Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Ile pieluszek na wyprawkę

Polecane posty

Gość Kasia

Robię Ost zamówienie w skl internetowym proszę o szybką pomoc doświadczone mamy. Ile potrzebuje pieluszek szmacianych jeśli na pupkę będę używać pampersow?

Szmaciane chcę do wanienki, do  Czy przykrycia dziecka  Czy wystarczy mi 10? 

i jeszcze jedno pytanie. Na stronie dostępne są Tez pieluszki w małym rozmiarze, czy ktoś wie do czego one 😀  Takie 30cm na 30cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi sus w ogóle nie przydaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodzi o tetrowe?Ja miałam chyba ze 30 i wszystkie używałam.Odbije się, uleje, obrzyga a moje dziecko wcale refleksu nie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindi

Wyprawka dopiero przede mną, ale czytałam i słyszałam od wielu mam, że tetrowych to i 30 się przyda, a flanelowych 5-10. Są też bambusowe i inne, ale żadna z moich znajomych ich nie używała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Robię Ost zamówienie w skl internetowym proszę o szybką pomoc doświadczone mamy. Ile potrzebuje pieluszek szmacianych jeśli na pupkę będę używać pampersow?

Szmaciane chcę do wanienki, do  Czy przykrycia dziecka  Czy wystarczy mi 10? 

i jeszcze jedno pytanie. Na stronie dostępne są Tez pieluszki w małym rozmiarze, czy ktoś wie do czego one 😀  Takie 30cm na 30cm. 

Te małe to takie typowe ulewajki, mozna ich też użyć do kąpieli (zamiast myjek, gąbki) ciała gdy dziecko będzie trochę większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Ja kupiłam sobie tylko 3 sztuki tetrowych . 6 sztuk muślinowych (to to samo tylko bardziej miękkie) i 3 bambusowe. Moja siostra wychowała 4 dzieci i wszystkie na muślinowych i bambusowe do przykrywania . Tetrowych za bardzo nie używała bo tamte są przyjemniejsze w dotyku. Oczywiście to każdego indywidualna sprawa ale ja kupiłam tak samo właśnie . Jak będzie mi potrzeba to dokupie potem 😉 a wzięłam każdy rodzaj wiec przetestuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam 10 dużych używałam ich jak kładłam gdzieś dziecko, natomiast malutkich używałam do wycierania dziecka gdy się mu uleje. Obecnie 6 miesiac i korzystamy tylko z małych. Mam ich dużo bo dużo osób w prezencie przynosiło pieluch 🙂 także małych też z 10 sobie zamów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam 6 i mi wystarczyło. To zależy od dziecka tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam ok. 10 szt, same flanelowe, były miękkie i przyjemne w dotyku. Tetra, nawet prana kilkukrotnie, była o wiele sztywniejsza i podrażniała skórę noworodka. Pieluch używałam do podłożenia pod buzię dziecka jak jadło (mimo wszystko coś tam leciało bokiem), do łóżeczka pod główkę, na moje ramię jak miało się dziecku odbić.

Przy starszym w ogóle wszędzie, bo miało alergię i jak nie podłożyłam "domowej" pieluchy, to dostawało wysypki od obcych ubrań, siedzeń czy przewijaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×