Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milla

5-10-15 skąd pochodzą ubrania? Made in China?

Polecane posty

Gość Milla

Ostatnio często kupuje ubrania dla dziecka w 5-10-15. Szperalam trochę w necie i przeczytałam, że jest to polska firma. Myślałam zatem, że ubrania produkowane są w Polsce, tym bardziej, że ceny poza wyprzedazami są dość wysokie. Aż tu patrzę na metke bluzy, a tam made in ChRL.. Sama już nie wiem, czy wszystkie ubrania tam są z Chin? 😕 gdzie zatem kupować dziecku polskie ciuszki? Jest sporo sklepów stacjonarnych, ale może są jakieś stacjonarne z polską odzieżą dla dzieci? Trochę zawiodłam się na 5-10-15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Firma moze i polska ale uszycie swoich ubran zlecaja w Chinach. Musisz czytac metki juz w sklepie albo poszukaj przez internet. np. tuszyte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A w pepco to też chinskie ciuchy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie lubię 5-10-15. Straszny szajs kilka razy dostalam (kupowałam w e-sklepie). Lubię Zare, Gap,Mayoral, sportowe 4f, Adidas. Z polskich firm fajne ubrania są np. z qba kids.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kupuje na targowisku w sklepiku z dziecięcą odzieżą. Kobitka tylko i wyłącznie kupuje rzeczy szyte w polskich szwalniach/zakładach. Jakość idealna. Nieraz w prezenie kupuje jakiemuś dziecku z rodziny albo od kolezanki jakis fajny ,modny ciuszek to nie mogą się nadziwić gatunkiem materiału,wykonaniem,trwałoscià i fajnym wzornictwem. Bo to są talkie bajeranckie rzeczy,wszystko co jest aktualnie modne,fasony i lolorystyka. Warto trochę więcej zapłacic niz np w pepco ale przyjnosc noszenia takiego ciuszka to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×