Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Gosc

czy zdarzylo wam sie wkurzenie bo ktos na was patrzal takimi maslanymi oczami

Polecane posty

Go艣膰 Gosc

Chcialam czlowieka zabic po prostu. Byl otwarty i mowil, ze mu sie podobam itp., no ok. Robil tzw maslane oczy, nie cierpie tego wyrazu twarzy 馃槷聽czy kazdy czlowiek jak sie zauroczy to wyglada jak uposledzona krowa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
7 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Chcialam czlowieka zabic po prostu. Byl otwarty i mowil, ze mu sie podobam itp., no ok. Robil tzw maslane oczy, nie cierpie tego wyrazu twarzy 馃槷聽czy kazdy czlowiek jak sie zauroczy to wyglada jak uposledzona krowa?

Niekt贸rym z tym do twarzy a inni s膮 brzydcy niezale偶nie od okazji聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 .....

zdarzy艂o mi si臋 g艂ownie wkurzenie jak wgapia艂 si臋 we mnie o 20 lat starszy 偶onaty i dzieciaty s膮siad. Patrzy si臋 zawsze oble艣nie maniakalnie mam ochot臋 zat艂uc tego obrzydliwego bezczelnego starego capa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Upo艣ledzona krowa馃槀馃ぃ馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pioterek

Ja jestem 36 letnim wyk艂adowc膮 i zawsze zdarzy si臋 co najmniej jedna studentka w grupie kt贸ra jest we mnie wpatrzona ma艣lanymi oczkami 馃槃. Jestem stary a one m艂ode, i co mi zrobicie ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ........
8 minut temu, Go艣膰 pioterek napisa艂:

Ja jestem 36 letnim wyk艂adowc膮 i zawsze zdarzy si臋 co najmniej jedna studentka w grupie kt贸ra jest we mnie wpatrzona ma艣lanymi oczkami 馃槃. Jestem stary a one m艂ode, i co mi zrobicie ?

jeszcze nie a偶 taki stary ,gorzej jak ma 50- 60聽 a si臋 gapi stary oblech jak by chcia艂 zgwa艂ci膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×