Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ida

Natalia Oreiro w Polsce - co myślicie?

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Nbvvb napisał:

Figura wspaniała, szczupła talia, ale po twarzy widać że coś było robione i do tego tona tapety. Mnie ona przypomina teraz Justynę Steczkowską. 

Mi tez 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

I super

Tez tak mysle, ale wiekszsc by chciala dziecko tuz po slubie, a najchetniej do slubu w zaawansowanej ciazy i kolejne zaraz po porodzie.W ten sposob wiele 30 latek jest stetryczalych i czuja ze u schylku zycia, czekajac tylko na wnuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ten temat jest po to, zeby pokazac ze po 40 jest sie oblesna staruszka.Kazdy sie starzeje i kazdy ma prawo do godnego zycia bez rozstrzasania ze to juz nie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galapago
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

I super

To ja ją przebijam 🙂 Mam 45 lat i 7-letnią córkę. Małżeństwo z 22-letnim stażem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Jestem bardzo rozczarowana oreiro. Każda piosenka szła z playbacku a ona tylko ruszała z ustami. I zgarnęła za to 200 000zl z pieniędzy podatników. Równie dobrze mogłaby jaka pani Krysia ze spożywczego ruszać ustami do muzyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Uważam ze skoro jedna piosenka trwa Ok 2 minuty to już mogłaby się wysilać i za te pieniądze zaśpiewać ja na żywo. Wstyd... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widziałam pare lat temu zdjęcie Natalii Oreiro w internecie z jej dzieckiem wtedy jeszcze niemowlęciem. Uderzyło mnie wtedy to jak sie ona postarzała. Wyglądała na 40-latkę z twarzy, którą chyba wtedy była, a może nawet wyglądała na więcej. Nostalgia mnie wtedy ogarneła nad upływem czasu. Wczoraj jak ją zapowiedzieli, że ma wystąpić to myślałam, że zobaczę na scenie taki sam widok, ale nie. Wyglądała ona dobrze, może nie jak za czasów zbuntowanego anioła no bo bez przesady. Ale wyglądała nieźle. Na pewno nie staro. I o wiele lepiej niż na zdjęciu które mnie wtedy uderzyło. Myślę sobie, że wygląd kobiety zależy od wielu rzeczy. Czy ktoś ma cięzki okres w życiu, czy akurat dba o jedzenie zdrowe, czy dba o odżywianie skóry, czy ..ma akurat makijaż. To sie potrafi zmieniać. Moge w danym kwartale wyglądać ujowo i wydaje sie, że tak już będzie, a za jakiś czas wezme sie za siebie i sie to potrafi cofnąc ten kiepski wygląd. O ile sie jeszcze nie jest mocno starym tylko takim jeszcze do uratowania. No i kwestia makijażu. Zauważyłam, że tak jak młodą dziewczynę makijaż potrafi postarzyć tak kobiete dojrzałą potrafi brak makijażu postarzyć. Dziwne to ale tak właśnie jest. Czasami widząc kogoś bez makijażu można sie często nieźle zszokować jak staro dana osoba wygląda w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×