Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rrd

Jak to jest z lizaniem u prostytutki ?

Polecane posty

Gość rrd

Mam zamiar się wybrać na swój pierwszy raz, bo mam 28 lat.  Można się czymś zarazić podczas lizania im cipki, tyłka ? Ponoć z jednej strony seks głownie mają w zabezpieczeniach, z drugiej bałbym się lizać tych narządów prostytutce, a mają w ofertach nawet rimmingi w swoją stronę.  Z natury jestem raczej perwersyjny, więc dlatego pytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

nozna sie zarazic, raczej nie hiv, ale np. chlamydia, czy zwyklymi bakteriami, ktore dadza ci mocną anginę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wystarczy dopłacić 50 i dają bez gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wystarczy dopłacić 50 i dają bez gumki

nieprawda, seksu bez gumki nie daje 99% div

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Wiem, ze loda bez gumki robią, bo mają w ofertach, ale seks głównie w zabezpieczeniu. Z  tym lizaniem to sam nie wiem co myśleć, bo chętnie bym wylizał jakiś tyłeczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk

Jakem szarik,lizanie ma wielkom moc,wiekopmnloom...

Slowianski power....hehe

Milo wspominam,tak ze nie zapominam.punkkt

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Cos wiecej o  seksie i tomantyzmie..

Tomek wruc

hehe

a generalnie to sik!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Cipkę zawsze fajnie polizac, jeśli się umyła, to śmiało może trzaskać minetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przez oral można zarazić się nawet kiłą, powodzenia 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wyliż dupcię , jest nawet bardziej kusząca niż cipcia i fajnie trzeba ją rozchylać by się dobrać do dziurki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Sam nie wiem. Mam ochotę, ale mam opory przed jakimś syfem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za koleś

W trakcie pomyśl o tych tysiącach 🐦 które tam były. To prawie jakbyś sam robił 🍦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
4 minuty temu, Gość Co za koleś napisał:

W trakcie pomyśl o tych tysiącach 🐦 które tam były. To prawie jakbyś sam robił 🍦

To jest kosmos ciulu...🤣🤣🤣🤣

Wal konia

Zbìjam pionka...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvbidg

Prawdopodobieństwo zarażenia się czymś masz na 2%. To ... jest w gorszej sytuacji, jakoś ten świat jest tak skonstruowany, że to laski maja wieksze szanse na złapanie czegoś aniżeli facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvbidg

Prawdopodobieństwo zarażenia się czymś masz na 2%. To ... jest w gorszej sytuacji, jakoś ten świat jest tak skonstruowany, że to laski maja wieksze szanse na złapanie czegoś aniżeli facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

🤢 powodzenia w lizaniu muszelki 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne ..... pierwszy raz z   d z i w k ą .... tfu tylko na to Cie stać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość dvbidg napisał:

Prawdopodobieństwo zarażenia się czymś masz na 2%. To ... jest w gorszej sytuacji, jakoś ten świat jest tak skonstruowany, że to laski maja wieksze szanse na złapanie czegoś aniżeli facet.

goowno prawda to geje mają najwiecej syfów, w tym hiv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Żałosne ..... pierwszy raz z   d z i w k ą .... tfu tylko na to Cie stać ? 

Niestety tak. Prawdopodobnie będę chodził na ... na seks, lody i te inne bajery, bo dziewczyny nie miałem i już nie chcę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wejdź na forum garsoniera i poczytaj opinie na temat poszczególnych dziewczyn. Nie idź do taniej i takiej, gdzie jest ich kilka w mieszkaniu. Niestety wiele z nich nie dba dostatecznie o higienę. Te, które mają klienta jednego po drugim nawet nie zdążą się umyć. Korzystają z nasączonych chusteczek. Seks uprawiają również podczas miesiączki wkładając specjalną gąbkę (bakterii w cholerę i trochę). Najczęściej można się zarazić pałeczką Escherichia coli. Przed myciem sprawdź czy dostałeś cztsty ręcznik. Tam gdzie jest duży przerób, kilku klientów korzysta z jednego. Nie piorą, czekają aż się wysuszy. I tak może być póki nie zacznie brzydko pachnieć. Zabierz swoje prezerwatywy, bo z jakością też krucho. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

pisalem tu juz na poczatku, ale powtorze sie, lizanie to ryzyko

ja raz lizalem typowej dziwce cip.ke, bo byla rzekomo pół-amatorką

a tak to lizalem cichodajom, czyli zwyklym dziewczynom, co mialy chlopakow

od lizaia cip.ki albo anusa mozna zlapac bakcyle i pozniej jechac na SOR, uwierz mi !

wiec nie liz zawodowym prostytutkom

zlap jakas niunie z ero-date na sponsoring, to bezpieczniejsze wyjscie, ale i tak ryzykowne

natomiast lod bez gumki to oczywistosc i seks w gumce tez - to sa bezpieczne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość rrd napisał:

Niestety tak. Prawdopodobnie będę chodził na ... na seks, lody i te inne bajery, bo dziewczyny nie miałem i już nie chcę. 

Już nie chcesz ? To po   c h u...  Ci prostytutka ? Zostań pedziem.... totalnie żałosne zachowania.  Seks za pieniądze to najgorsze upodlenie się jakie tylko istnieje.... Nie ważne czy tu chodzi o te oblesne ..., czy chodzi o faceta który z nich korzysta. Jak można żyć z czymś takim na sumieniu tfuuuu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kup sobie kilogram śledzi. Dodaj trochę moczu .poczekaj niech się przegryzie.i bierz się za lizanie. Wyjdzie taniej i niezłapiesz niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Już nie chcesz ? To po   c h u...  Ci prostytutka ? Zostań pedziem.... totalnie żałosne zachowania.  Seks za pieniądze to najgorsze upodlenie się jakie tylko istnieje.... Nie ważne czy tu chodzi o te oblesne ..., czy chodzi o faceta który z nich korzysta. Jak można żyć z czymś takim na sumieniu tfuuuu 

Bo interesują mnie sprawy tylko seksualne.  Po co mi teraz dziewczyna ? Wysłuchiwać oczekiwania, fochy ?  Chodzić za rączkę, bawić się w randki, poznawanie jej przyjaciół, rodzinki ? Aby mnie np do ołtarza zaczęła ciągnąć ? Szkoda czasu na to i kasy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość rrd napisał:

Bo interesują mnie sprawy tylko seksualne.  Po co mi teraz dziewczyna ? Wysłuchiwać oczekiwania, fochy ?  Chodzić za rączkę, bawić się w randki, poznawanie jej przyjaciół, rodzinki ? Aby mnie np do ołtarza zaczęła ciągnąć ? Szkoda czasu na to i kasy.  

Szkoda Ci kasy a na prostytutki masz ? Śmieszny ..... ciekawe czy będzie Ci tak wesoło z jakimś syfem na jajach, zobaczymy ile wtedyyy kasy wydasz hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szkoda Ci kasy a na prostytutki masz ? Śmieszny ..... ciekawe czy będzie Ci tak wesoło z jakimś syfem na jajach, zobaczymy ile wtedyyy kasy wydasz hehee

Na dobre obciąganko można zawsze wydać, i na spełnienie swoich perwersyjnych zachcianek.  Liczy się tylko dla mnie przyjemność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosciu napisał:

zlap jakas niunie z ero-date na sponsoring, to bezpieczniejsze wyjscie, ale i tak ryzykowne

natomiast lod bez gumki to oczywistosc i seks w gumce tez - to sa bezpieczne rzeczy

Często dziewczyny z ero są zawodowymi prostytutkami lecz to ukrywają. 

Co do loda bez gumki, te co przyjmują 3 klientów dziennie na pewno po każdym dokładnie myją zęby. Inne robią to po skończonej pracy... Przypuśćmy, że przed nim 2 miało wytrysk w ich usta i to wypluly do chusteczki, a później przepłukały wodą. Chłopy pomyślcie trochę zanim będziecie żałować. Jeśli panienka, to tylko sprawdzona i z polecenia większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

 Oczywiście można i warto użyć zabezpieczeń (koferdam, odpowiednio rozcięta i rozłożona prezerwatywa) tylko jakość jak z lodem w gumce, mniej pociągająca opcja dla niektórych, ale z szansą na uniknięcie niebezpiecznego choróbska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Wysłaliście mnie na niezłą wyprawę po internetach. Zagrożeń jest sporo, nie tylko wenerki (hiv, kiła, zapalenie wątroby, chlamydia), ale pasożyty, grzyby przy analnym.

Jeśli chodzi o ochronę, na zachodzie wymyślili kondom na usta specjalnie do tych zadań, więc pewnie niedługo zawita u nas 🙂 a prezerwatywy zawsze na czasie, zwłaszcza smakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Żałosne ..... pierwszy raz z   d z i w k ą .... tfu tylko na to Cie stać ? 

Jeśli nie wyrządza tym nikomu krzywdy (nie ma dziewczyny, żony), to w czym problem? Idzie na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Monia wymyślili coś na zapach? Jakieś zatyczki do nosa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×