Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

czy zdarzylo wam sie wkurzenie bo ktos na was patrzal takimi maslanymi oczami

Polecane posty

Gość Gosc

Chcialam czlowieka zabic po prostu. Byl otwarty i mowil, ze mu sie podobam itp., no ok. Robil tzw maslane oczy, nie cierpie tego wyrazu twarzy 😮 czy kazdy czlowiek jak sie zauroczy to wyglada jak uposledzona krowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chcialam czlowieka zabic po prostu. Byl otwarty i mowil, ze mu sie podobam itp., no ok. Robil tzw maslane oczy, nie cierpie tego wyrazu twarzy 😮 czy kazdy czlowiek jak sie zauroczy to wyglada jak uposledzona krowa?

Niektórym z tym do twarzy a inni są brzydcy niezależnie od okazji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

zdarzyło mi się głownie wkurzenie jak wgapiał się we mnie o 20 lat starszy żonaty i dzieciaty sąsiad. Patrzy się zawsze obleśnie maniakalnie mam ochotę zatłuc tego obrzydliwego bezczelnego starego capa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Upośledzona krowa😂🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioterek

Ja jestem 36 letnim wykładowcą i zawsze zdarzy się co najmniej jedna studentka w grupie która jest we mnie wpatrzona maślanymi oczkami 😄. Jestem stary a one młode, i co mi zrobicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
8 minut temu, Gość pioterek napisał:

Ja jestem 36 letnim wykładowcą i zawsze zdarzy się co najmniej jedna studentka w grupie która jest we mnie wpatrzona maślanymi oczkami 😄. Jestem stary a one młode, i co mi zrobicie ?

jeszcze nie aż taki stary ,gorzej jak ma 50- 60  a się gapi stary oblech jak by chciał zgwałcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×