Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naz

Czy zerwać z nią zanim będzie za póżno?

Polecane posty

Gość naz

Nie szukałem desperacko jednak spodobała mi się pewna dziewczyna, zaczęliśmy pisać jednak martwi mnie to co było dawniej. Spotkałem ją na badoo i napisałem do niej 1wszy, ona miała napisane w opisie że szuka poważnego związku dlatego to mi się w niej spodobało i to że jest ładna. Jednak problem jest to że miała napisane że szuka stałego związku lecz zgodzi się na coś chwilowego zanim znajdzie tego właściwego.

Choć chciałbym z nią być martwi mnie to nadal, już usunęliśmy swoje profile bo chcemy być razem ale martwi mnie że ona nie będzie wierna i że pewnie po takim opisie można sądzić że miała wielu przed spotykaniem się ze mną. Co o tym myślicie czy można jej zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówię

Jak przejdziesz kilkumiesięczną fazę testów to się dowiesz. Ale ja bym na Twoim miejscu za bardzo się w to od razu nie angażował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz być równie dobrze kimś na chwilę, w czasie gdy ona szuka kogoś lepszego na stałe. Niektóre kobiety tak robią niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konteras

Zaruhaj i ją zapłodnij ( najlepiej w Sylwestra ) to będzie twoja, dobry towar od razu się bierze a nie sprawdza. Troche wina i romantyczny film i dymaj aż do pustych jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×