Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwariowałam

Młodszy facet zawrócił mi w głowie

Polecane posty

Gość zwariowałam

Zapewne masz racje,nawet tak niemetale., ze mógłby o mnie myśleć. W końcu jestem dla niego za stara i za nudna. Ja mam ustabilizowane życie a on szaleje jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tess
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Po co temat.Bo autorka juz jest zainteresowana młodym.Inaczej nie byłoby tematu.Powiem tak.Sex z młodym fajna bajka.Spróbuj a juz nigdy starszego nie będziesz chciała.To jest ta pułapka w takich relacjach.Tylko nie ma mowy o uczuciu.

A dlaczego nie ma mowy o uczuciu?? Jak przed 3o to koniecznie musi być głupi pustak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Kalina napisał:

Hmm 20-kilku letni facet jeszcze w dzisiejszych czasach szuka tylko jednego, nauki i dobrej zabawy jeśli wiesz o co chodzi. Nie licz na związek, oparcie a nawet jak coś tam na siłę sklecisz bo on świadomy raczej nie będzie, to już jako 40 paro latek poszuka młodszej. Tak to działa. Nie bez powodu nawet dzisiejsze 20 kilku letnie dziewczyna wola zdecydowanie tych po 30, bo na młodych nie mogą liczyć a co dopiero babka w Twoim wieku. 

 

Wrzucasz wszystkich do jednego worka.... Trafiłaś widocznie na takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam

On nie jest pustakiem.jest szalony,wesoły, zwariowany ale na pewno nie pusty. Ma w sobie coś dojrzałego. I to jest fajne połączenie. Jakby zachowywał się jak chłopczyk to moe zwróciłabym uwagi na niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Piszesz że jesteś "za stara i za nudna", powiedział Ci to? wątpie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam
6 minut temu, Gość gość napisał:

Piszesz że jesteś "za stara i za nudna", powiedział Ci to? wątpie. 

Nie,nie powiedział, nie mamy tak zażyłych kontaktów.sama się porównuje do niego. ja mam poważny,nudny zawód, on wrecznprzeciwnie,ja domatorka on wciąż gdzieś gna itd Skrajnie różni jesteśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus

Dobrze że nie zawrócił w du.pie a tylko w głowie to pestka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość zwariowałam napisał:

Nie,nie powiedział, nie mamy tak zażyłych kontaktów.sama się porównuje do niego. ja mam poważny,nudny zawód, on wrecznprzeciwnie,ja domatorka on wciąż gdzieś gna itd Skrajnie różni jesteśmy 

więc tak nie jest, a jaki kontakt macie? zawód nie ma nic do tego jacy jesteśmy.... Masz faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam
15 minut temu, Gość gość napisał:

więc tak nie jest, a jaki kontakt macie? zawód nie ma nic do tego jacy jesteśmy.... Masz faceta .

Kontakt rzadki i raczej bardzo na dystans,prawie oficjalny, chociaż jesteśmy na "ty".czasrm wymienimy luźniejsze uwagi, jakiś żart i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on74gość

To co cię z grubsza w tej relacji tak kręci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość zwariowałam napisał:

Muszę stłumić,bo nie jestem wolna.To nawet nie zauroczenie, raczej zainteresowanie jego osobą.

Daj sobie spokój i nie rujnuj życia, gówniarz cię przeleci i tyle. Jesteś poważna kobietą więc myśl a nie ulegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam
5 godzin temu, Gość on74gość napisał:

To co cię z grubsza w tej relacji tak kręci ?

On ma w sobie coś przyciagającego .cos co sprawia ze chcemy daną osobę poznać bliżej. do tego wydaje mi się,  ze jego tez cos zainteresowało we mnie,bo spogląda często w moim kierunku i nawiązuje co jakiś czas krótkie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier
13 minut temu, Gość zwariowałam napisał:

On ma w sobie coś przyciagającego .cos co sprawia ze chcemy daną osobę poznać bliżej. do tego wydaje mi się,  ze jego tez cos zainteresowało we mnie,bo spogląda często w moim kierunku i nawiązuje co jakiś czas krótkie rozmowy.

Wejdź w to, nawet jesli miałoby potrwać tylko kilka miesięcy. I to nie kwestia tego czy warto czy nie warto, jesli czujesz że chciałabyś, a on może podobnie, to żal nie zaryzykować. Odwaga ważna rzecz, tylko trzeba ją mieć. Ja się odwazylam i nie żałuję, do końca życia będę wspominać wspólne chwilę  i dziękować losowi, że postawił tego Człowieka na mojej drodze. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam
8 minut temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Wejdź w to, nawet jesli miałoby potrwać tylko kilka miesięcy. I to nie kwestia tego czy warto czy nie warto, jesli czujesz że chciałabyś, a on może podobnie, to żal nie zaryzykować. Odwaga ważna rzecz, tylko trzeba ją mieć. Ja się odwazylam i nie żałuję, do końca życia będę wspominać wspólne chwilę  i dziękować losowi, że postawił tego Człowieka na mojej drodze. Powodzenia! 

Gdybym była wolna, pewnie zaryzykowalabym,nawet jeśli prowadzimy skrajnie rózne życie.Kiedys taka różnica wieku na stracie dyskwalfikowałaby mężczyznę u mnie, a teraz pierwszy raz w życiu wiem,że mogłabym zaryzykować. Dziwne to dla mnie odkrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, właśnie rozpadł się związek mojego kolegi. Oboje "po przejściach" i po czterdziestce.

Powód - jej fascynacja 23 letnim kolegą z byłej pracy. I raczej nic nie było na poważnie ale pan starszy nie mógł zaakceptować jakichś kawek na boku i tym podobnych akcji.

Chcesz z nim coś zdziałać to kawę na ławę bo facet młody i może nie ogarniać.

Jak miałem 20+ miałem dwie znajome 40+ i dopiero po latach połapałem się, że te spojrzenia i zaczepki to...... 

Naprawdę - człowiek młody to głupi....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam
4 minuty temu, dexx napisał:

He, właśnie rozpadł się związek mojego kolegi. Oboje "po przejściach" i po czterdziestce.

Powód - jej fascynacja 23 letnim kolegą z byłej pracy. I raczej nic nie było na poważnie ale pan starszy nie mógł zaakceptować jakichś kawek na boku i tym podobnych akcji.

Chcesz z nim coś zdziałać to kawę na ławę bo facet młody i może nie ogarniać.

Jak miałem 20+ miałem dwie znajome 40+ i dopiero po latach połapałem się, że te spojrzenia i zaczepki to...... 

Naprawdę - człowiek młody to głupi....

 

W tamtym momencie co myslałeś o tych kobietach i ich spojrzeniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Daj sobie spokój i nie rujnuj życia, gówniarz cię przeleci i tyle. Jesteś poważna kobietą więc myśl a nie ulegają.

Trzymam się od niego na dystans i nie dopuszczę do zbliżenia, nie zależy mi na kłopotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość zwariowałam napisał:

W tamtym momencie co myslałeś o tych kobietach i ich spojrzeniach ?

Nie mieściło mi się w głowie, że one mogą chcieć coś działać z takim gówniarzem 🙂

To były może trochę inne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość gosc napisał:

Dobra ale czego od niego chcesz, szczerze. Ja jestem w podobnej sytuacji, różnica to tylko 4 lata, ona chyba oczekuje ode mnie starań a ma faceta, także nie rozumiem 

Jesteś yebnięty? Nie dość że stara to jeszcze zajęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Piszesz że jesteś "za stara i za nudna", powiedział Ci to? wątpie. 

Pewnie nie musiał, bo dla niego naprawdę jest stara. Niepotrzebnie się coś kobiecie ubzdurało, bo tylko by się ośmieszyła. Dla chłopaków 20-paro letnich kobiety po 30-stce są przezroczyste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam
12 minut temu, dexx napisał:

Nie mieściło mi się w głowie, że one mogą chcieć coś działać z takim gówniarzem 🙂

To były może trochę inne czasy.

Ja jestem po 30 nie mam jeszcze 40 i nie wiem,czy w oczach faceta po20 nie jestem za stara nawet jesli miałoby chodzić tylko o znajomość. Nigdy nie miałam aż tyle młodszych znajomych, a co dopiero chłopaków. Wiem,że mi się przygląda dosyć często, tak jakby jego też coś ciągneło w moją stronę. Zwsze jestem w wiekszym towarzystwie koleżanek równych mi wiekiem, a tylko do mnie zagaduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie nie musiał, bo dla niego naprawdę jest stara. Niepotrzebnie się coś kobiecie ubzdurało, bo tylko by się ośmieszyła. Dla chłopaków 20-paro letnich kobiety po 30-stce są przezroczyste. 

Obawiam się,że niestety masz rację 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

truna sprawa pewnie nawet nie macie kontaktu skoro tak malo o nim wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwriowałam
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

truna sprawa pewnie nawet nie macie kontaktu skoro tak malo o nim wiesz

Mamy bardzo sporadyczny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pewnie nie musiał, bo dla niego naprawdę jest stara. Niepotrzebnie się coś kobiecie ubzdurało, bo tylko by się ośmieszyła. Dla chłopaków 20-paro letnich kobiety po 30-stce są przezroczyste. 

Niekoniecznie, młodszy też może się zakochać w starszej, zwłaszcza atrakcyjnej i mądrej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oniow
10 godzin temu, Gość zwariowałam napisał:

W tamtym momencie co myslałeś o tych kobietach i ich spojrzeniach ?

Ja wiem co myślałem, bo mnie korepetytorka baaardzo podrywala... Co myślałem, byłem dzieckiem, tak na to patrzę bo facet 23 lata to trochę dziecko a rozmawiało mi się z nią super, godzinami, ładna.. Ale mnie nie pociagala fizycznie. Trochę taka mamcia. Albo dużo starsza siostra, zero pociągu a dla mnie wtedy już 17 latki w klubie wydawały się doświadczone i bardzo mnie pociagaly. I raczej zawsze miałem młodsze kobiety od 3-12 lat młodsze. Ale rozmawiać uwielbiam i spędzać czas do dzisiaj ze starszymi i to znacznie. Nie wiem dlaczego. Pracować również wolę ze znacznie starszymi. Ale nie ma w tym podtekstow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałam

My nie mamy jeszcze takiego kontaktu i nawet nie wiem,czy kiedykolwiek będziemy mieli. ale ciekawi mnie jako osoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena
3 godziny temu, Gość Oniow napisał:

Ja wiem co myślałem, bo mnie korepetytorka baaardzo podrywala... Co myślałem, byłem dzieckiem, tak na to patrzę bo facet 23 lata to trochę dziecko a rozmawiało mi się z nią super, godzinami, ładna.. Ale mnie nie pociagala fizycznie. Trochę taka mamcia. Albo dużo starsza siostra, zero pociągu a dla mnie wtedy już 17 latki w klubie wydawały się doświadczone i bardzo mnie pociagaly. I raczej zawsze miałem młodsze kobiety od 3-12 lat młodsze. Ale rozmawiać uwielbiam i spędzać czas do dzisiaj ze starszymi i to znacznie. Nie wiem dlaczego. Pracować również wolę ze znacznie starszymi. Ale nie ma w tym podtekstow. 

Bo faceci najczęściej wola młodsze tak 3 do 10 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica wieku nie jest wyznacznikiem szczęścia... 

Mentalność ludzka, jest taka, że aprobuje się  związki starszy mężczyzna - młodsza kobieta, gorzej w drugą stronę. 

Jednak 16 lat u chłopaka, to tylko chwilówka. W tym wieku, imponuje chłopca starsza dziewczyna ale nie jako miłość romantyczna, a fizyczna... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertt
1 minutę temu, Kobieta z klasą napisał:

Różnica wieku nie jest wyznacznikiem szczęścia... 

Mentalność ludzka, jest taka, że aprobuje się  związki starszy mężczyzna - młodsza kobieta, gorzej w drugą stronę. 

Jednak 16 lat u chłopaka, to tylko chwilówka. W tym wieku, imponuje chłopca starsza dziewczyna ale nie jako miłość romantyczna, a fizyczna... 

Oczywiście, że nie jest ale kieruje tym biologia, jak wszystkim zreszta. Każdy facet dąży do zdrowego potomstwa, plodnej żony, dlatego wybiera możliwie młoda, atrakcyjna, jędrna skóra, blask. Jeju, na ten temat są tysiące badań, wystarczy przeszukać internet. Tak samo, jak w tych badaniach jest powiedziane, że prawie każdy chłopiec a nawet kilkuletni chłopiec jest w stanie zauroczyc się starsza. Po czasie, jest to nawet pociąg seksualny jak chłopak ma już właśnie ok 20 lat bo szuka tzw nauczycielki co też jest przebadane. Po kilku, kilkunastu latach rozgląda się już za młodszymi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×