Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AniaC1234123

Komórka dawczyni – bank komórek a świeże komórki

Polecane posty

Witam

Mam pytanie. Jestem już po 2 nieudanych próbach in vitro na własnych komórkach. Zastanawiam się nad komórką dawczyni, tym bardziej, że moje AMH jest bliskie 0. Zastanawia mnie fakt czemu niektóre kliniki korzystają tylko z banku komórek Ovobank (w jednej z kliniki powiedziano mi, że w Polsce jest takie prawo, że legalnie nie można zapłacić dawczyni?). Natomiast w jednej z klinik Salve zaproponowano mi transfer z komórki dawczyni ze świeżych (nie mrożonych) komórek. Wydaje mi się też, że szanse ze świeżych komórek będą większe.

Co więcej mamy obawy co do tego ovobanku bo jest on w Hiszpanii. Boje się też, czy dawczyni nie będzie np. Hiszpanką.

Jeśli któraś z Was była w podobnej sytuacji lub wie coś na ten temat bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o największą bazę dawczyń w Polsce, to chyba Invicta może się taką pochwalić.Interesuję się tym tematem od roku. Moja bratowa leczy się w klinice niepłodności i za tydzień będzie miała transfer zarodków z komórką jajową dawczyni. Sama - od kiedy poznałam skalę tego zjawiska i zapotrzebowanie - zastanawiam się czy nie oddać swoich komórek. Jestem w wieku można powiedzieć "produkcyjnym". Myślę jednak, aby zdecydować się pod koniec wakacji jak już będę na miejscu i nie będę planowała podróży. Wiąże się to jednak z kilkoma wizytami. Was również zachęcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×