Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jula

Który to tydzień ciąży? Kiedy do ginekologa?

Polecane posty

Gość Jula

Witam. Mam 21 lat. Niedawno, bo w sierpniu 2019 roku poroniłam w 6 tygodniu, teraz udało nam się ponownie (dwa testy różnych firm pozytywne) i nie wiem, czy mam iść już do lekarza na badanie, czy odczekać jeszcze z tym tydzień czy dwa? W tamtej ciąży krwawiłam, a teraz jest wszystko ok, nie krwawię, czuję się dobrze, pobolewają mnie piersi po bokach i mam białawy śluz z pochwy. Tylko ten stres z pytaniem, czy wszystko jest ok mnie dobija i czy lekarz byłby już w stanie coś stwierdzić w tym tygodniu.
Pierwszy dzień okresu to 3 grudnia 2019, dzisiaj jest 3 stycznia 2020r., który to tydzień dokładnie i w którym tygodniu będzie widać już zarodek?
Proszę o odpowiedź i dziękuję.
Pozdrawiam,
Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wychodzi piąty tydzień. Jak ja byłam na tym etapie u lekarza to nawet nie robił USG, bo stwierdził, że za wcześnie. Nawet jeżeli zobaczyłaś cokolwiek, to na pewno nie zarodek z bijącym sercem więc odpowiedz sobie sama czy w jakikolwiek sposób Cię to uspokoi?

Już więcej sensu ma zrobienie bety dwukrotnie, żeby sprawdzić przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja OM miałam 25 listopada. Na pierwszą wizytę u ginekologa jestem umówiona w przyszły czwartek. Będzie to 7. tydzień i wtedy może będzie coś widać. Lekarz potwierdza ciążę w momencie, gdy widać serduszko, które widać na USG od około 6. tygodnia. 5. tydzień to za szybko na wizytę. No chyba, że boisz się kolejnego poronienia to wtedy możesz iść na wizytę i lekarz przepisze Ci np luteinę na podtrzymanie ciąży. Beta też nie jest złym pomysłem, zobaczysz czy na tym etapie ciąża rozwija się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W Internecie są kalkulatory ciąży więc jak sama policzyć nie umiesz to korzystaj z internetowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bylam w 5 tygodniu I bylo widac serduszko. Mam pierwszy skan z 5 tygodnia wlasnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja bylam w 5 tygodniu I bylo widac serduszko. Mam pierwszy skan z 5 tygodnia wlasnie. 

Ja 5+3 tez miałam serduszko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poszlabym jak najwcześniej, nie po samo usg a po skierowania na badania, być może luteine jeśli poroniłaś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja 5+3 tez miałam serduszko 

Czyli byłaś w 6. tyg ciąży. Na dobrym sprzęcie czasem można już wtedy zobaczyć serduszko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

To około 5 tydzień u mnie ostatnia miesiączka 6 sierpnia a test zrobiłam 6 września . 10 września pojechalismy do lekarza powiedziała ,ze 5 tydzień ciąży i ze narazie tylko pęcherzyk widoczny prawidłowo umiejscowiony w jamie macicy. Mówiła,ze jak przyjadę za dwa tygodnie to powinnismy zobaczyć już zarodek w tym pęcherzyku . Czyli najlepiej jedz tak za jakieś 2 tygodnie powinno być już widać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość Kasia napisał:

Czyli byłaś w 6. tyg ciąży. Na dobrym sprzęcie czasem można już wtedy zobaczyć serduszko 🙂

No i co w związku z tym? 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×