Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz

Zdradziłam mojego chlopaka

Polecane posty

Gość xyz

Zdradziłam mojego chłopaka (nazwijmy go X) z jego najlepszym przyjacielem (nazwe go Y) . Nie doszło co prawda bezposrednio do stosunku, ale wydarzyły sie rozne rzeczy o ktorych nie moge zapomniec. Najgorsza rzecz jest taka, ze to nie byl nawet impuls, oboje razem z Y rozmawialismy wczesniej z podtekstem, byl flirt, dotyk. Czuje sie fatalnie. Nawet nie mam zadnego wytlumaczenia, oprocz tego, ze bylismy pokloceni a ja bylam o niego zazdrosna. Wiem ze X to bardzo wrazliwy i uczuciowy facet. My razem z Y spotkalismy sie przegadac te sprawe bo on ciagle do tego wracal, pisal mi sprosne wiadomosci, kiedy przez przypadek spotkalismy sie wszyscy razem z X i Y mowil rzeczy ktore nawiazywaly do tego co sie wydarzylo (oczywiscie X nic nie wiedzial, rozumialam to tylko ja i myslalam ze sie zapadne pod ziemie). Boje sie ze mu powie. Nie wiem co robic, chcialabym mu powiedziec bo mysle ze lepiej bedzie jak sie o tym dowie ode mnie niz od niego ale nie wiem jak mialabym sie na to przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksuolog

Nie przejmuj się, wszystkie zdradzają, jesteście jak zwierzęta, jak.macie chcicę nadstawiacie automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×