Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myszka

Jestem zmęczona ciążą

Polecane posty

Gość Myszka

Połowa 7 miesiąca i mam już dość. Muszę dużo leżeć więc jestem na L4 i uderza mi już do głowy... Dziewczyny jak sobie radzicie w ciąży na L4? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj trochę, zrelaksuj sie, poszukaj wyprawki, cb zaproś koleżankę na plotki 😁 ciesz się chwilą bo zmęczona to ty dopiero będziesz po porodzie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi

znam to, łącze się z Tobą w bólu. .. teraz jestem w trzeciej ciąży, wyjątkowo dobrze ja znosilam, do teraz- właśnie zaczęłam 9ty miesiąc. i jest masakra. nie chce Cię martwić ale teraz z tygodnia na tydzień będzie jeszcze gorzej 🙂 dopoki jestes w 7 zacznij szykowac wyprawke dla dzidzi, popierz i poprasuj ubranka, moze jakies porzadki w szafie, przemebliwanie. ja tak zabijalam czas na l4 w pierwszej ciazy. potem juz mi sie nie nudziło 🙂 dużo też wtedy gotowałam, eksperymentowalam w kuchni i jakos do porodu zleciało. już blisko, dużo śpij bo za rogiem czai sie bezsenność ciążowa 🙂 tez strasznie sie mecze w ciazy, dlatego z decyzja o 3cim dziecku zwlekalam jak moglam, gdyby nie wpadka to chyba bym odpuscila. dzieci moglabym rodzic kazdemu, ale niech ktoś  za mnie chodzi w ciazy! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×