Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak ja tęsknię za kicią

Polecane posty

Gość Gość

Ciekawe co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Miałeś dzisiaj zadziałać i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość hac napisał:

Miałeś dzisiaj zadziałać i co?

Nie widzieliśmy się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sart
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe co robi

Miałeś się z nią zobaczyć i nie widziales się, to co robiłeś? Ja nie wiem czy ty masz jakiś problem ze sobą czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sart

Kicia to, kicia tamto, kicia sramto. Ja też mam obok siebie takiego stalkera, nie ukrywam podoba mi się, ale zabiera się za naszą znajomosc jak sojka za morze. Raz się odezwie, raz nie, raz spali buraka, raz udaje że mnie nie widzi, raz się pokaże raz szybko ucieka, no totalna parodia. Niezdecydowany a ja coraz bardziej obojetna. Może byś się ruszył w końcu bo coś mi się zdaje, że ta kobieta ma Cię dość. Bo ja np mam. I zdaje sobie sprawę ze to toksyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela

Oposywanie na forum swoich zali nie spowoduje, ze z nią będziesz, ale jak widac lubisz się stawiac w pozycji ofiary i robic z siebie biednego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getop

Przestań robić jej nadzieję bo bawisz się, chłopie bawisz się jej ucuciami. Nie zdziwie się jak Cię kopnie w dooope jesli jeszcze tego nie zrobila. Kobiety są emocjonalne ale nie głupie. Zostaniesz na lodzie płacząc na forum, że kicia ma Cie daleko w powazaniu. Daj jej spokoj bo niszczysz ją. Jeśli nie umiesz okazywać uczuć, niechcesz ich okazać, boisz się co powie, jak zareaguje to jestes nie facet a pisda. Facet bierze los w swoje rece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

widocznie ma coś za uszami skoro  boi się jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×