Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość UżYtKoWnIk

Taniec dla nieśmiałych?

Polecane posty

Gość UżYtKoWnIk

Pytanie bardziej dotyczy tego jak ardzo dobrze "musi" to wyglądać. Chodzi mi tutaj dokładnie o to, że nie wyczuwam w tańcu nic co by mnie odrazu dawało mi znak, że jest git. Trochę sam się obawiam myśląc, że nie wychodzi mi. Nieraz gdy wchodzę na parkiet nie wiem już w którym momencie rozpocząć obrót by wgrać się dobrze w rytm i często taniec zostawał na jednym kroku do którego się bujalismy. Myślicie, że jest to w miarę ok? Czy partnerką raczej stawała się tym znudzona. Jeżeli też właśnie wygląda to slabo chciałbym zapytać jak zacząć robić coś w dobrym kierunku by bez problemu wychodzić i nie wstydzić się niczego oraz nie stresować się tym jak to wyjdzie.

Gość ania

idz na 1 - 3 lekcje tańca 🙂

Masz zamiar startowac w mistrzostwach Europy w tancu klasycznym a to czy dostaniesz nagrode zadecyduje o zyciu i zdrowiu wszystkich Twoich najblizszych ? Bo jesli nie to proponuje zaczac od czegos zupenie innego.

Jesli bedziesz wychodzic na parkiet i jednoczesnie wstydzic sie , ze cos wyjdzie nie tak to na pewno wszystko wyjdzie nie tak. Stres tak wlasnie dziala. Wiec moze zacznij od tego dlaczego w ogole chcesz tanczyc ? Lubisz to ? Czujesz sie dobrze na parkiecie ? Jak sie wlasciwie czujesz ?

A z praktycznych porad ? Mam kolezanke , ktora przez dluzszy czas chodzila na rozne spedy taneczne , w tym dyskoteki. Jesli ktos ja prosil do tanca to na wstepie uprzedzala , ze dopiero sie uczy ale bardzo chce sie nauczyc. W ten sposob ten , z kim tanczyla byl z gory przygotowany na rozne niespodzianki. Po jakims czasie rzeczywiscie nauczyla sie tanczyc swietnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować