Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxx

szavka niewidziecznica

Polecane posty

Gość Gosc

Ja nie zapomne, jak kilka lat temu obserwowalam szavke. To byly jeszcze czasy, gdy youtuberki uzywaly twittera i ona tam zaspamowala, ze Ezra ze "Slodkich klamstewek" jest A. Kilka dziewczyn jej napisalo, ze dzieki za zespojlerowanie serialu itp. Szavka oczywiscie "a kysz, hejterzy!!!!oneone!!!!1111!!!". No powiedzcie, czy tak sie zachowuje normalna osoba? Wiadomo, ze nie spoleruje sie ksiazek czy seriali na czasie, bo to jest po prostu nieuprzejme. A tu prawie 30-letnia baba zachowuje sie jak rozwydrzona 15-latka. Ciekawa jestem, jak Arunas z nia wytrzymuje. Ona musi byc strasznie neurotyczna w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dfc

Pewnie ja frustruje ze jest nauczycielka nauczania początkowego a swojego dziecka wychować nie moze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ignas ma elementy spektrum, dlatego ciezko z nim cokolwiek osiagnac jako n-l czy chocby rodzic mowiacy w rodzimym jezyku, czyli w tym przypadku po litewsku. Smutne i na pewno frustrujące dla Sylwi i Arunas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn

Czyżby szavka rzuciła studia? Dzisiejszw stories to sugeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Nnnn napisał:

Czyżby szavka rzuciła studia? Dzisiejszw stories to sugeruje

moze prace ma na mysli, bo ona cos podyplomowego robila z pracy socjalnej, ale to bylo w tamtym roku
egzaminy jej nie szly, kilka razy podchodzila i codziennie na stories pokazywala ksiazke, ktora niby miala na blache wykuc
jak juz zdala wszystko to powiedziala, ze nigdy wiecej studiowania i zrobila tygodniowy kurs jogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość z daleka

Masakra, wy jesteście nienormalne, jak można o kimś takie rzeczy pisać, kogoś obrażać, a do tego wymyślać, że dziecko chore itd, tragedia, czytam i nie wierzę jak kobiety potrafią być wrednymi suk... dla innych kobiet. Nie macie co robić, nudne życie, żeby wypisywać takie głupoty o obcych ludziach. Wstydźcie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Gość z daleka napisał:

Masakra, wy jesteście nienormalne, jak można o kimś takie rzeczy pisać, kogoś obrażać, a do tego wymyślać, że dziecko chore itd, tragedia, czytam i nie wierzę jak kobiety potrafią być wrednymi suk... dla innych kobiet. Nie macie co robić, nudne życie, żeby wypisywać takie głupoty o obcych ludziach. Wstydźcie się. 

Naprawde sie dziwisz, czy udajesz? Odkrylas wczoraj internet?
Kiedys zb ok chodzil po parku w plaszczu i ochoczo ale jednak nielicznym przechodniom pokazywal gen italia, dzisiaj ludzie uprawiaja ekshibicjonizm w sieci. Cena relacjonowania zycia w sieci niezaleznie czy wynika z potrzeby chwalenia sie, parcia na szklo, deficytow, czy kompensowania brakow... jest taka jak widac.

Gdyby Sylwia nie wlazla do netu i nie wystawila na sprzedaz swojego zycia, swojej rodziny dalszej i blizszej calemu swiatu to nie byloby tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjx

Dlaczego Ignacy jest w spektru

?skad wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Hjx napisał:

Dlaczego Ignacy jest w spektru

?skad wiecie

Matka pokazuje, wiec ludzie wyciagaja wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccf
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Matka pokazuje, wiec ludzie wyciagaja wnioski.

Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość Ccf napisał:

Tzn?

Jak ogladasz to wiesz, jak nie to nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jak ogladasz to wiesz, jak nie to nie 🙂

Oglądam ale nie stałe, napisz proszeproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fdd
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jak ogladasz to wiesz, jak nie to nie 🙂

Oglądam ale nie stałe, napisz proszeproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość z daleka

To jest zdrowe dziecko, a wariatki, które chyba nie mają co robić tylko pluć jadem w internecie wymyślają takie głupoty. Ludzie ogarnijcie się w końcu. Nikt nie dał wam prawa tak krytykować kogoś mimo, że wrzuca zdjęcia na instagram. Też komentujecie tak swoje koleżanki na fejsie... Nam nadzieję, że szavka nie czyta tych głupot, co o niej piszecie wy podłe szuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość gość z daleka napisał:

To jest zdrowe dziecko, a wariatki, które chyba nie mają co robić tylko pluć jadem w internecie wymyślają takie głupoty. Ludzie ogarnijcie się w końcu. Nikt nie dał wam prawa tak krytykować kogoś mimo, że wrzuca zdjęcia na instagram. Też komentujecie tak swoje koleżanki na fejsie... Nam nadzieję, że szavka nie czyta tych głupot, co o niej piszecie wy podłe szuje. 

Nie wstawiam swoich zdjec w internet, ani meza, ani dzieci, ani dalszej rodziny, ani domu, ani samochodu, psa, jedzenia, wakacji. Ani na fejsa, ani na IG i itd.

KAZDY kto zyje w sieci musi sie liczyc z niepochlebnymi opiniami. Jak szavka nie bedzie zyla w sieci to nie bedzie tematow takich jak ten 🙂

Ale, ze parcie na szklo jest silniejsze od rozumu to jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość z daleka
Dnia 25.01.2020 o 18:40, Gość Gość napisał:

Nie wstawiam swoich zdjec w internet, ani meza, ani dzieci, ani dalszej rodziny, ani domu, ani samochodu, psa, jedzenia, wakacji. Ani na fejsa, ani na IG i itd.

KAZDY kto zyje w sieci musi sie liczyc z niepochlebnymi opiniami. Jak szavka nie bedzie zyla w sieci to nie bedzie tematow takich jak ten 🙂

Ale, ze parcie na szklo jest silniejsze od rozumu to jest jak jest

To nie są żadne argumenty, które usprawiedliwiają Was, żeby krytykować kogoś w internecie. Ja też nie wrzucam zdjęć swoich, bądź członków rodziny itd do sieci, ale nie przyszło mi do głowy, że jak ktoś inny to robi, to już mogę pisać o nim co tylko chcę. Jest XXI wiek i jak ktoś będzie chciał się upubliczniać w internecie to nie wasza to sprawa, nie wchodźcie na te profile i po problemie, nie będziecie musiały marnować swojego czasu na wypisywanie głupot na takim głupim forum jak to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtrcg
Dnia 24.01.2020 o 10:42, Gość Fdd napisał:

Oglądam ale nie stałe, napisz proszeproszę

Nie posraj się zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość gość z daleka napisał:

To nie są żadne argumenty, które usprawiedliwiają Was, żeby krytykować kogoś w internecie. Ja też nie wrzucam zdjęć swoich, bądź członków rodziny itd do sieci, ale nie przyszło mi do głowy, że jak ktoś inny to robi, to już mogę pisać o nim co tylko chcę. Jest XXI wiek i jak ktoś będzie chciał się upubliczniać w internecie to nie wasza to sprawa, nie wchodźcie na te profile i po problemie, nie będziecie musiały marnować swojego czasu na wypisywanie głupot na takim głupim forum jak to. 

To, że Ci odpowiadam i tlumaczę nie znaczy, ze należę do loży szydercow 🙂
A Ty dlaczego tracisz czas tutaj?  Co sobie kompensujesz pisząc ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzui
Dnia 25.01.2020 o 18:40, Gość Gość napisał:

Nie wstawiam swoich zdjec w internet, ani meza, ani dzieci, ani dalszej rodziny, ani domu, ani samochodu, psa, jedzenia, wakacji. Ani na fejsa, ani na IG i itd.

KAZDY kto zyje w sieci musi sie liczyc z niepochlebnymi opiniami. Jak szavka nie bedzie zyla w sieci to nie bedzie tematow takich jak ten 🙂

Ale, ze parcie na szklo jest silniejsze od rozumu to jest jak jest

Czyli jak jakas matka idzie po ulicy z mezem i dzieckiem to tez mam prawo podejść i powiedzieć, ze ma dupe jak trzydrzwiowa szafa a jej bachor jest obleśny? No przeciez zyja w przestrzeni publicznej, wiec mam prawo, co nie?

Wbijcie sobie do głowy: to ze ktos udziela sie w necie nie oznacza, ze możesz przyjść i nasrac na jego profilu na jego temat. Wolność słowa owszem istnieje, ale prawo nie popiera szkalowania, obrażania i ponizania.

A to ze możesz miec zdanie na czyjs temat nie oznacza, ze musisz je wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość z daleka
1 godzinę temu, Gość tzui napisał:

Czyli jak jakas matka idzie po ulicy z mezem i dzieckiem to tez mam prawo podejść i powiedzieć, ze ma dupe jak trzydrzwiowa szafa a jej bachor jest obleśny? No przeciez zyja w przestrzeni publicznej, wiec mam prawo, co nie?

Wbijcie sobie do głowy: to ze ktos udziela sie w necie nie oznacza, ze możesz przyjść i nasrac na jego profilu na jego temat. Wolność słowa owszem istnieje, ale prawo nie popiera szkalowania, obrażania i ponizania.

A to ze możesz miec zdanie na czyjs temat nie oznacza, ze musisz je wypowiadać.

Brawo!!!! 👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kos

Mogę nasrać bo się ta osoba nastawia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość tzui napisał:

Czyli jak jakas matka idzie po ulicy z mezem i dzieckiem to tez mam prawo podejść i powiedzieć, ze ma dupe jak trzydrzwiowa szafa a jej bachor jest obleśny? No przeciez zyja w przestrzeni publicznej, wiec mam prawo, co nie?

Nie wiem co masz na myśli pisząc 'bachor jest obleśny'?
Umazany ekskrementami? Stwarzający zagrożenie innym poprzez 'dzikie/niesocjalne' zachowanie? Ludzie różnie interpretują obleśność - dla jednego jedzenie baboli z nosa jest normalnym zachowaniem, dla innego jest to obleśne 🙂
Każdy człowiek odbiegający (od ogólnie przyjętej normy/średniej) powinien liczyć się z tym, że mimo wzniosłego 'nieoceniania książki po okładce', to w życiu obowiązuje jednak 'jak cię widzą, tak cię piszą' 🙂

Nigdzie nie pisałam o prawach, jestem daleka od nakazywania i zakazywania, więc po co sugerujesz, że nadałam komuś prawo do robienia tego czy owego

3 godziny temu, Gość tzui napisał:

Wbijcie sobie do głowy: to ze ktos udziela sie w necie nie oznacza, ze możesz przyjść i nasrac na jego profilu na jego temat. Wolność słowa owszem istnieje, ale prawo nie popiera szkalowania, obrażania i ponizania.

Czy jestes na profilu szavki? 
Nie.
Jesteś na forum ogólnodostępnym, z pozoru anonimowym, serwery należą do prywatnego właściciela, jest regulamin jak można korzystać z przestrzeni owego forum, jak czujesz się obrażona - zgłaszaj, masz do tego prawo 🙂

3 godziny temu, Gość tzui napisał:

A to ze możesz miec zdanie na czyjs temat nie oznacza, ze musisz je wypowiadać.

Oczywiście, że nie muszę. Mogę.
I ludzie do których masz pretensje korzystają z tego owego 'możesz miec zdanie' i je wyrażają publikując tutaj.

Nie wiem czy udajesz, czy może naprawdę nie rozumiesz zasady przyczyna (publikowanie wizerunku w sieci) - skutek  (pojawianie się opinii nacechowanych pozytywnie i negatywnie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×