Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zły los

Polecane posty

Gość Gość

Wczoraj nie przedłużono mi umowy o pracę. Dzisiaj byłam u lekarza rodzinnego mam pieprzyk na plecach i powiedział,że nieładnie to wygląda.2 stycznia będę miała wycinany. Czytałam że czerniak postępuje szybko. Boję się jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloria

Rak skóry jest najłatwiejszym do wyleczenia spośród raków. Będzie dobrze! Pracę znajdziesz na spokojnie w przyszłym roku, jest duży wybór na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy w jakim stadium najszybciej daje przerzuty.Nie chcę Cię straszyć. Pozałatwiaj wszystkie rzeczy na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To, że pieprzyk brzydko wygląda, to jeszcze nic nie znaczy. Sama miałam takiego usuwanego i w badaniu histo wszystko było ok. Pracą się nie martw, znajdziesz lepszą. Będzie dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To, że pieprzyk brzydko wygląda, to jeszcze nic nie znaczy. Sama miałam takiego usuwanego i w badaniu histo wszystko było ok. Pracą się nie martw, znajdziesz lepszą. Będzie dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie martwię się pracą tylko z czego będę żyć,a najbardziej wynikami badań.Ile czasu czekałaś na wyniki badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shshs

Trochę się czeka, nawet tydzień lub dłużej. Spokojnie, dermatolog zawsze każe usuwać nawet jak ma choć cień podejrzenia. Ja usuwałam dwa, chciałam przede wszystkim  jeden, i lekarka mówiła „a po co to trzymać?”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie martwię się pracą tylko z czego będę żyć,a najbardziej wynikami badań.Ile czasu czekałaś na wyniki badań?

Ponad dwa tygodnie czekałam. Zarejestruj się w UP, dostaniesz jakiś zasiłek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie przysługuje mi miałam za dużo przerwy między jednym a drugim zatrudnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie panikuj, chociaż wiem że łatwo powiedzieć. Rok temu miałam wycinane dwa pieprzyki, które brzydko wyglądały i okazało się, że to po prostu znamiona barwnikowe. Na wynik czekałam dwa tygodnie. Generalnie jeżeli ten pieprzyk nie swędzi, nie zmieniał się to nie masz się czym martwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No zmienił się swędzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieistotne co ma być to będzie.Lepiej mi bo ktoś odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
13 minut temu, Gość Gość napisał:

No zmienił się swędzi .

To była tylko kolejna przesłanka żeby go zbadać. Pewnie jeszcze nie jeden ci urośnie jeśli masz do nich skłonność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dam znać w Nowym Roku jakie będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik

mnie tez pieprzyk swedzial, wycielam go, zbadali i okazalo sie ze to zwykla brodawka lojotokowa - nic  groznego a lekarz tez mnie nastraszyl. Bedzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam na tyłku,tez brzydko wyglądający pieprzyk,zaczął sie paprać,rosnąć,swèdzieć,boleć,natychmiast wycięto z zapasem,przyszedł wynik i zwykłe znamię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch

Bedzie dobrze, nie martw się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,serdecznie.Na kafeterii jednak też można znaleźć wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ACOmitam

Mi też wyszło, że pieprzyk może być groźny, nawet mi lekarz kazał szybciutko iść go wyciąć i powiedział poważnie "Niech pani tego nie lekceważy". Okazało się, że to nie było nic groźnego, znamię barwnikowe, czy jakoś tak. Mam też drugiego, który od długiego czasu swędzi, ale zawsze w badaniu u dermatologa wychodzi, że nie jest groźny i wycinać nie trzeba, więc swędzenie nie musi nic oznaczać (swędzi od tak dawna, że jakby był groźny to już by chyba było po mnie:D).

Przykro mi ze względu na pracę, zarejestruj się w UP tak jak ktoś tu doradził. Po Nowym Roku pewnie coś znajdziesz, bo na początku roku zwykle jest sporo ofert. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sówka1313

Mój pieprz na szyi tez swędział i sie zmienił, do tego był w takim miejscu ze nieraz go zadrapałam. Ale rakiem nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość ACOmitam napisał:

Mi też wyszło, że pieprzyk może być groźny, nawet mi lekarz kazał szybciutko iść go wyciąć i powiedział poważnie "Niech pani tego nie lekceważy". Okazało się, że to nie było nic groźnego, znamię barwnikowe, czy jakoś tak. Mam też drugiego, który od długiego czasu swędzi, ale zawsze w badaniu u dermatologa wychodzi, że nie jest groźny i wycinać nie trzeba, więc swędzenie nie musi nic oznaczać (swędzi od tak dawna, że jakby był groźny to już by chyba było po mnie:D).

Przykro mi ze względu na pracę, zarejestruj się w UP tak jak ktoś tu doradził. Po Nowym Roku pewnie coś znajdziesz, bo na początku roku zwykle jest sporo ofert. Powodzenia 🙂

ale jak w badaniu nie wychodzi? przeciez badają dopiero jak wytną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

ale jak w badaniu nie wychodzi? przeciez badają dopiero jak wytną

W badaniu dermatoskopem. Sama też chodzę raz w roku dla spokojnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,serdecznie.Na kafeterii jednak też można znaleźć wsparcie.

Bo tu w większości są fajni i dobrzy ludzi. Tylko paru trolli psuje tu atmosferę i pluje jadem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam prawa do zasiłku,ale to nieważne.Najwazniejsze jest zdrowie. Pieniądze rzecz nabyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Lekarz rodzinny dobrze radzi ale nie jest ekspertem. Chirurg dermatolog sporo więcej się wypowie po dermatoskopii. Mój swędzący okazał się niegroźny. Nie swędzący ale taki błyszczący jak ocenił dermatolog, okazał się czymś co za parę lat mogło zamienić się w czerniaka więc w dobrym momencie wycięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×