Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy

Rodze!!! Jak wycelowac zebym urodzila pierwsze dziecko w 2020????

Polecane posty

Gość Pomocy

Jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Haha, chce opóźnić poród żeby dzieciak poszedł do szkoły rok później xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zacisnij mocno uda, jeszcze tylko 3 godzinki niecałe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Leż i się nie ruszaj 😆 a tak na poważnie to porodu nie wstrzymuj bo dziecko się niedotlenione urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Zaciśnij mięśnie pochwy tak jak robia to prostytutki podnosząc monety pipka i wytrzymaj tak do nowego roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prowo a wy lykacie jak pelikany.Jesli by rodzila, to by wyla z bolu i jechala do szpitala czy to autem, taksowka czy karetka a nie bajdurzyla na kafe, nawet smartfona by nie utrzymala w rece, no chyba ze dyktuje poloznej a ona poslusznie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Prowo a wy lykacie jak pelikany.Jesli by rodzila, to by wyla z bolu i jechala do szpitala czy to autem, taksowka czy karetka a nie bajdurzyla na kafe, nawet smartfona by nie utrzymala w rece, no chyba ze dyktuje poloznej a ona poslusznie pisze

Taaa, to porod a nie obcy 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Prowo a wy lykacie jak pelikany.Jesli by rodzila, to by wyla z bolu i jechala do szpitala czy to autem, taksowka czy karetka a nie bajdurzyla na kafe, nawet smartfona by nie utrzymala w rece, no chyba ze dyktuje poloznej a ona poslusznie pisze

widac, ze jeszcze nie rodziłaś... na początku skurcze sa co długi czas i b mało bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelikan
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

Prowo a wy lykacie jak pelikany.Jesli by rodzila, to by wyla z bolu i jechala do szpitala czy to autem, taksowka czy karetka a nie bajdurzyla na kafe, nawet smartfona by nie utrzymala w rece, no chyba ze dyktuje poloznej a ona poslusznie pisze

Wiadomo, że prowo, ale nawet zabawne, dlatego odpisuję. Myślisz, że tylko ty jesteś taka mądra 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

widac, ze jeszcze nie rodziłaś... na początku skurcze sa co długi czas i b mało bolą

No to autorka ma problem nie jak wytrwac do polnocy tylko jak wypchnac rowno o 12 zeby bylo pierwsze w 2020, bo moze urodzic i pod wieczor.Przesrane byc najstarszym w klasie, dla mnie to bylby obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL

najgorsze co może być to urodzić dziecko pod koniec roku ,moja kuzynka miała termin porodu na luty a urodziła wcześniaka 31 grudnia o godzinie 18:00 i niestety mały ma odroczone pójście do szkoły, wczoraj skończył 7 lat i chodzi do zerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waznr sa tylko te dni kt

Ja zaczelam rodzic 29lipca poznym popoludniej a bardzo nie lubie 9 ogolnie cyfr 9 19 29 39 niektorzy tak maja😉 i sobie myslalam aby nie urodzic do polnocy tylko po. Nie zebym robila cos specjalnie bo pod koniec juz byl taki bol ze bylo mi wszsytko jedno ale ostatecznie moje dziecko ur sie 30.07.

a dzis moja kolezanka wstawila zdj ze urodzila 31.12.2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

widac, ze jeszcze nie rodziłaś... na początku skurcze sa co długi czas i b mało bolą

Poważnie? Bo widzisz ja nie zauważyłam, żeby bardzo mało bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No to autorka ma problem nie jak wytrwac do polnocy tylko jak wypchnac rowno o 12 zeby bylo pierwsze w 2020, bo moze urodzic i pod wieczor.Przesrane byc najstarszym w klasie, dla mnie to bylby obciach

A być najmłodszym w klasie, to nie obciach? Mam dwoje dzieci, jedno z końca roku, drugie z początku. Jakbym myślała takimi kategoriami, to bym w ogóle dzieci do szkoły nie puściła. Obciach to powtarzać klasę, a nie być najstarszym, czy najmłodszym. Jakby to było takie ważne, to nikt by dziecka nie odraczał, albo wcześniej do szkoły nie puszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×