumaczyć nie mogę ponieważ nie było żadnych bólów lub skurczy. Któraś z was też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getty

na implantacje to za wczesnie, chyba ze owulacja byla znacznie przyspieszona.

obstawiam ze to efekt palcówki. mi zdarza sie to calkiem czesto, nic mnie w trakcie nie boli, przezywam orgazm, a potem facet wyjmuje palce lekko ubrudzone krwią i pyta czy mam okres 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niemożliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kixi

Nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×