Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

co to znaczy, ze jest kryzys meskosci? a czy mamy kryzys kobiecosci

Polecane posty

Gość kobitka
6 minut temu, Gość ponownie napisał:

na stanowisku przywodczym, ty wyslesz ludzi na smierc by sie wzbogacic a zona ocali zyjacych a zyc bedzie skromniej jako imperator:)) tak, te energie zenskie i meskie koniecznie musza sie wymieszac i zrownowazyc

ja mysle, ze wlasnie swiatu przydaloby sie wiecej kobiecej energii 😉 jest za duzo patriarchatu, kapitalizmu, za malo feminizmu i ekologii, zniszczymy Ziemie jak tak dalej bedzie, tylko byc smalcem alfa, tylko kasa sie liczy, a wychodzi tak, ze cierpia i kobiety i mezczyzni i jak tak dalej bedzie to nastepne pokolenia nie beda mialy planety do zycia. Moim zdaniem wiecej feminizmu, empatii przydaloby sie na ziemi.... Zgadzam sie z tym, co kto tu ktos napisał:

"Dla ciekawych, ostatnio jest ogromny nacisk w większości nurtów feminizmu na promowanie akceptacji dla stylu życia który po prostu odpowiada danej osobie - niewżne czy jest to bycie "kurą domową", kariera czy fotografowanie pingwinów. "

wiecej tolerancji, empatii..... a nie tylko zysk, kapitalizm, patriarchat (bleeeeeeeeeeee) i jestem kobieca, gadam sobie jak potluczona, ale tutaj moge bo mnie "mondrzy ludzie" na zywo by zjedli takze pozwolcie ze dorzuce swoje trzy grosze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Bolek napisał:

Pierwsze to czytanie ze zrozumieniem, bo dzik został przeze mnie przejechany. A co tam kot czy dzik, staruszki, dodajmy wycieczkę przedszkolaków, samotną matkę z 6 raczkami, trzeba być półgłówkiem by tak interpretować to co napisałem,  ale to właśnie jest potwierdzeniem, kobiety nie nadają się na niektóre stanowiska bo popełniają błędy przez emocje, do tego nigdy się do tego błędu nie przyznają, mało tego błąd przedstawiają jako sukces aż w końcu dojdzie do tragedii.

Ty nie rozumiesz, ze istnieja inne punkty widzenia? Brzmi to bardziej jakbys probowal wybielac swoj wypadek. 

P.s. faceci maja ich wiecej. Wiec nie przejmuj sie. Wy ogolnie jestescie gorszymi kierowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Swoja droga to dobra metafora na ogolne myslenie wiely facetow. Wam sie wydaje, ze kobiety bylyby w czyms gorsze, bo zyjecie w przekonaniu, ze wy jestescie w tym lepsi i nawet porazke jaka jest stluczka i interpretujecie jako dowod swojej kompetencji. Cyrk 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Bolek napisał:

Ciekawe co powiesz gdy twoją rodzinę zgarnie z chodnika jakaś panienka, bo bezmyślnie machnęła kierownica omijając koteczka. To ta sama która tak chwalisz bo kotek żyje i auto całe, no niestety tym razem jej bezmyślny manewr nie wyszedł, ale co tam zdarza się -wazne ze kotek żyje

Ale ona tego nie zrobila. Ty myslisz, ze zrobilaby tak bo myslisz, ze jest gorszym kierowca od ciebie 😄 po prostu stworzyles w swojej glowie teorie ktora stawia twoj wypadel w dobrym swietle, niewazne, ze to tylko twoje domysly 😄

czasem sobie zartuje, ze ego facetow wszystko usprawiedliwi, ale nigdy chyba nie widzialam jeszcze tak doslownego przykladu. W...il sie w dzika i przez to jest lepszym kierowca od kogos kto takiego wypadku nie mial 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toinaczej
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Pierwsze to czytanie ze zrozumieniem, bo dzik został przeze mnie przejechany. A co tam kot czy dzik, staruszki, dodajmy wycieczkę przedszkolaków, samotną matkę z 6 raczkami, trzeba być półgłówkiem by tak interpretować to co napisałem,  ale to właśnie jest potwierdzeniem, kobiety nie nadają się na niektóre stanowiska bo popełniają błędy przez emocje, do tego nigdy się do tego błędu nie przyznają, mało tego błąd przedstawiają jako sukces aż w końcu dojdzie do tragedii.

by szkody byly mniejsze nawet nie dotknales hamulca, chociaz mogles, zabiles zwierze obojetnie dzika czy kota, zwierze jest istota czujaca i czlowiek jest mu winny ochrone ( prawo-  ustawa o ochronie)  poniewaz nazwales mnie polglowkiem moge otwarcie nazwac cie piep.rzonym materialista, prymitywnym w dodatku nazwales niewinne zwierze ...ym, emocje? twoja zona przewyzsza cie kilkukrotnie, i umiejetnosciami i tym co reprezentuje jej swiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toinaczej

nazwales niewinne zwierze j.e.b.a.n.y.m bo bylo na drodze, tak. nie chcialam sobie tego uswiadomic ze rozmawiam z morderca, i przestepca, zglosiles ten incydent? wedlug prawa masz obowiazek sie zatrzymac i potraconemu zwierzakowi udzielic pomocy zgladzajac to, czy zawinales d.u.pe jak zwykly tchorz? i prymitywny cwaniak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie, ze zawinal dupe bo bylaby jego wina i wlepiliby mu mandat. Pewnie ci wszyscy faceci ktorzy robia manewr i nie uderzaja w zwierzeta sa tak samo zlymi kierowcami jak jego zona. Musze mezowi powiedziec, ze kiepsko jezdzi bo nic jeszcze nie przejechal chociaz mieszkamu kolo lasu i co jakis czas cos wyskakuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toinaczej

zostawiles konajace zwierze na ulicy ty psychopatyczny przestepco pozbawiony wspolczucia i uczuc wyzszych, sam wybrales ton naszej rozmowy a ja jestem elastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toinaczej
5 minut temu, Bolek napisał:

Ojojoj 🙂 żona mordercy od razu zawiadomiła wszystkie służby, a dzik miał szybką śmierć o wiele lepsza niż kuzyni w ubojniach którymi się zajadasz.

nie zjadam zamordowanych w bestialski sposob  istot, w przeciwienstwie do ciebie.  rzeznie sa najwiekszym wstydem ten planety   ,zona zglosila bo ty bys tego nie zrobil, w koncu to j.e.b.a.ne zwierze dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toinaczej

ktore z premedytacja zamordowales swiadomie " nie dotykajac" hamulca by szkody byly mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

No pewnie, bo lepiej vpyerdolić się w inny samochód albo w pieszych i zabić ludzi, byle tylko zwierzę przeżyło.

Kobiety jak zwykle wyciągają tylko ten fragment, który jest dla nich wygodny. Żonie bolka udało się uniknąć wypadku, bo miała szczęście, że nic nie jechało – wtedy skończyłoby się szkodami materialnymi, a może i rannymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość ech napisał:

No pewnie, bo lepiej vpyerdolić się w inny samochód albo w pieszych i zabić ludzi, byle tylko zwierzę przeżyło.

Kobiety jak zwykle wyciągają tylko ten fragment, który jest dla nich wygodny. Żonie bolka udało się uniknąć wypadku, bo miała szczęście, że nic nie jechało – wtedy skończyłoby się szkodami materialnymi, a może i rannymi.

jakby jechalo podjelaby moze inna decyzje, podejmuje sie szybko a nic nie jechalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×