Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAREK1991

KOBIETY MAM PYTANIE: CZY TO ŻE MOJA MATKA KARMIŁA MNIE PIERSIĄ DO OK 4 ROKU ŻYCIA MOGŁO MIEĆ WPŁYW NA TO ŻE DZISIAJ JA 29 LETNI FACET MAM ŚWIRA NA PUNKCIE KOBIECYCH PIERSI I SSANIA SUTKÓW?

Polecane posty

Gość MAREK1991

poważne pytam nie wiem podświadomość,  fajne wspomnienia?

i nie karmcie długo piersią swoich synów bo to im krzywde zrobicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Nie. Lubisz bo lubisz jak wielu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREK1991
1 godzinę temu, Gość Vanessa napisał:

Nie. Lubisz bo lubisz jak wielu facetów.

tak lubię to ale u mnie nic innego by mogło nie istnieć w kobiecym ciele oprócz piersi one są cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najwyraźniej zatrzymałeś się w fazie oralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZz

Nie jesteś jedyny. Ja też lubię. lleż to już razy wypowiedziałem słowa "daj cycusia" albo "daj possać"... Cycuszki to zajebista sprawa - niby taka prosta konstrukcja a ile uciechy ;)

Dziewczęta wielka prośba: dbajcie o Wasze pieszczochy i udostępniajcie je partnerom do zabawy ;) 

Autorze wątku - nie martw się zanadto, bo istnieją dużo bardziej zboczeni fetyszyści. Oni faktycznie mają czego się wstydzić, a wcale to a wcale się nie wstydzą (w internecie jest pełno filmików z amatorskim np scatem - to dopiero extremum, a fuuuuuuu, jak tak można w ogóle?) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tamtym wieku u Ciebie nic nie moglo miec podtekstu seksualnego, wiec raczej nie mialo to wplywu na Twoje dzisiejsze upodobania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

W tamtym wieku u Ciebie nic nie moglo miec podtekstu seksualnego, wiec raczej nie mialo to wplywu na Twoje dzisiejsze upodobania

ale bzdury... Skąd to wiesz? Chyba to pytanie do dobrego seksuologa. wiele rzeczy ma wpływ, i często nei mamy pojęcia dlaczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pravik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×