Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mech1234

Pomóżcie! Błagam

Polecane posty

Gość Mech1234

Witam. Mam od dwóch miesięcy duzy problem . Jestem mężatką od 7 lat A związku 11. Rok temu rozeszliśmy sie mamy dwojke dzieci . Bardzo sie ranilismy juz od 3 lat . Gdy sie rozeszlismy mąż mial mlodsza kobietę od siebie o 12 lat . Ja mam 28 maz 34 . Ja zaś tylko sie z kims tam spotykalam bez zadnych zobowiązań zadnych miłości Ani nic. Od niego zas wiem ze byl z tą dziewczyną z 8 miesięcy ze byl bardzo szczęśliwy  postawiła go na nogi gdyz bylo mu ciężko jak sie rozstalismy., ppnoc inteligentna.. w zlosci do mnie pisal ze ma piekne piersi brzuszek ze jest inteligentna itd gdyz ona młoda dzieci nie ma a ja juz jestem innej postury i inaczej wyglądam .  Ma pamiątki po niej stwierdził że nie wyrzuci bo to jakiś etap jego życia A tam koszula nocna zdjecia ksiazka ze zdjęciami kubki wino itd. Ewentualnie mowi ze moze gdzies zakopać.  Wiecie jakos nie jestem i nie byłam o nią zazdrosna ona mi sie nie podoba jako kobieta . Jemu zas tak i chyba to bardzo choc o niej nie mowi . Tylko np ze byl tam i tam ale nie mowi ze z nia ale ja przecież  wiem . I to jakoś boli . Nie daj się wyzmazawac wiadomo.  Nie wiedziałam  że się z nia rozstał i Napislaam do niego sumienie mnie gryzlo i uświadomiłam  sobie że bardzo to kocham . A o niej nawet tak do konca nie wiedziałam ze byl w stałym związku.  I przyjechał na drugi dzien powiedział ze mial jedna dziewczynę.  Poklocili sie i mieli porozmawiać  za dwa tyg i ustalić ponoc strasznie zaszdrosna o mnie i o dzieci . Ale dużo przez ten czas z nim rozmawialam  i chcialam abysmy spróbowali. Zdecydował byc ze mna mowil ze zawsze mnie kochał i nawet ona to wiedziałam ze nie jest gotowy na związek itd lecz napewno to  zauroczyla. I mam problem ze sobą taki ze wiem doskonale ze mial prawo sobie układać zycie itd naprawde wiem ale mysl ze tak ja przechwalal bo ona dawała mu szczęście i byl szczęśliwy  itd . Nie wspomina prawie o niej wcale .Ale te pamiątki tam mysl ze z kims tu był dobija mnie . Mówi że bardzo mnie kocha ze to że mna chce byc . Mimo ze zraniliśmy  sie on zawsze mnie kochal i zawsze mu sie podobała bardzo. Jak sobie poradzić z tym problem . Proszę o pomoc . Ona to wiem ze bardzo go kocha i jedynie co to boli go ze zranił ja i ze sobie na to nie zasluzyla. Tylko tyle. Pomóżcie. Jest mi ciezko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mech1234

Dużo rozmawiam z mezem o tym . Przechodzi mi na jakiś czas A później znowu powracają mysli. Co zrobić żeby było mu lepiej ze mna. Jak zapytałam z kim bardziej byl szczęśliwy  mowi ze to są dwie inne sytuacje i nie jest taki aby porównywać.  Że jest i chce byc ze mna szczęśliwy  ze bardzo mnie kocha i zrobi wszystko  aby bylo dobrze 🙂 moze to jest za świeże jakby nie było to drugi miesiąc idzie gdy się zeszlismy.  Boli mnie to jeszcze ze zabrał ja w tak krótkim czasie na wszystkie imprezy rodzinne. Ślub chrzciny 80 babci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Madrosc zyciowa polega na tym, ze akceptuje sie przeszlosc. Z nia sie nie da rady nic zrobic. Tylko akceptacja. 

Natomiast mozna wyciagnac wnioski i na przyszlosc starac sie ich nie popelniac. 

Blad popelnic raz nie jest zle. Popelnic go po raz kolejny to juz glupota. 

Masz duzo do przepracowania w glowie. Nikt Ci nie pomoze. Od Ciebie bedzie zalezalo, czy dasz Wam szanse. 

A warto bo macie dzieci i jeszcze tli sie milosc. Warto. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gima

Kopnela go w d. U. P. E to wrócił żeby mieć gdzie spać, uprawne, uprasowane, ugotowane. I tak do następnego razu gdy uda mu się wyrwać jakąś lale. Ciebie kocha? Nie rozsmieszaj nas. Nie jesteś chyba taka niawna i zdesperowana. Sprawdź czy się jakimś syfem nie zaraził, poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mech1234
5 minut temu, Gość Gima napisał:

Kopnela go w d. U. P. E to wrócił żeby mieć gdzie spać, uprawne, uprasowane, ugotowane. I tak do następnego razu gdy uda mu się wyrwać jakąś lale. Ciebie kocha? Nie rozsmieszaj nas. Nie jesteś chyba taka niawna i zdesperowana. Sprawdź czy się jakimś syfem nie zaraził, poważnie. 

Ale głupoty gadasz . To ja chciałam bardzo do męża wrocic przecież on mógł być sobie z nia , nie mogła ona go kopnąć gdy mnie wyzywala  z zazdrości zaczęła mu obiecywać i ona jest za nim stwierdzam po tym jak mu zostawiłaś Lisciki  pisala I po znajomych pytała bla bla 🙂 W styczniu sie rozstalismy A ja poznał w maju na baletach.  Nie było między nimi przez dwa miesiące.  Po co miałby mnie klamac ? No i byl z nia troche wiec o czym ty mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara

Jak kocha to zdradza.? No przestań, przecież rozum masz. Kochał ale tamtą. Z tobą jest dla wygody. Wyszumial się dostał szpica i wrócił. Na chwilę. Bo jak raz poszedł to i przy następnej okazji pójdzie. Nie wierz że cię kocha, nie tu miłości nie ma. Przymilac się będzie bo wrócić chce. Nie kocha cię ale możesz pomyśleć o tym żeby żyć w takim związku, żeby poświęcić się bo masz małe dzieci. Daj mu warunki. Nie bądź głupia. Bo pójdzie znowu na lewizne. Powtarzam nie bądź głupia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mech1234

I nie musiał wracać bo nie ma gdzie mieszkać ona ma dwa mieszkania A ja wynajmuje wiec o czym ty gadasz .  Zdesperwoana jestem jedynie tym ze nie radzę sobie aby zapomnieć o tej ...zie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jednak głupia jesteś niby ten mąż hihi opisuje ci brzuszek i piersi kochanki. Nagadal ci głupot i wierzysz. Dotykał pięści pi. E. P. Rz. Y. L  się z inną a ty chcesz żeby wrócił. Zdesperowana jesteś. Aż taka brzydka jesteś?. A rób sobie co chcesz po co piszesz po forach emocjonalnie gowniara jesteś. On kiedyś i tak cię będzie zdradzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mech1234
5 minut temu, Gość Kara napisał:

Jak kocha to zdradza.? No przestań, przecież rozum masz. Kochał ale tamtą. Z tobą jest dla wygody. Wyszumial się dostał szpica i wrócił. Na chwilę. Bo jak raz poszedł to i przy następnej okazji pójdzie. Nie wierz że cię kocha, nie tu miłości nie ma. Przymilac się będzie bo wrócić chce. Nie kocha cię ale możesz pomyśleć o tym żeby żyć w takim związku, żeby poświęcić się bo masz małe dzieci. Daj mu warunki. Nie bądź głupia. Bo pójdzie znowu na lewizne. Powtarzam nie bądź głupia. 

O jakich warunkach ty mowisz.  ? Nie rozumiesz ze to ja chce byc z nim pierwsza zadzwoniłam A nie on . Zalowalam tego co sie stalo i sobie uświadomiłam  ze to kocham i chce byc z nim. Nie będąc z nim miał prawo sobie układać zycie prawda? No mial.. Teraz problem tylko tkwi we mnie . Bo on o niej zapomina tylko jakos ona siedzi mi w głowie ze byla w jego życiu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On kocha tamta. Zerwała z nim a tobie opowiada bzdury bo wie że naiwna jesteś i uwierzysz. Daj nam spokój. Co ty nie masz oleju w głowie?! Twoja sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dunia

Nie, nie układał by sobie życia tylko by walczył o ciebie i dzieci jakby cię kochał. Naprawdę nie rozumiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co to są te "zaś" których używa autorka?

Co znaczy to słowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mech1234

Powiem jeszcze tyle walczył dlugo bo wcześniej tez nam sie waliło wszystko.  Ja tez sie spotykalam z kims tyle ze bez zadnych związków.  Dla przyjemności.  Nie byliśmy ze soba wiec kazdy robil tak żeby było mu dobrze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mech1234
13 minut temu, Gość Dunia napisał:

Nie, nie układał by sobie życia tylko by walczył o ciebie i dzieci jakby cię kochał. Naprawdę nie rozumiesz. 

No nie rozumiem 🙂 gdyz sie starał A ja odpychalam za kazdym razem robiłam slowami.  I miał prawo sie załamać.  A ona sie napotkala wiec chcial byc szczęśliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Durna baba. Za jakiś czas wróci do niej albo odejdzie do innej - taki typ faceta. A ty łudź się dalej, że on się zmienił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mech1234
5 minut temu, Gość Nuńka napisał:

Durna baba. Za jakiś czas wróci do niej albo odejdzie do innej - taki typ faceta. A ty łudź się dalej, że on się zmienił. 

Taka ze mnie durna . Przecież on mógł być z nia ! Bo ona chciała bardzo z nim być A on był z nia szczęśliwy . Po co wracal by do mnie  jak z nia bylo mu dobrze. Bo to jednak kocha mnie A nia ja . To ze mam przeżył  tyle lat mamy  dzieci wspomnienia o których nie da sie zapomniec . To jest wlasnie miłości w której czlowiek sie pogubil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgre

twoja składania zdan poraza, czlowiek musi sie wysilac podwojnie jak to czyta zeby w ogole zrozumiec o co chodzi.. wdech i jeszcze raz napisz dokladnie i poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgre

twoja składania zdan poraza, czlowiek musi sie wysilac podwojnie jak to czyta zeby w ogole zrozumiec o co chodzi.. wdech i jeszcze raz napisz dokladnie i poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×