Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gkshsks

Syn ...a taki sam jak ojciec

Polecane posty

Gość Gkshsks

Mój syn jest tak samo głupi jak jego poprany ojciec 

7 klasa i CZTERY zagrożenia na semestr 

oczywiscie zamiast się uczyć to tylko gry a jak jestem w pracy to bóg wie z kim się włóczy i gdzie bo i z domu uciec potrafi 

czemu Bóg mnie tak pokarał

Ja juz nie wytrzymam dłużej z tym dzieckiem i odeśle go prosto pod drzwi jego s...ysynskiego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Nie bede NIGDY w zadnej pracy a wy robcie co chcecie...Przekonasz sie za kilka tygodni...Juz sie zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kixi

Siódma klasa to jak kiedyś pierwsza gimnazjum? Nie mam się czym chwalić, ale ja w gimnazjum miałam bunt, dużo wagarowałam i w ogóle się nie uczyłam. Mój rekord w drugiej klasie to było osiem zagrożeń na semestr na dwanaście przedmiotów... Jakoś to ogarnęłam. Skończyłam szkołę bez poprawek czy „kiblowania”, poszłam do liceum, tam się wzięłam za siebie i potem nawet były studia... 😉 Mam magistra z ekonomi i rachunkowości, pracuję w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytania

A skąd syn ma gry? Kiedy ostatnio robiłaś coś z synem wspólnie? Chodzi na jakieś zajęcia dodatkowe? Jak wyglądała jego nauka na początku? Ile czasu dziennie poświęcałaś na odrabianie z nim lekcji/wspólną naukę? 

Nagle w 7 klasie wziął i się cofnął czy zawsze miał problemy z nauką? W jaki sposób to sygnalizował? Jak sobie radziłaś z jego problemami z nauką na początku? Krzykiem i karami czy czymś konstruktywnym? Co o nim mówią nauczyciele? W jaki sposób radzisz sobie z tym problemem teraz? Jakie metody stosujesz?

Myślę, że odpowiedzi na te pytania dadzą Ci do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
Przed chwilą, Gość Pytania napisał:

A skąd syn ma gry? Kiedy ostatnio robiłaś coś z synem wspólnie? Chodzi na jakieś zajęcia dodatkowe? Jak wyglądała jego nauka na początku? Ile czasu dziennie poświęcałaś na odrabianie z nim lekcji/wspólną naukę? 

Nagle w 7 klasie wziął i się cofnął czy zawsze miał problemy z nauką? W jaki sposób to sygnalizował? Jak sobie radziłaś z jego problemami z nauką na początku? Krzykiem i karami czy czymś konstruktywnym? Co o nim mówią nauczyciele? W jaki sposób radzisz sobie z tym problemem teraz? Jakie metody stosujesz?

Myślę, że odpowiedzi na te pytania dadzą Ci do myślenia.

Po co robić lekcje z dzieckiem, aż takie tępe dzieci macie że musicie im pomagać? Ja uczyłem się dobrze, nikt mi nigdy nie pomagał, tak samo kuzynka zawsze sama, teraz jest naczelnikiem urzędu skarbowego, córka studiuje medycynę i też nigdy jej nie pomagała w nauce bo twierdzi że jak sama się nie nauczy to nie będzie umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A gdzie byłaś do tej pory, skąd dziecko.ma gry i dlaczego nie słucha Ciebie? Ja mam dwóch synów i pracuje w 2 pracach, ale nadążam za nimi, rozmawiam, maja ograniczony czas na granie a jak się buntuja to kara. Moj maz mnie w tym wspiera ,tez wychowuje dzieci. Jak Dziecko rośnie sampas to masz efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×