Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xenia

Noworodek 3 tygodnie nie śpi w nocy

Polecane posty

Gość Xenia

Czy to normalne że mój noworodek nie spi od 22.00 do 5 rano? Ciągle chce by go nosic i bujać, wtedy tylko zasypia na rękach ale podczas próby odlozenia go do łóżeczka wszystko zaczyna się od początku. Kiedy to się zmieni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To normalne. Nie odróżnia dnia od nocy. 

Zmueni się, albo się nie zmieni, nie da się powiedzieć kiedy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim

A karmisz Piersa? W mleku matki jest melatonina w nocy i to powoduje senność noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
2 godziny temu, Gość Xenia napisał:

Czy to normalne że mój noworodek nie spi od 22.00 do 5 rano? Ciągle chce by go nosic i bujać, wtedy tylko zasypia na rękach ale podczas próby odlozenia go do łóżeczka wszystko zaczyna się od początku. Kiedy to się zmieni? 

przestaw go na tryb normalny, w dzień nie dawaj spać i będzie spał w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taka noworodek nie rozróżnia dnia od nocy jednakże jeśli już od urodzenia mu pokażesz czyli: w dzień różne dźwięki, telewizor, muzyka, rozmowy i jasno a w nocy cisza i ciemno to powinno szybko załapać. Nigdy nie miałam z tym problemu.

Z tym bujaniem itd to niestety twoja wina. Dzieci się przyzwyczajają. Moja córka na przykład nie zaśnie beze mnie. Muszę obok niej leżeć. 

Musisz go przestawić. Ostatnia drzemka nie później niż 5pm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Taka noworodek nie rozróżnia dnia od nocy jednakże jeśli już od urodzenia mu pokażesz czyli: w dzień różne dźwięki, telewizor, muzyka, rozmowy i jasno a w nocy cisza i ciemno to powinno szybko załapać. Nigdy nie miałam z tym problemu.

Z tym bujaniem itd to niestety twoja wina. Dzieci się przyzwyczajają. Moja córka na przykład nie zaśnie beze mnie. Muszę obok niej leżeć. 

Musisz go przestawić. Ostatnia drzemka nie później niż 5pm

Taaaa jej wina, że dzieciak był bujany w brzuchu 9 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×