Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielka

Mamusie, co byście zrobiły znajdując coś takiego w pokoju dzieci?

Polecane posty

Gość Anielka

Znalazłam w szafce córki pod pudełkiem na akcesoria do włosów kapsel po piwie? Nie wiem czy to jej czy jej brata. Córka ma 11 lat a syn 17. Co byście zrobiły w takiej sytuacji

Noszę się od rana z zamiarem zapytania o to ale się nie przełamałam. Zrobić test na narkotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Zadna mamusia,zadna Elka po prostu wyjazd z miasta na zawsze a ty Gowno Mozesz tylko popisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma piwo do narkotykow? Zapytaj ich razem i poznasz po reakcji. Kiedys zostalam sama w domu i zaprosilam kolezanki. Nic nie pilysmy, ale chcialysmy pograc w butelke w prawda czy wyzwanie. Nie moglam zadnej pustej znalezc. Poszlam poszukac w szkle i jedyna pusta butelka byla po wodce. Jakos w trakcie zabawy oderwala sie banderola. Ale mialam jazde pozniej! Mialam 15 lat. Jeszcze jak na zlosc tata wyrzucil szkło i musialam szukac w śmieciach tej butelki, co mi sie udalo i uniknelam kary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mamusie.... tak się zwracasz też do koleżanek w towarzystwie kiedy o coś pytasz? nie? to po kiefo do nas tak sie zwracasz? Jestes chora umysłowo? Serio jesteście posrane niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kixi

Spytaj syna, pewnie to jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od razu odstaw ją na odwyk 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×