Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

Wasze relacje z matką, rodzicami

Polecane posty

Gość Ciekawa

Jakie są wasze wspomnienia, relacje z mamą? Jak wyglądało wasze dzieciństwo? 

Moje relacje z rodzicami są bardzo skrajne. Z moją Mamą mam bardzo dobry, do dziś, możemy na siebie zawsze liczyć i świetnie się rozumiemy. Z ojcem nie mam wogóle kontaktu, pochodził z patologicznej rodziny, nadużywał alkoholu. Po rozwodzie nigdy się nie odezwał, z czego akurat się cieszę, bo mam z nim złe wspomnienia. 

A jak było u was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Relacje z rodzicami mam dobre, mieszkają kilkanaście kilometrów dalej, staram się ich raz w tygodniu odwiedzić. Dzwonimy do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama zmarla kiedy mialam 7 lat i to byla dla mnie ogromna strata, byla cicha, skromna i ciepla osoba. W przeciwienstwie do mojego taty, zawsze w centrum uwagi, odwazny, przebojowy. Mam z nim dobry kontakt, moze nie przyjacielski, ale zawsze moge na niego liczyc, on na mnie tez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Mam bardzo dobre relacje z rodzicami, sama nie wiem z kim lepsze, bo zarówno z mamą się super dogaduję, jak i z tatą. Odwiedzamy się średnio co tydzień, mieszkamy 20 minut drogi od siebie. Z mamą często rozmawiam przez telefon w ciągu tygodnia, ale z tatą nadrabiam pisząc przez komunikator internetowy. Bardzo ich kocham i jestem im wdzięczna za wszystko, mają piękną miłość, którą przenieśli na swoje dzieci (mam jeszcze brata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×