Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziajah

Zegarek z GPS dla dziecka?

Polecane posty

Czy warto kupić dziecku taki zegarek z GPS? Mam tu na myśli takie urządzenie, które zapewnię dziecku bezpieczeństwo. Z tego co czytam na stronie Klug to takie zegarki mają wbudowane kamerki, mikrofony i lokalizacje na bieżąco. Można też na takie zegarki dzwonić. Głównie chodzi o to, że córka ma 8 lat i chciałaby już bardzo chodzić do domu i do szkoły sama a ja jednak się boję. I mając możliwość kontroli jej drogi dałabym jej pozorną swobodę i nauczyła samodzielności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Jeśli młoda ma telefon, to możesz na nim zainstalować taką aplikację. Na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Druga sprawa to szkoła zabrania przynoszenia telefonów do szkoły, więc to by go posiadała a ja z jego lokalizacji korzystała odpada. Dlatego zaciekawiło mnie takie rozwiązanie. Taki zegarek jak ma klug to bardzo ograniczone urządzenie pod względem elektronicznym dla dzieci, więc jest to bezpieczniejsze niż telefon. Ale bardziej mnie interesuje, czy ten gps działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U nas szkoła też zabrania takich zegarków. Mimo wszystko niedługo będę dawać synowi telefon do plecaka,  bo będzie też wracał sam. Taki zegarek ma. GPS pokazuje z dokładnością do ok 150m. Mamy chyba jakoś słaby model, bo programowanie jest trudne i bateria trzyma krotko.  Jak miałby naładować rano, to o 15 na pewno już nie będzie działał.  

Swoją drogą zakaz telefonów w szkołach to głupota.  Ostatnio musiałam pilnie przekazać synowi informację i ostateczne pani z sekretariatu do niego biegła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, ziajah napisał:

Nie ma. Druga sprawa to szkoła zabrania przynoszenia telefonów do szkoły, więc to by go posiadała a ja z jego lokalizacji korzystała odpada. Dlatego zaciekawiło mnie takie rozwiązanie. Taki zegarek jak ma klug to bardzo ograniczone urządzenie pod względem elektronicznym dla dzieci, więc jest to bezpieczniejsze niż telefon. Ale bardziej mnie interesuje, czy ten gps działa. 

Fajna sprawa, jest zakaz używania tel, a dziecko z zegarka może łatwo nam przekazać info. Np zadzwonić na przerwie i powiedzieć coś na szybko. Co nauczyciele zrobią? Że nie wolno gadać do zegarka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w tym roku dla 6 latka kupiłam i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×