Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilona cafe

Nie chcę iść na byle etat za 3 tys po macierzyńskim

Polecane posty

Gość Ilona cafe

Będę szukala pracy za 10 tys do skutku. Przecież wy wszyscy tutaj tyle zarabiacie to ja też będę :-) Trzeba się szanować! Huk z malymi prywaciarzami! Nigdy wiecej wyzysku! Będę bogata jak inne kafeterianki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tego Ci życzę w nowym roku. Ale bez wysiłku,nauki i egzaminów nic nie zrobisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I bardzo dobrze, twoje zdrowie! Ja też pójdę do roboty tylko za 10 tys, albo znajdę męża, który zarabia 30 tysięcy miesiecznie. Kij z tym, że dyrektorzy banków i placówek zarabiają po ok. 15, mężowie kafeterianek zarabiają 30! Mój też będzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A jakie masz doswiadczenie? Bo jak sie go nie ma to trzeba zaczac od nizszych stanowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

A jakie masz doswiadczenie? Bo jak sie go nie ma to trzeba zaczac od nizszych stanowisk.

A ty jakie masz? Żeby nie wyłapać ironii? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

I bardzo dobrze, twoje zdrowie! Ja też pójdę do roboty tylko za 10 tys, albo znajdę męża, który zarabia 30 tysięcy miesiecznie. Kij z tym, że dyrektorzy banków i placówek zarabiają po ok. 15, mężowie kafeterianek zarabiają 30! Mój też będzie! 

Czyli z ambicjami cienko, nie chce tez sie spocic , ale kasę by się chciało. Po ci Ci jeden facet? Kup kamerkę i rób karierę na skalę swiatowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

I bardzo dobrze, twoje zdrowie! Ja też pójdę do roboty tylko za 10 tys, albo znajdę męża, który zarabia 30 tysięcy miesiecznie. Kij z tym, że dyrektorzy banków i placówek zarabiają po ok. 15, mężowie kafeterianek zarabiają 30! Mój też będzie! 

I to nawet nie. Mój był dyrektorem dużego oddziału banku. Zarabiał w porywach 10 tys. 😄 i już miał początki problemów z sercem i wrzodami żołądka w końcu się opamiętał i rzucił to w cholerę. Ma teraz swoją działalność i zarabia połowę tego co wczesciej ale żyje jak człowiek. Kasa to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
2 minuty temu, Gość gość napisał:

I to nawet nie. Mój był dyrektorem dużego oddziału banku. Zarabiał w porywach 10 tys. 😄 i już miał początki problemów z sercem i wrzodami żołądka w końcu się opamiętał i rzucił to w cholerę. Ma teraz swoją działalność i zarabia połowę tego co wczesciej ale żyje jak człowiek. Kasa to nie wszystko.

Dyrektor oddziału banku i 10 tys? Trochę skromnie (jak na takie stanowisko - generalnie oczywiście to jest dobra pensja). To było małe miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak, bo dla kafeterianek dyrektor banku to już taki prestiż, że wyżej niż jego zarobki nie da się skoczyć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No przeciez wiadomo, ze my tu po 10k zarabiamy albo i wiecej. Wystarczy sie zglosic do moderatora forum- oni nam tu placa za pisanie glupich postow. A mezom placa po 30k za czytanie tych glupot 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty jakie masz? Żeby nie wyłapać ironii? 

Mam ponad 10 lat doswiadczenia w telekomunikacji i pracuje za granica dla jednej z wiekszych korporacji. Nie napisalam tego zlosliwie, ale ze wzgledow praktycznych, sama zaczynalam od o wiele nizszych stanowisk i powoli budowalam sobie CV oraz aplikowalam o coraz lepiej platne prace. Trudno wskoczyc od razu na wysokie stanowisko, jest to praktycznie niemozliwe, choc w Polsce czasem wystarcza znajomosci polityczne. Ale je tez trzeba zbudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty jakie masz? Żeby nie wyłapać ironii? 

Mam ponad 10 lat doswiadczenia w telekomunikacji i pracuje za granica dla jednej z wiekszych korporacji. Nie napisalam tego zlosliwie, ale ze wzgledow praktycznych, sama zaczynalam od o wiele nizszych stanowisk i powoli budowalam sobie CV oraz aplikowalam o coraz lepiej platne prace. Trudno wskoczyc od razu na wysokie stanowisko, jest to praktycznie niemozliwe, choc w Polsce czasem wystarcza znajomosci polityczne. Ale je tez trzeba zbudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Aneta napisał:

Dyrektor oddziału banku i 10 tys? Trochę skromnie (jak na takie stanowisko - generalnie oczywiście to jest dobra pensja). To było małe miasto?

80 tys. mieszkańców, w innych bankach u nas podobnie zarabiają ich szefowie. W jednym wiem, że na pewno gość dostaje 12 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
41 minut temu, Gość Ilona cafe napisał:

Będę szukala pracy za 10 tys do skutku. Przecież wy wszyscy tutaj tyle zarabiacie to ja też będę 🙂 Trzeba się szanować! Huk z malymi prywaciarzami! Nigdy wiecej wyzysku! Będę bogata jak inne kafeterianki!

Mała prywatna firma, ostatnia faktura 12400 netto. No faktycznie huk z małymi prywaciarzami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój ma swoją działalność, zarabia więcej niż taki dyrektor oddziału  banku, a pracuje mało, mniej niż etat, bo on skupuje coś i sprzedaje firmom, zwykły "fizol", kierowca, bez żadnej oficjalnej siedziby i pracowników. Ja faktycznie wyciągam do 3.000 zł, bo ja u małych orywaciarzy zawsze pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak, bo dla kafeterianek dyrektor banku to już taki prestiż, że wyżej niż jego zarobki nie da się skoczyć 😂

No przecież kasę liczy, wiec 1/3 pcha do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

80 tys. mieszkańców, w innych bankach u nas podobnie zarabiają ich szefowie. W jednym wiem, że na pewno gość dostaje 12 tys.

A to faktycznie płaca dostosowana do miejsca zamieszkania. U nas w Toruniu jakby komuś zaproponowali 10 tys za stanowisko dyrektorskie w banku to chyba by ich wyśmiał. O aglomeracjach typu Wrocław, Trójmiasto czy też Warszawa nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja alo
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A to faktycznie płaca dostosowana do miejsca zamieszkania. U nas w Toruniu jakby komuś zaproponowali 10 tys za stanowisko dyrektorskie w banku to chyba by ich wyśmiał. O aglomeracjach typu Wrocław, Trójmiasto czy też Warszawa nie wspominając.

W Toruniu powiadasz takie wysokie zarobki?! A w jakich to bankach, czy firmach? Mąż w Toruniu jako kierownik max 4 tys zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona cafe
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A jakie masz doswiadczenie? Bo jak sie go nie ma to trzeba zaczac od nizszych stanowisk.

Pomijając prace dorywcze na studiach mam 6 lat doświadczenia - sprzedaż, przez rok zarządzanie (głównie korpo) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość Gość napisał:

No tak, bo dla kafeterianek dyrektor banku to już taki prestiż, że wyżej niż jego zarobki nie da się skoczyć 😂

To samo pomyślałam- do tego to jest dyrektor ODDZIAŁU banku, a nie na przykład CEO czy CFO całego banku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beksonowski

Beks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Ilona cafe napisał:

Pomijając prace dorywcze na studiach mam 6 lat doświadczenia - sprzedaż, przez rok zarządzanie (głównie korpo) 

Przyjmij się na sekretarkę:)

"kiedy pewna kandydatka na sekretarkę powiedziała ze chce 10 k to jej powiedział ze u niego tyle zarabia wice-prezes, a ona na to ze: to nich dalej pieprzy swojego zastępcę:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona cafe
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

To samo pomyślałam- do tego to jest dyrektor ODDZIAŁU banku, a nie na przykład CEO czy CFO całego banku. 

Buhahahaha każdy w miarę ogarnięty wie, że są takie stanowiska. Uważacie, że Amerykę odkrylyscie???? :) No poprostu wooowww. Napisałam, że chcę 10 tys, taka jest tu średnia u kafeterianek😉 Więcej nie potrzebuję i nie świadczy to o mojej niewiedzy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona cafe
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Przyjmij się na sekretarkę:)

"kiedy pewna kandydatka na sekretarkę powiedziała ze chce 10 k to jej powiedział ze u niego tyle zarabia wice-prezes, a ona na to ze: to nich dalej pieprzy swojego zastępcę:)))))

Nie interesują mnie tak niskie stanowiska... ale może dla ciebie to praca marzeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Ilona cafe napisał:

Buhahahaha każdy w miarę ogarnięty wie, że są takie stanowiska. Uważacie, że Amerykę odkrylyscie???? 🙂 No poprostu wooowww. Napisałam, że chcę 10 tys, taka jest tu średnia u kafeterianek😉 Więcej nie potrzebuję i nie świadczy to o mojej niewiedzy! 

Ludzie zarabiają po 30k, Tobie się to ewidentnie w głowie nie mieści, wnioskując po Twoim pierwszym poście. 
ale życzę powodzenia- przy dużej dozie szczęścia i pracy dotrzesz do swoich wymarzonych dziesięciu tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Ilona cafe napisał:

Nie interesują mnie tak niskie stanowiska... ale może dla ciebie to praca marzeń 

stanowiska niskie może nie? ale pieprzeniu juz cie interesuje 🙂 I hope:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Ilona cafe napisał:

Nie interesują mnie tak niskie stanowiska... ale może dla ciebie to praca marzeń 

Jezu, jesli myślisz, ze sekretarka prezesa korporacji czy firmy holdingowej to jest niskie stanowisko, to faktycznie masz wysokie ambicje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Ilona cafe napisał:

Będę szukala pracy za 10 tys do skutku. Przecież wy wszyscy tutaj tyle zarabiacie to ja też będę 🙂 Trzeba się szanować! Huk z malymi prywaciarzami! Nigdy wiecej wyzysku! Będę bogata jak inne kafeterianki!

jak czerpiesz wiedze i doświadczenie z kafe to gratuluje;) na pewno będzie 10 gr:)

2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jezu, jesli myślisz, ze sekretarka prezesa korporacji czy firmy holdingowej to jest niskie stanowisko, to faktycznie masz wysokie ambicje... 

jasne ze wysokie i jeszcze wyższe kompetencje. Taka osoba musi mieć olbrzymią wiedze , kompetencje. Ustala wszystko od spotkań prezesa, po wszelkie dokumenty, ah mnóstwo tego to nie miejsce aby wymieniać. Dobra sekretarka /asystentka jak sie teraz mówi to Skarb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja34
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

jak czerpiesz wiedze i doświadczenie z kafe to gratuluje;) na pewno będzie 10 gr:)

jasne ze wysokie i jeszcze wyższe kompetencje. Taka osoba musi mieć olbrzymią wiedze , kompetencje. Ustala wszystko od spotkań prezesa, po wszelkie dokumenty, ah mnóstwo tego to nie miejsce aby wymieniać. Dobra sekretarka /asystentka jak sie teraz mówi to Skarb:)

I ile taka sekretarka zarobi:)? Nawet jeśli sekretarka prezesa? Max 7 tysi  i z dodatkowymi usługami hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreed

Żałosne jesteście. Ja zarabiam teraz 10.000 zł- jestem prawnikiem. Kiedy zaczynalam pracę 20 lat temu zarabialm 520 zl netto. Skończyłam studia, później aplikacja, studia podyplomowe. Pensja 10.000 zł nie jest czymś niezwykłymn ale od czegoś trzeba zacząć, a nie zadać wszystkiego od razu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×