Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz

Zdradziłam mojego chlopaka

Polecane posty

Gość xyz

Zdradziłam mojego chłopaka (nazwijmy go X) z jego najlepszym przyjacielem (nazwe go Y) . Nie doszło co prawda bezposrednio do stosunku, ale wydarzyły sie rozne rzeczy o ktorych nie moge zapomniec. Najgorsza rzecz jest taka, ze to nie byl nawet impuls, oboje razem z Y rozmawialismy wczesniej z podtekstem, byl flirt, dotyk. Czuje sie fatalnie. Nawet nie mam zadnego wytlumaczenia, oprocz tego, ze bylismy pokloceni a ja bylam o niego zazdrosna. Wiem ze X to bardzo wrazliwy i uczuciowy facet. My razem z Y spotkalismy sie przegadac te sprawe bo on ciagle do tego wracal, pisal mi sprosne wiadomosci, kiedy przez przypadek spotkalismy sie wszyscy razem z X i Y mowil rzeczy ktore nawiazywaly do tego co sie wydarzylo (oczywiscie X nic nie wiedzial, rozumialam to tylko ja i myslalam ze sie zapadne pod ziemie). Boje sie ze mu powie. Nie wiem co robic, chcialabym mu powiedziec bo mysle ze lepiej bedzie jak sie o tym dowie ode mnie niz od niego ale nie wiem jak mialabym sie na to przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

X i Y sie przyjaznia/kumpluja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

X i Y sie przyjaznia/kumpluja?

Przyjaznia sie od bardzo dawna, praktycznie od liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost

I tak z tobą zerwie. Lepiej ty zerwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podwójny cios. Dziewczyna zdradziła go z jego przyjacielem. Dla każdej osoby to będzie cios w serce, szczególnie wrażliwa i uczuciowa osoba będzie to przeżywać. Kwestia czasu i się wyda, o ile mu wcześniej nie powiesz. Zostaniesz sama z wyrzutami sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Wyrządziłaś mu ogromną krzywdę. Zerwij z nim, powiedz o tym co się stało i daj mu szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Nie ma sensu tego ukrywać, bo i tak się wyda, poza tym postaw się na jego miejscu. Gdyby zdradził Cię z przyjaciółką, chciałabyś by to ukrywali i aby udawał zakochanego? Zakończ to i nie krzywdź go więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie  ma mnóstwo zakrętów, i pokus. Jeżeli Ty po kłótni, flirtujesz z jego przyjacielem, angazujesz osobę trzecią w Wasze sprawy, a nie osobę, która to bezpośrednio dotyczy i finalnie zdradzasz, to gdzie tu miłość i partnerstwo. 

Wyrzadzilas mu krzywdę, i dwie bliskie osoby naduzyly jego zaufania. Prędzej czy później się dowie. Z przyjacielem się pogodzić, a dzieki Tobie, bedzie mial piętno na psychice. 

Byłaś zazdrosna, a on co ma powiedziec jak się dowie?

Nie bronię jego przyjaciela, ale on nie podjął by zapewne tej gry, gdybys postawiła granice... 

Sorry ale z mojego punktu widzenia, nie ma dla Was wspólnej przyszłości... a jego przyjaciel ma już zdanie na Twoj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiesz lepiej mu o tym powiedz i odejdz pomimo że będzie nalegał abys została i wybacza ci. Dlaczego ? a) w waszym związku coś nie gra bo jakbyś go kochała to kumpel na samym początku dostałby liścia i od razu twój by wiedzial o jego zachowaniu b) skoro tak łatwo poszło to tylko czekać na nastepny wyskok i nie mów że nigdy go nie zdradzisz c) tzw kolega będzie cię szantażował zresztą już zaczoł to robić podtekstami , abyś się z nim spotkała na bara bara bo inaczej powie d) nawet jak zdystansujesz się do kolego to on w zemście powie a jest niedojrzały co widać po jego zachowaniu i nie ma skrupułów co widać że brał się za dziewczynę kolegi. Mleko się wylało , jak powiesz od razu całą prawdę co do joty to jest szansa że ci uwierzy że go nie okłamujesz , po czasie będzie sobie wyobrażał że bylo wszystko i wszędzie pomimo zapewnien twoich i pseudokolegi, Będzie boleć i od ciebie zależy jeszcze czy odejdziesz z godnoscią czy pójdzie fama że jeteś puszczalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoax

Powiedz mu prawdę, że się spotkałaś, i że cię puknal podstępem i przymusił. Jakiekolwiek kłamanie skończy się tak że cyniczny cock y będzie cię szantażować.

Jesli y pisał ci świństwa a ty pisałas żeby się odjebal to mu to pokaż.

Będzie to dla twojego faceta szok ale tylko tak da się to rozwiązać. Daj mu podjąć decyzję co z tobą zrobi (z tego co piszesz raczej rozpłacze się i wybaczy) zaproponuj mu też że ofkupisz swoje winy - pomysłów jest kilka.

Np. lód co rano, zaspokojenie twojego partnera kiedy on tego chce, pas cnoty dla ciebie itd.

Ale twój związek po tym przez lata nie będzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×