Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porzucona

jestem sama z wyboru faceta

Polecane posty

Gość Jo rzech jest bogaty

A jo żech jest grubawy i łysy, a laski na mnie lecął. Nie narzekom na brak dziołch.  Ale ja mom kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Dobra nie pierdół wiadomo że partner musi nam się podobać, ale tej chodziło o to że to lekarz i prestiż, żeby koleżaneczki zazdrpscily. Założę się że zgodziła by się z nim być nawet wiedząc że kocha była. Taka kobieta obdarta z godności. Nie bez powodu tutaj wspomniała że lekarz 

Masz szukać brzydkiego bezrobotnego,żeby Ciebie uszczęśliwić😂.Obdarta z godności,bo nie chce przegrywa😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 minutę temu, Gość Ggg napisał:

Masz szukać brzydkiego bezrobotnego,żeby Ciebie uszczęśliwić😂.Obdarta z godności,bo nie chce przegrywa😁

Ma *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic,  zostaje się pogodzić z tym, ze dokonał wyboru.  Szkoda tylko ze Cie w sobie rozkochał.
 Powodzenia na przyszłość 😘 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Dobra nie pierdół wiadomo że partner musi nam się podobać, ale tej chodziło o to że to lekarz i prestiż, żeby koleżaneczki zazdrpscily. Założę się że zgodziła by się z nim być nawet wiedząc że kocha była. Taka kobieta obdarta z godności. Nie bez powodu tutaj wspomniała że lekarz 

kochana, nie słuchaj tych zazdrośników...tak jak ktoś wyżej pisze...temu facetowi już raz się z tą narzeczoną nie udało to nie uda im się i drugi raz bo nie bez powodu pierwszy raz im nie wyszło...a wtedy będzie szukać znowu kontaktu z Tobą a wtedy Ty go pogoń. Faceci tak mają, że chcą wracać po czasie jak już są obojętni dla kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Ggg napisał:

Masz szukać brzydkiego bezrobotnego,żeby Ciebie uszczęśliwić😂.Obdarta z godności,bo nie chce przegrywa😁

Widać że jesteś taki sam pustak. Pochwal się kim ty jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona
41 minut temu, Gość gosc napisał:

Dobra nie pierdół wiadomo że partner musi nam się podobać, ale tej chodziło o to że to lekarz i prestiż, żeby koleżaneczki zazdrpscily. Założę się że zgodziła by się z nim być nawet wiedząc że kocha była. Taka kobieta obdarta z godności. Nie bez powodu tutaj wspomniała że lekarz 

NIE CHODZI o to, że lekarz bo startowali do mnie i lekarze i dentyści. Ja naprawdę go kochałam. Jego jedynego 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Widać że jesteś taki sam pustak. Pochwal się kim ty jesteś 

Jestem ladna i mam wmiarę dobra praca i przystojnego,kochającego mężem,ale ja szukalam i nie brałam pierwszych lepszych portek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Gość Ggg napisał:

Jestem ladna i mam wmiarę dobra praca i przystojnego,kochającego mężem,ale ja szukalam i nie brałam pierwszych lepszych portek.

W miarę*,męża*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość porzucona napisał:

NIE CHODZI o to, że lekarz bo startowali do mnie i lekarze i dentyści. Ja naprawdę go kochałam. Jego jedynego 😞 

Będzie następny. Ktoś wyżej napisał - z jakiegoś powodu od niej odszedł i nie był nim brak urody ani pociągu seksualnego, ten powodzenia nadal jest, tylko o nim chwilowo nie pamięta a okaże się szybko. Poza tym chce ja bzykac bez zobowiązań,  bez mieszkania z nią, tez o czymś świadczy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ggg napisał:

Jestem ladna i mam wmiarę dobra praca i przystojnego,kochającego mężem,ale ja szukalam i nie brałam pierwszych lepszych portek.

W miarę dobra a każdy kto nie jest lekarzem to dla ciebie przegryw hipokrytko. W tą ladnosc też wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ggg napisał:

Jestem ladna i mam wmiarę dobra praca i przystojnego,kochającego mężem,ale ja szukalam i nie brałam pierwszych lepszych portek.

W miarę dobra czyli huuujowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W miarę dobra czyli huuujowa

Nie,gdyby była ...owa to tak bym napisała.Nie mierz wszystkich swoją miarą bezrobotny,brzydki przegrywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W miarę dobra a każdy kto nie jest lekarzem to dla ciebie przegryw hipokrytko. W tą ladnosc też wątpię 

Nie każdy.Tylko przegryw udzielający się na forum dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

W miarę dobra czyli huuujowa

A jaka ma twoja ukochana bez matury?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Ggg napisał:

Nie,gdyby była ...owa to tak bym napisała.Nie mierz wszystkich swoją miarą bezrobotny,brzydki przegrywie

Bezrobotny? Haha zarabiam 3880 netto, i mam piękna kobietę o figurze klepsydra z porcelanowa cerą. Ale nie jestem lekarzem czyli dla ciebie przegrywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bezrobotny? Haha zarabiam 3880 netto, i mam piękna kobietę o figurze klepsydra z porcelanowa cerą. Ale nie jestem lekarzem czyli dla ciebie przegrywem

Ściągnąłem sobie jpg😂?Czy narysowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Gość Ggg napisał:

Ściągnąłem sobie jpg😂?Czy narysowales?

Sciagnales*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiu

Jesteś już za stara dla takiego faceta. On to wie że w wieku 29 lat zaraz będziesz naciskała na ślub i dzieciaka i facet sobie nie pożyje

Jak rzeczywiście jest taki przystojny i kasiasty to znajdzie sobie taką 16-25 nawet gdy sam będzie miał 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trudno, musisz to przeboleć - zapomnij o nim.

I pamiętaj jedno - Mi też się wydaje, że ten facet prędzej czy pozniej się zacznie odzywać jak znowu się z narzeczona przestanie układać (jak raz się rozstali duże szanse, że znowu coś nie wyjdzie)...on traktuje Ciebie jak "zapchaj dziurę". Absolutnie nie leć mu w ramiona gdy się odezwie bo historia się powtórzy. Będzie z Tobą aż narzeczonej znowu się nie odwidzi i znowu Cie dla niej odprawi. 

najwyraźniej on jest 'zapchaj dziurą" dla niej...Ty dla niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona
2 minuty temu, Gość Gośćiu napisał:

Jesteś już za stara dla takiego faceta. On to wie że w wieku 29 lat zaraz będziesz naciskała na ślub i dzieciaka i facet sobie nie pożyje

Jak rzeczywiście jest taki przystojny i kasiasty to znajdzie sobie taką 16-25 nawet gdy sam będzie miał 40 lat

Kobieta dla której mnie porzucił jest w moim wieku wiec Twoja teoria raczej chybiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A jaka ma twoja ukochana bez matury?😂

Ma wyższe wykształcenie i stanowisko menadżerskie w jednej z najbardziej znanych firm komunikacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Ggg napisał:

Ściągnąłem sobie jpg😂?Czy narysowales?

I kto tu zazdrości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I kto tu zazdrości 🙂

Tylko wyobraźni 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I kto tu zazdrości 🙂

Śmiało możesz pisać scenariusze do sf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha czyli mam piękne życie skoro w to nie wierzysz. Super cieszę się że ktoś docenil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Haha czyli mam piękne życie skoro w to nie wierzysz. Super cieszę się że ktoś docenil

Facet siedzący na kafeterii i wypisujący bzdury ma piękne życie😁🤦‍♂️.Normalny facet nawet nie wie,co to kafeteria. Ty jesteś pipą wymyślającą tu bzdury i wmawiającą dziewczynie,że ma brać przegrywa,takiego jakim sam jesteś.A jeśli to prawda z Twoją dziewczyną to ślepej kurze też się trafia ziarno,módl się żeby nie przejrzała na oczy( chociaż jestem pewna,że ja zmysliles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Ggg napisał:

Facet siedzący na kafeterii i wypisujący bzdury ma piękne życie😁🤦‍♂️.Normalny facet nawet nie wie,co to kafeteria. Ty jesteś pipą wymyślającą tu bzdury i wmawiającą dziewczynie,że ma brać przegrywa,takiego jakim sam jesteś.A jeśli to prawda z Twoją dziewczyną to ślepej kurze też się trafia ziarno,módl się żeby nie przejrzała na oczy( chociaż jestem pewna,że ja zmysliles)

Normalna kobieta też nie wie co to kafeteria. Moja nie ma pojęcia o tym patologicznym forum. Takie jak ty nie dorastają do pięt mojemu skarbowi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Normalna kobieta też nie wie co to kafeteria. Moja nie ma pojęcia o tym patologicznym forum. Takie jak ty nie dorastają do pięt mojemu skarbowi 🙂

Ciężko dorównać zmyślonemu ideałowi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Ma wyższe wykształcenie i stanowisko menadżerskie w jednej z najbardziej znanych firm komunikacyjnych

Czyli sprząta autobusy miejskie i kieruje mopem? Bo gdzie może być bez matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×