Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na jakim etapie zwiazku przyznac mu sie ze mam 2 dzieci, sprawa zaczyna byc powazna, widze ze ogladal pierscionki

Polecane posty

Gość gość

Mam 2 dzieci, mieszkaja u mowich rodzicow. Po slubie mogliby wprowadzic - on ma mieszknie 3 pokojowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wybiera pierscionek? To jak długo się spotykacie że podejmuje tak poważne decyzje? Powiedz mu dziś. To chyba jasne że na kłamstwie związku nie zbudujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

1.5 roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

1.5 roku. 

To już dawno powinnaś powiedzieć. Na przy poznawaniu się nie w dniu ślubu 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość gość napisał:

[...] widze ze ogladal pierscionki

W zamiarze wyboru dla Ciebie?

8 minut temu, Gość gość napisał:

[...] Na jakim etapie zwiazku przyznac mu sie ze mam 2 dzieci [...]

Takich kwestii się nie ukrywa i informuje na samym początku znajomości. Związek opiera się na szczerości i zaufaniu, nie kłamstwie i kombinatorstwie.

9 minut temu, Gość gość napisał:

[...] mieszkaja u mowich rodzicow. Po slubie mogliby wprowadzic - on ma mieszknie 3 pokojowe 

Czyli nagle zamierzasz  ''wyciągnąć dzieciaki z kapelusza'' i przemycić je do domu partnera. Nie uważasz, że to dość nieuczciwa manipulacja i ostatecznie wcale może Tobie nie wyjść na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szok dla niego to raz. Ale gdzie w tym wszystkim dobro dzieci? 
poza tym myślę ze to prowokacja.  Nie ma tak głupiej bab???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedz, ale zapomnij o ślubie, zostawi Cie za kłamstwo. Gdybyś od razu powiedziała to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj to to

Marne prowo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukrowa

Powinnaś mu powiedzieć od samego początku, bo to podstawowa kwestia. Myślę, że to będzie dla niego szok, ale ktoś tu pisał, że nie ma takich głupich bab owszem są. Mam dalszą kuzynkę, które poznała faceta, generalnie co roku to był inny koleś, przyprowadzała innego na każde Święta, ogólnie wszyscy już głowami kręcili. Z jednym wpadła, facet się ulotnił, ona krótko po porodzie, bo 6mieciecy potem zaczęła kręcić z innym. Nie powiedziała mu, że ma dziecko. Jej matka się głownie tym dzieckiem zajmowała, więc panna wychodziła z fagasem kiedy chciała i często nie wracała na noc czy nie było jej kilka dni. Aż zaszła z tym kolejnym w ciażę po niecałych 5 miesiącach znajomości. Wyobraźcie sobie miała w domu już roczniaka, a tu kolejna ciąża. Dodam, że facet nigdy jej rodziców nie poznał, nie był u niej w mieszkaniu. Ucieszył się w sumie, zaproponował jej wspólne mieszkanie. Ona nawet się nie bała ani nic tylko prosto z mostu mu wypaliła, że okej, ale trzeba sprawdzić, gdzie się rzcezy dla Malwiny zmieszczą. Facet tak patrzy dla jakieś Malwiny skoro ona dopiero na początku ciąży, może już imię dla dzieciaka wybrała, a tak : boshhh, ale ty głupi jestes przecież ja córkę mam, nie?  No i została samotną matką z 2 dzieci. Facet ponoć był ciężko w szoku,że tak go okłamywała. Według niej to nie jest okłamywanie. Z tego co wiem spotyka się już z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A wy w to jak zwykle wierzycie dzbanice hahahaha 😄

autorko 1/10 za to prowo na zachętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdesz

dzbanicą to ty jesteś syfiaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja, ze mam dziecko mowilam non stop, a nasze randki polegaly na graniu wspolnie z moim synem w noge i ogladaniu scooby doo. Efekt udany zwiazek od ponad 10 lat i wspolnie jeszcze dwoje dzieci.  I udane relacje meza z nastolatkiem co najwazniejsze. Po poltora roku to facet cie kopnie w zadek raczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie mówić wogole. Może nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

We mnie powinnas o tym powiedziec kiedy on pierwszym raz zapytal,żebyś mu o sobie opowiedziala... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To już było. Zadziwiające jak pojawia się co jakiś czas to samo prowo i się kręci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

To już było. Zadziwiające jak pojawia się co jakiś czas to samo prowo i się kręci. 

No właśnie ja też kojarzę identyczną historię i to dwa razy, teraz widzę po raz trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może nie zauważy że się wprowadzilas z dwoma bombelkami? Albo powiedz mu ze to jego i wczoraj je urodziłas? 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A wy w to jak zwykle wierzycie dzbanice hahahaha 😄

autorko 1/10 za to prowo na zachętę.

Mnie tez to zadziwia ze one wszystko lykaja 🤣👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak

Taaa, przez półtora roku ukrywałaby że ma dwoje dzieci,nędzna prowokacja.Nie dałoby się tak długo tego zachować w tajemnicy ,przecież dzieci by do ciebie dzwoniły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że to prowokacja, aczkolwiek sądzę niestety, że takie głupie baby też są na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Krawiec żydowski na YT pasuje tu idealnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×