Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...

Polecane posty

Gość gość

Jak zatrzymać przy sobie faceta jak już osiągnie swój cel czyli zaciągnie mnie do łóżka? Pytam o to bo jestem w takim wieku, ze chciałabym już przeżyć swój pierwszy raz, ale boję się że on jak już zaciągnie mnie do łóżka i dam mu to czego chce to już go więcej nie zobaczę, bo potraktuje seks jako "nagrodę" za bycie wobec mnie miłym i poświęcanie mi swojego czasu. Rozumiem, że moge zatrzymać go przy sobie wyłacznie swoim charakterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz robić najlepsze lody i cała kamasutre znać łącznie z filozofią. Wtedy nie odejdzie do czasu aż się po prostu nie znudzi co i tak nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak zatrzymać przy sobie faceta jak już osiągnie swój cel czyli zaciągnie mnie do łóżka? Pytam o to bo jestem w takim wieku, ze chciałabym już przeżyć swój pierwszy raz, ale boję się że on jak już zaciągnie mnie do łóżka i dam mu to czego chce to już go więcej nie zobaczę, bo potraktuje seks jako "nagrodę" za bycie wobec mnie miłym i poświęcanie mi swojego czasu. Rozumiem, że moge zatrzymać go przy sobie wyłacznie swoim charakterem?

Dziwne macie podejście do związków 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziwne macie podejście do związków 😕

To wyjaśnij mi jak do tego podejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

To wyjaśnij mi jak do tego podejść. 

Związek nie polega na zatrzymywaniu kogoś na siłe a bycie na dobre i złe. Aby z kimś być konieczne są uczucia a nie tylko przywiązanie i materialne dobra. Sam się zastanawiam czy wiązać się z jakąś kobietą bo w tych czasach tak ciężko o uczucia a bez nich związek to fikcja. Mimo, że żyjecie razem a jednak jesteście samotni. Zastanów się czego chcesz a wtedy podążaj w poszukiwaniu kogoś kto Tobie to zapewni. Pamiętaj także że konieczne jest dać coś od siebie a nie tylko brać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×