Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kobiet kochających swoich mężów, partnerów. Czy też macie czasem lęk że zakocha się w innej, zapomni się z inną, jakaś go omota? facet to tylko facet...

Polecane posty

Gość Targaj Wafla Res
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Aha, już chamstwu brakuje argumentów, to przechodzi do wyzwisk.

Patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Targaj Wafla Res napisał:

Patrz wyżej.

Patrz, patrz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targaj Wafla Res
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Patrz, patrz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targaj Wafla Res
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Patrz, patrz. 

Res, skoro zdrada to nic takiego, to co się tak pieklisz gdy ktoś pisze o twojej żonie i listonoszu. Nawet gdyby, to przecież listonosz by jej tylko wsadził i wyjął, ona by się umyła i po sprawie. A ty robisz z tego wielkie halo i się denerwujesz gdy ktoś coś wspomni, na temat posuwania twojej zony przez innych.

Masz jakieś rozdwojenie jaźni, że z jednej strony wypisujesz dyrdymały jakoby zdrada była OK a z drugiej dostajesz ku...rwicy gdy ktos pisze, że ty jesteś zdradzany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Targaj Wafla Res napisał:

Res, skoro zdrada to nic takiego, to co się tak pieklisz gdy ktoś pisze o twojej żonie i listonoszu. Nawet gdyby, to przecież listonosz by jej tylko wsadził i wyjął, ona by się umyła i po sprawie. A ty robisz z tego wielkie halo i się denerwujesz gdy ktoś coś wspomni, na temat posuwania twojej zony przez innych.

Masz jakieś rozdwojenie jaźni, że z jednej strony wypisujesz dyrdymały jakoby zdrada była OK a z drugiej dostajesz ku...rwicy gdy ktos pisze, że ty jesteś zdradzany?

Ja się denerwuje? Szczekaniem jakichś kundli? No nie żartuj 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targaj Wafla Res
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja się denerwuje? Szczekaniem jakichś kundli? No nie żartuj 😝

Tak. Denerwujesz się. Nawet UOKiK straszyłeś. I skarżyłeś się, że ludzie takie rzeczy o twojej żonie wypisują.

Przecież nawet gdyby pół osiedla twoją żonę posuwało (co jest bardzo prawdopodobne) to przecież nic takiego dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jeśli czymś się denerwuje, to tym, że różne gnidy zbijają swoimi wypierdami dyskusje z tematów które mnie interesują i przez to tracę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targaj Wafla Res
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A jeśli czymś się denerwuje, to tym, że różne gnidy zbijają swoimi wypierdami dyskusje z tematów które mnie interesują i przez to tracę czas.

Ty jesteś największą gnidą zadtruwającą swoimi wypierdami wszystkie tematy, na których się pojawiasz. Naprzykład ten.Pytanie było do kobiet a ty musiałeś tu wleźć i pisać te swoje troglodyckie wypierdy starego dziada.

Targaj Wafla Res. Wszyscy mają cię dosyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Targaj Wafla Res napisał:

Tak. Denerwujesz się. Nawet UOKiK straszyłeś. I skarżyłeś się, że ludzie takie rzeczy o twojej żonie wypisują.

Przecież nawet gdyby pół osiedla twoją żonę posuwały  (co jest bardzo prawdopodobne) to przecież nic takiego dla ciebie.

Teraz napiszę, że całe miasto rżnęlo twoją matkę. A dwa autobusy Arabów, dymalo ja na okrągło 9 miesięcy przed twoim urodzeniem.  I co wpienisz się z tego powodu? A powinieneś, bo według ciebie wierność jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Targaj Wafla Res napisał:

Ty jesteś największą gnidą zadtruwającą swoimi wypierdami wszystkie tematy, na których się pojawiasz. Naprzykład ten.Pytanie było do kobiet a ty musiałeś tu wleźć i pisać te swoje troglodyckie wypierdy starego dziada.

Targaj Wafla Res. Wszyscy mają cię dosyć.

 

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targaj Wafla Res
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz napiszę, że całe miasto rżnęlo twoją matkę. A dwa autobusy Arabów, dymalo ja na okrągło 9 miesięcy przed twoim urodzeniem.  I co wpienisz się z tego powodu? A powinieneś, bo według ciebie wierność jest bardzo ważna.

Targaj wafla Res. Rozwaliłeś mi temat deb.ilu. I to któryś z kolei.

Jak zaczynać tematy, żebyś na nie nie przylaził? Nie można zacząć, że to pytanie do kobiet. Bo ty jesteś babą, więc i tak przyyleziesz. Mam zaznaczyć w temacie, że to temat nie dla Resa? Co zrobić następnym razem żebyś sobie dał siana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targaj Wafla Res
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz napiszę, że całe miasto rżnęlo twoją matkę. A dwa autobusy Arabów, dymalo ja na okrągło 9 miesięcy przed twoim urodzeniem.  I co wpienisz się z tego powodu? A powinieneś, bo według ciebie wierność jest bardzo ważna.

PS. A twoją żonkę rżnął cały powiat i całe województwo. I statek ciapatych. Ale ciebie to i tak nie rusza. Bo kobita się potem podmyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Targaj Wafla Res napisał:

Targaj wafla Res. Rozwaliłeś mi temat deb.ilu. I to któryś z kolei.

Jak zaczynać tematy, żebyś na nie nie przylaził? Nie można zacząć, że to pytanie do kobiet. Bo ty jesteś babą, więc i tak przyyleziesz. Mam zaznaczyć w temacie, że to temat nie dla Resa? Co zrobić następnym razem żebyś sobie dał siana?

Nie ma sposobu przygłupie. Jeśli temat mnie zainteresuje, to w niego wejdę. I kupę mnie obchodzi, czy ci się to podoba czy nie, amebo.

 

1 minutę temu, Gość Targaj Wafla Res napisał:

PS. A twoją żonkę rżnął cały powiat i całe województwo. I statek ciapatych. Ale ciebie to i tak nie rusza. Bo kobita się potem podmyła.

A twoją matkę, rżnął cały Egipt, Libia, Irak, i Arabia Saudyjska. A twojego ojca to nie ruszało, liczyło się to, że miał na denaturat. Zabolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targaj Wafla Res
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie ma sposobu przygłupie. Jeśli temat mnie zainteresuje, to w niego wejdę. I kupę mnie obchodzi, czy ci się to podoba czy nie, amebo.

 

A twoją matkę, rżnął cały Egipt, Libia, Irak, i Arabia Saudyjska. A twojego ojca to nie ruszało, liczyło się to, że miał na denaturat. Zabolało?

Nie chcę cię deb.ilu na swoich tematach. Rozumiesz przyglupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Targaj Wafla Res napisał:

Nie chcę cię deb.ilu na swoich tematach. Rozumiesz przyglupie?

Przyglupa, to sobie obejrzyj w lustrze, kre.tynie.

 Mnie kupę obchodzi, co tam  chcesz albo nie. A od kiedy, to jest twój temat amebo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

Dnia 31.12.2019 o 15:11, Gość Rescator napisał:

Ma taki sens, że można z tą osobą mieszkać, wychowywać dzieci, wyjeżdżać na urlop i robić wszystkie rzeczy, które małżonkowie robią ze sobą. Jakoś nie bardzo widzę, dlaczego nielicencjowany seks miałby temu przeszkadzać. Nie wiem co tu ma do rzeczy zaufanie. Owszem, można podejrzewac, że jeśli zdradził raz, to może i w przyszłości, ale ten ewentualny brak zaufania dotyczy tylko tej jednej sprawy. Nie sądzę, by oznaczał, że nie można ufać, bo weźmie nieodpowiedzialny kredyt, albo przegra mieszkanie w ruletkę. No chyba, że tak ktoś myśli, to wtedy rzeczywiście lepiej niech zakończy taki związek.

 

Res, czy ty do reszty ocipiałeś i stałeś się pedałkiem w rurkach sączącym sojowe latte? ' Z kobietą "mieszkać, wychowywać dzieci, wyjeżdżać na urlop i robić wszystkie rzeczy, które małżonkowie robią ze sobą. "????? Takie rzeczy z babą? Przecież prawdziwy facet od baby potrzebuje TYLKO seksu, a nie jakieś mieszkać, wychowywać (wspólnie???? tfu!!!!) bachoreksy, wyjeżdżać na urlop i inne rzeczy? Jakie inne rzeczy do licha?! Przecież baba potrzebna jest TYLKO do seksu! Zapomniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Res, czy ty do reszty ocipiałeś i stałeś się pedałkiem w rurkach sączącym sojowe latte? ' Z kobietą "mieszkać, wychowywać dzieci, wyjeżdżać na urlop i robić wszystkie rzeczy, które małżonkowie robią ze sobą. "????? Takie rzeczy z babą? Przecież prawdziwy facet od baby potrzebuje TYLKO seksu, a nie jakieś mieszkać, wychowywać (wspólnie???? tfu!!!!) bachoreksy, wyjeżdżać na urlop i inne rzeczy? Jakie inne rzeczy do licha?! Przecież baba potrzebna jest TYLKO do seksu! Zapomniałeś?

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zona resa daje za kase. On sam to przyznal. To logiczne, ze nie tylko jemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Res chyba pojechać na ryby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zona resa daje za kase. On sam to przyznal. To logiczne, ze nie tylko jemu 

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Res chyba pojechać na ryby 🙂

Res dostał sraczki po tym jak jego żona zdecydowała się pierszy raz w życiu upichcić samodzielnie obiad. Do dziś biedaczyna nie może wyjść  kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Res dostał sraczki po tym jak jego żona zdecydowała się pierszy raz w życiu upichcić samodzielnie obiad. Do dziś biedaczyna nie może wyjść  kibla.

💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×