Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meg

Ustawiłam się

Polecane posty

Gość Meg

Witam

Co sądzicie czy jestem pomysłowa? Jestem po trzech rozwodach z każdego związku mam po dziecku i po 1000 zł alimentów na dziecko, wybierałam zawsze tych co mają firme i dobrze zarabiają.

Każdego z nich pozbawiłam praw rodzicielskich i kontaktów z dziećmi bo po co mają mi dupę zawracać jak poznam jakiegoś chłopaka a wszędzie zawsze uwierzą kobiecie tak więc poszło lekko.

Na dzień dzisiejszy mam 3000 alimentów 3x500+ moja wypłata 3000 netto + dorabiam sobie po godzinach ale to już tajemnica.

Można się ustawić? Można 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3 rozwody i 3 dzieci to dla Ciebie ustawienie sie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie da się tak łatwo pozbawić praw rodzicielskich chyba,że facet nie interesuje się dzieckiem kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestes zwykłą rozpłodówką. Wolałabym jeść tynk ze ścian niż użerać się z 3 bachorów.

Daję radę jeszcze na dyskotekę wyskoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie da się tak łatwo pozbawić praw rodzicielskich chyba,że facet nie interesuje się dzieckiem kilka lat.

Da się jak naściemniasz że jest agresywny, znęcanie psychiczne i fizyczne. Komu uwierzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie da się tak łatwo pozbawić praw rodzicielskich chyba,że facet nie interesuje się dzieckiem kilka lat.

JAk ojcowie poznawali z kim mieli do czynienia, to się przestraszyli, że trafili na grożniejszego gracza biznesowego niż oni i dlatego uciekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

4500 i tak nie jets Twoje tylko dzieci które kiedyś dorosną. Tobie zozatnie te 3 tys plus opinia puszczalskiej rozklapuchy 🙂 gratulacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla ciebie to dużo kasy i ustawienie się, to ja nie chce wiedzieć z jakiej biedoty jestes😂😂😂😂 gdybyś zarabiała 10 tys, nie miała dzieci, to chyba byś książkę ze szczęścia napisała.  Tak wiem,nie pracujesz zawodowo,ale trójka dzieci wymaga jednak pracy. To się ustaaaaawiłaś😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Meg napisał:

Daję radę jeszcze na dyskotekę wyskoczę

Dyskoteka to w remizie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Następny stulejarz bredzi. 

Tak, bo praw rodzicielskich pozbawia się od tak sobie na pstryknięcie paluszkiem. Na to muszą być poważne dowody. Ja ograniczyłam mojemu bratu władzę rodzicielską na synem i to już była mega procedura, a co dopiero pozbawienie praw i to trzech kolesi. Weź się nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG
14 minut temu, Gość Gość napisał:

4500 i tak nie jets Twoje tylko dzieci które kiedyś dorosną. Tobie zozatnie te 3 tys plus opinia puszczalskiej rozklapuchy 🙂 gratulacje 

NIE JESTEM PUSZCZALSKA  JESTEM MGR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lato
21 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

JAk ojcowie poznawali z kim mieli do czynienia, to się przestraszyli, że trafili na grożniejszego gracza biznesowego niż oni i dlatego uciekali.

Ale poprawiłam sobie humo,r cały czas się śmiejęjak to przeczytałam😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Meg napisał:

Da się jak naściemniasz że jest agresywny, znęcanie psychiczne i fizyczne. Komu uwierzą?

na wszystko muszą być poważne dowody, a nie że nagadasz sobie w sądzie, pracuję  w kancelarii. Takie bajki i legendy to sobie przegrywy z wykopu opowiadają.... A teraz jeszcze widzę, że w to wierzą... Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy chyba trochę inne podejście do życia, bo ja nie widzę powodu do szczycenia sie 3 dzieci, gdzie każde ma innego ojca, brak stabilizacji życiowej oraz miłości. Ale jak Ciebie to  uszczęśliwia... A kasa to tez nie wielka jak przy trójce dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie prowo, ale nie mam nic do "zaradnych" kobiet 😉 

Większość facetów i tak jest nic nie warta. A tak to przynajmniej łatwo kasę można z nich wyciągnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

na wszystko muszą być poważne dowody, a nie że nagadasz sobie w sądzie, pracuję  w kancelarii. Takie bajki i legendy to sobie przegrywy z wykopu opowiadają.... A teraz jeszcze widzę, że w to wierzą... Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Dokładnie. I pewnie prowo jakiegoś wyk.opka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Pewnie prowo, ale nie mam nic do "zaradnych" kobiet 😉 

Większość facetów i tak jest nic nie warta. A tak to przynajmniej łatwo kasę można z nich wyciągnąć. 

Łatwo? 😄 3 dzieci... Ja widzę mordownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×