Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Gdzie pojechać w góry?

Polecane posty

Gość Gość

Wypad w polskie góry? Gdzie jechać aby było fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wypad w polskie góry? Gdzie jechać aby było fajnie?

 Myślę ze należy wziąć pod uwagę gdzie mieszkasz. Trudno z Białegostoku jechać np. do Karpacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Myślę ze należy wziąć pod uwagę gdzie mieszkasz. Trudno z Białegostoku jechać np. do Karpacza.

Nie ma to znaczenia. Pytam tylko gdzie wam podoba się najbardziej i dlaczego. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie ma to znaczenia. Pytam tylko gdzie wam podoba się najbardziej i dlaczego. 🙂 

 Proponuję czeskie Zakopane czyli Spindrelowy Mlyn byliśmy w hotelu Astra. Ceny umiarkowane. Miejscowość położona jest po drugiej stronie Karpacza, od Polski ok. 40km. Warunki narciarskie - super! Polecam również latem na górskie spacery. Można jechać przez Jakuszyce i Harrachov, lepsze widoki jednak przez przełęcz Okraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie ma to znaczenia. Pytam tylko gdzie wam podoba się najbardziej i dlaczego. 🙂 

 Proponuję czeskie Zakopane czyli Spindrelowy Mlyn byliśmy w hotelu Astra. Ceny umiarkowane. Miejscowość położona jest po drugiej stronie Karpacza, od Polski ok. 40km. Warunki narciarskie - super! Polecam również latem na górskie spacery. Można jechać przez Jakuszyce i Harrachov, lepsze widoki jednak przez przełęcz Okraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Zależy w jakim celu - narty czy po prostu pobyt w górach.

Ale Wisła i Ustroń są całkiem spoko. Na Tatrach i Sudetach się nie znam, więc nie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×