Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Badacz internetowy

Mam profil na stronach randkowych i tych erotycznych, nie uwierzycie co znajduje

Polecane posty

Gość Badacz internetowy

Mam profile popularnych stronach randkowych gdzie się niby powinno szukać poważnych związków jednak także mam profile na stronach erotycznych.

Od razu powiem że  na erotycznych stronach nigdy z żadną się nie spotkałem i nie zamierzam bo obrzydzają mnie takie kobiety, po prostu obserwuje co tam się dzieje a mój profile tam też nie są poważne bo nie wklejam tam własnego zdjęcia.

Obserwuje tylko co tam się dzieje i choć rzadko to zdarza się że jakaś kobieta ma profil gdzie piszę bzdury że szuka związku i tak dalej podczas kiedy na profil na choć jednej stronie erotycznej gdzie komentują faceci z którymi sypiała i piszą jak to dobrze było im spędzić z nią noc.

To jest szokujące bo czasem kobieta która wygląda na fajną i rozsądną ma niezła przeszłość właśnie na takiej stronie erotycznej. Współczuje wszystkim którzy się z taką zwiążą i będą myśleli że jest "Święta" i że ich kobieta jest cudna i że można jej ufać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha.lin.ka

Czasami mozna sie zmienic. My oboje z mezem mamy ciezka przeszlosc za soba, ale znalezlismy siebie i stworzylismy wspanialy, szczesliwy i wierny zwiazek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×