Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalinka

Czy to jednak ciąża ??

Polecane posty

Gość Kalinka

Witam was! Czy to jednak mozliwe ze to jednak ciąża ??? Kochalismy sie oczywiście w dni płodne bo staramy się o.dzidzie . Testy negatywne w 2 dni.przed spodziewana @ i 2 dni po terminie ( spóźnia sie malpa ) ale testy nadal negatywne ... Cykle trwające 27dni ... Od ostatnich 4 dni ledwo widoczne różowo brązowe plamienia ale naprawdę bardzo mało . Ból przypominajacy nadejście miesiaczki ale duzo słabszy ... Co sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amyy

Wydaje mi się że testy są bardziej wiarygodne po 2 tyg od stosunku. Okres może się pojawiać przez pierwsze 3msc w ciąży. A te plamienia to prawdopodobnie krwawienia implantacyjne. Czyli zarodek może Ci się już zaczepił o macice i delikatnie ja naruszył i stąd te plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Tak tylko od stosunku minęło jakieś 17 dni ... Wiec test juz moze by cos pokazal ... A tu negatyw... Chociaz przy 1 dziecku test wyszedł pozytywny dopiero około 2 tygodnie po sponzionej mieszczące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
1 godzinę temu, Gość Kalinka napisał:

Chociaz przy 1 dziecku test wyszedł pozytywny dopiero około 2 tygodnie po sponzionej mieszczące ...

Zapewne teraz masz tak samo i dlatego te testy wychodzą negatywne. Zrób badanie z krwi (beta hCG) i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Nie zdąże już dziś 😞 u mnie tylko do 10:00 bobieraja... no właśnie więc jak się to ma do zasady że 14 dni po stosunku test można uznać za wiarygodny 😄 ehhhh .... miesiaczka dalej sie spoznia ... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi

Mi test wyszedł dopiero tydzień po spodziewanej @ moze jest jeszcze u ciebie za wcześnie . Moze owulka sie przesunela i blednie liczysz . Poczekaj pare dni i powtórz albo idź na bete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
12 godzin temu, Gość Kalinka napisał:

Nie zdąże już dziś 😞 u mnie tylko do 10:00 bobieraja... no właśnie więc jak się to ma do zasady że 14 dni po stosunku test można uznać za wiarygodny 😄 ehhhh .... miesiaczka dalej sie spoznia ... 🙂

Mój mąż w sierpniu był w rozjazdach służbowych. Uprawialiśmy seks 7 oraz 10 sierpnia, owulacja była niby 14.08 (niby, bo tak wyliczyła pewna aplikacja). Kolejny seks dopiero 22.08. Miesiączka miała być w poniedziałek 26.08, nie było jej, zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny. W piątek 30.08 nadal cisza, zrobiłam kolejny test i była blada kreska. Powtarzałam te testy trzy kolejne ranki, za każdym razem wynik wyraźniejszy. Umówiłam się do lekarza ginekologa na 03.09 i było za wcześnie, na USG widoczny malutki pęcherzyk bez zarodka. Na szczęście wszystko było dobrze i teraz połowa ciąży za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie stresowalas się niczym ostatnio, jakieś przeziębienie? 

Też tak miałam jak Ty, testy były negatywne, miesiączka pojawiła się za pare dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Nie wlasnie wszysto bylo ok i bez stresu . Chociaz duzo przygotowań do świat bylo wiec moze przemeczenie ? Ale miałam przez 3 dni plamienia takie blado różowe i lekko brazowe... Dwa dni temu bolał mnie brzuch myślałam ze to @ ale ból minął i teraz totalna cisza ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Wiem ze nic nie wiem ... Poszłam dziś na betę ale u mnie wynik bedzie dopiero we wtorek ... Ponieważ nie robią badan u nas na miejscu tylko zaworza do innego miasta a ze to koniec tygodnia a w poniedziałek święto wynik bede miała dopiero we wtorek ... Okresu brak juz 5 dzień lapnelam i zrobiłam test i nadal negatywny ... Wiem ze to na pewno nie żadna infekcja bo robiłam badania moczu gdzie wynik dostalam odrazu! I wszystko jest ok jesli chodzi o sprawy kobiece tez byłam u ginekologa jakiś miesiąc temu i wszystko bylo jak w zegarku ... Co o tym sadzicie ??? Czy test moze aż tak długo być negatywny ??? Jak mam zrobic go z porannego moczu jak latam siusiac co pół godziny ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwaczka

Zrób test z cukru i moczu oraz sody oczyszczonej i moczu, mi wyszły pozytywne i ciąża była, ale to pewnie przypadek! 🤣 Normalny test z apteki robiłam dopiero następnego dnia, ale fakt, że od razu pojawiły się dwie wyraźne kreski... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka
49 minut temu, Gość Dziwaczka napisał:

Zrób test z cukru i moczu oraz sody oczyszczonej i moczu, mi wyszły pozytywne i ciąża była, ale to pewnie przypadek! 🤣 Normalny test z apteki robiłam dopiero następnego dnia, ale fakt, że od razu pojawiły się dwie wyraźne kreski... 😉

Nie bede tego komentowac 😂 bo szkoda sobie język strzepic ... 😋 czasami komuś z różnych powodow i to nie błahych zalezy na szybkiej wiedzy czy sie jest w ciąży 😊  czasami kogoś przypadki mogą kogoś.pocieszyć odbudować dodać wiedzy w tym temacie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwaczka
43 minuty temu, Gość Kalinka napisał:

Nie bede tego komentowac 😂 bo szkoda sobie język strzepic ... 😋 czasami komuś z różnych powodow i to nie błahych zalezy na szybkiej wiedzy czy sie jest w ciąży 😊  czasami kogoś przypadki mogą kogoś.pocieszyć odbudować dodać wiedzy w tym temacie 😉

No to ci napisałam, że ja sprawdziłam w ten sposób z ciekawości i oba „testy” wskazały ciążę, a z rana poszłam do apteki po taki normalny test i wyszedł pozytywny, więc może ta zabawa z cukrem i sodą nie była przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Pierwszy raz słyszę o takim teście z sody i cukru,  jak to się robi jak można wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Haha no dokladnie ... W jaki to sposob?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka
13 godzin temu, Gość Dziwaczka napisał:

No to ci napisałam, że ja sprawdziłam w ten sposób z ciekawości i oba „testy” wskazały ciążę, a z rana poszłam do apteki po taki normalny test i wyszedł pozytywny, więc może ta zabawa z cukrem i sodą nie była przypadkiem.

Soorki myślałam ze se jaja ze mnie robisz 😂😂😂😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Nie ma wiecej takich przypadków ze testy późno paniom wychodzily ?? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafcia

Słyszałam, że niektórym kobietom testy ciążowe na mocz nie wychodziły i przez pół ciąży, bo miały mało tego hormonu, który jest za to odpowiedzialny (czy coś w tym stylu). Lepiej już nie kombinuj i poczekaj na wyniki z krwi, do wtorku niedaleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Nie za bardzo rozumiem ... Jak moglo go być za mało ??? Jak to gwałtownie rośnie i wogole ... Jakieś pitolenie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafcia
13 godzin temu, Gość Kalinka napisał:

Nie za bardzo rozumiem ... Jak moglo go być za mało ??? Jak to gwałtownie rośnie i wogole ... Jakieś pitolenie... 

Nie wiem, mnie ta sytuacja nie dotyczyła, ale tak piszą na wszelkich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

A ja nadal czekam na @ lub na pozytywny tescik .... TyTylko teraz to juz gorzej bo jak ostatnim czasem byłam ekstra zdrowa tak od wczoraj wieczorem mam taki katar ze ani to oddychac ... Człowiek nie wie teraz czy moze cos wogole zarzyc na przeziębienie... Jak sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kalinka a masz jakie objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Przedewszystkim nie mam okresu 😄 od 7 dni ... tak to mnie mdli ... i teraz przyplątało mi się przeziębienie ... po za tym to wszystko mi smierdzi i strasznie jestem senna nie moge rano wstać ... dziś odbieram wyniki o 15 ... z krwi ... masakra metlik mam ...  bo te testy albo są do bani albo ja 😄 hahah dam znać wieczorkiem co wyszło 🙂 i czy testy sa wiarygodne że wychodziły negatywnie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno jestes w ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Noooo tak myśle ale testy zaprzeczają ... zrobiłam ich chyba z 10 ... i ani jeden nic a nic ani cienia ... tak jak nie ktore mają ... niedlugo lece po wynikiki aż sie doczekać nie moge co tam wyjdzie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co jak wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momo

Jak wyniki?! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Dziewczyny niestety beta ujemna ... Jutro sie wybieram do lekarza ... Nie wiem co mam powiedziec 😉 jak widać testy nie klamaly haha ale nadal sie dziwnie czuje i nawet wymiotowalam dzisiaj... Wiec nie wiem co mi jest ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momo

Ups, byłam przekonana, że to ciąża. Dziwna sprawa, organizm Ci jakoś ześwirował... Ciekawe o chodzi. Trzymam kciuki za szybkie wyjaśnienie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka

Ja tez hehe no bo nie sadze aby owulacja aż tak sie przesunela że beta by jeszcze nie wyszła ... Ostatni okres mialam 4 grudnia ... Cykle mialam ostatnio od 3 lat jak w zegarku co 26 max co 27 dni i ani raz dluzej ... Ale chodzę prywatnie do bardzo dobrego i fajnego lekarza wiec mam nadzieje ze cos zaradzi 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×